250 سربازان وارد نه ماه چرخش در آلمان

جولای 2 (UPI) — در حدود 250 سرباز را وارد در آلمان برای نه ماه چرخش برای حمایت از عملیات اطلس حل و فصل پنتاگون روز پنجشنبه اعلام کرد.

با توجه به وزارت دفاع و نیروهای نظامی خود را برای اولین بار دو هفته در کمپ القصرين در Grafenwoehr جدا شده در گروه های کوچک برای جلوگیری از گسترش COVID-19 قبل از حرکت به جلو مکان در کنار متحدان و شرکای.

تبلیغات

در حالی که سربازان در حال منزوی, حمل و نقل هوایی تیپ انجام خواهد شد و سطح پایین آموزش فردی در پایه.

“با COVID که هر دو در حال حاضر در ایالات متحده و آلمان ما می خواستیم تا مطمئن شوید که برای ما و کشور میزبان همکاران که ما را به هر گونه عفونت ها به منطقه” گفت: ارتش ستوان سرهنگ بنیامین اینگرام تیپ جراح 41 میدان توپخانه تیپ 7 ارتش آموزش فرمان.

“در حال حاضر [آلمان] در حال کاهش در تعداد COVID موارد, بنابراین ما در حال تست 100 درصد از سربازان لشکر 101 یا هر سرباز آینده به منطقه عملیات برای تابستان آموزش برای COVID-19 پس از دو هفته قرنطینه دوره به مطمئن شوید که ما انجام هر گونه تست منفی کاذب.”

سربازان را به پیوستن به لشکر 101 هوابرد و لشکر لشکر 101 Combat Aviation Brigade که متشکل از حدود 2000 نفر پرسنل و آموزش در کنار نیروهای از 17 کشور اروپایی است.

اطلس حل و فصل نیست رسما نام عملیات اما به طور منظم چرخش آغاز شده در سال 2014 به عنوان یک نمایش قدرت به طور مستقیم پاسخ به چه داد می بیند به عنوان افزایش روسی تجاوز در درجه اول مداخله خود در اوکراین است.

این سال را به چرخش می رسد در مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات پنتاگون را علنا تبلیغ برنامه ای برای کاهش تعداد متحده به طور دائم مستقر در آلمان توسط 9,500.

“کار سخت از این سربازان واقعا به کمک مجموعه ای از شرایط را برای آنچه که به طور باور نکردنی برای استقرار بال سرنوشت” گفت: ارتش سرهنگ تراویس Habhab فرمانده از لشکر 101 مبارزه با حمل و نقل Brigate.

“ما در راه ما را به ایجاد آمادگی در خارج از کشور تبدیل به یک کشنده واحد افزایش قابلیت همکاران و جلوگیری از تهدیدات دشمن است. سربازان ما را شروع کرده اند در سرعت بزرگ است. من مطمئن هستم که کار سخت خود را ادامه خواهد داد و در طول بعد از نه ماه و آنها در حال رفتن به هر کس که در لشکر 101 افتخار می کنم.”

تیپ انجام یک قطار که شامل تیر اندازی صلاحیت و چند تمرین آموزشی در مرکز آموزش ملی و مرکز مشترک تمرینات آماده.

“Coronavirus انداخت همه چیز کمی, اما ما قادر به انطباق و غلبه بر” گفت: ارتش مسلح ، جی برگر های اجرایی برای لشکر 101.

“[ما] بودند تمرین های اجتماعی فاصله … و بهداشت مناسب در حالی که ما انجام شد قطار ما تا به اینجا می آیند. ما تا به حال به کمی خلاق تر با برخی از ما کلید آموزش, رویدادها, اما به طور کلی ما حفظ شود ما آمادگی و جدول زمانی برای استقرار.”

ثبت نام برای انتخاب صنایع دفاعی عضویت در خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de