25 درصد از اقلیت نژادی گزارش COVID-19 تبعیض نظرسنجی می یابد

جولای 7 (UPI) — یکی در چهار اقلیت آمریکایی در ایالات متحده صورت تبعیض نژادی بیش از ترس آنها آلوده شده اند با کروناویروس جدید, با توجه به یافته های یک نظرسنجی منتشر شد سهشنبه توسط دانشگاه کالیفرنیای جنوبی Dornsife مرکز پژوهش اجتماعی و اقتصادی.

حدود 33 درصد از سیاه و آسیایی و آمریکایی ها می گویند که آنها تجربه کرده اند حداقل یک حادثه از تبعیض مرتبط با COVID-19 محققان دریافتند.

تبلیغات

“اوایل سنبله در درصد از افرادی که تجربه COVID مربوط به تبعیض نسبت — در — و به تبعیض آمیز در واکنش به تعداد فزاینده ای از مردم با پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در مراحل اولیه این بیماری همه گیر” Ying Liu یک دانشمند محقق با این مرکز گفت: در آزادی مطبوعات.

“آمریکایی های آسیایی تبار بودند گروه اول به تجربه قابل توجهی تبعیض توسط آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین,” او گفت:. ما همچنین متوجه شد که در برخی از اوایل هفته از این بیماری همه گیر مردم بودند که سنگین کاربران رسانه های اجتماعی بیشتر احتمال دارد به گزارش یک تجربه از تبعیض است.”

درک کروناویروس در آمریکا مطالعه به طور منظم بررسی حدود 7,500 مردم در سراسر کشور به یاد بگیرند که چگونه COVID-19 اثرات خود را در نگرش به زندگی و رفتار با توجه به USC محققان.

برای اندازه گیری حوادث تبعیض پاسخ دهندگان خواسته شد اگر مردم می ترسید, تهدید و یا آزار آنها و یا آنها را درمان ضعیف به دلیل نگرانی که آنها تا به حال COVID-19 محققان گفتند.

درصد افرادی که تجربه اخیر حادثه COVID مرتبط با تبعیض به اوج خود رسید و در مارس 11 درصد و به طور پیوسته کاهش یافته و به 7 درصد در آغاز ماه ژوئن گفتند.

در اوایل ماه ژوئن, آسیایی, آمریکایی ها بیش از 2.5 برابر به احتمال زیاد به عنوان سفید آمریکایی به تجربه اخیر حادثه COVID مربوط به تبعیض در حالی که سیاه و لاتین آمریکایی ها بودند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد با توجه به محققان.

همانطور که از اوایل ماه مارس در حدود 70 درصد از کشور فکر مردم بود که COVID-19 بودند و خطرناک است و نزدیک به 30 درصد فکر می کردم که قبلا آلوده مردم خطرناک است محققان گفتند.

در اوایل ماه ژوئن درصد از آمریکایی ها که در نظر گرفته شده افراد آلوده به خطرناک به حال کاهش یافته و به زیر 30 درصد در حالی که تنها 5 درصد فکر مردم که در حال بهبود از ویروس خطرناک بودند گفتند.

“به تعداد فزاینده ای از مردم می دانستند که اعضای خانواده و دوستان و همکاران که با آلوده شدند COVID-19 ما شاهد کاهش انگ مرتبط با ویروس” dsif Kyla توماس, یک جامعه شناس در این مرکز است.

“ما همچنین شاهد کاهش شیب دار در درصد از افرادی که درک coronavirus عفونت به عنوان نشانه ای از ضعف شخصی و یا شکست” او گفت:.

بزرگسالان جوانان 18 تا 34 ساله بودند و سه بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سالمندان 65 ساله یا مسن تر به گزارش اخیر حادثه از coronavirus مربوط به تبعیض USC محققان دریافتند.

اطلاعات حاصل از مطالعه است که پشتیبانی می کند در بخشی از بیل و ملیندا گیتس است که روزانه به روز شده و در دسترس محققان و عموم مردم در covid19pulse.usc.edu.

جداگانه بررسی انجام شده توسط انجمن قلب آمریکا و همچنین سه شنبه منتشر شد نشان داد که حدود 90 درصد از افراد مسن — 60 سال سن و مسن تر — با سابقه دیابت نوع 2 و بیماری های قلبی و یا سکته مغزی هستند بیشتر نگران است که به دلیل بیماری همه گیر بهداشت را محدود می کند تجارب خود را. که در مقایسه با کمتر از 60 درصد از مردم بدون آن شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im