2 متحده بیمار می میرد از COVID-19; سه متحده تایید اولین مورد

1 مارس (فردا) — یک فرد دوم در ایالات متحده درگذشت از coronavirus به عنوان فلوریدا و نیویورک و رود آیلند تایید اولین عفونت, سلامت, مقامات گفت.

شستشو وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش یک دوم بیمار در دولت شما با COVID-19 کشته در روز شنبه بعد از آن گزارش شده ملت را اول مرگ به ویروس.

مرگ در سیاتل رخ داده است و پادشاه شهرستان که در آن مقامات گفت: مردی بود که در 70 سالگی درگذشت و در EvergreenHealth.

مرگ اعلام شد در به روز رسانی تایید این شهرستان تا به حال چهار مورد جدید همه شهروندان مسن آوردن این شهرستان را در مجموع به 10 از جمله دو مرگ.

به عنوان مرگ بود که تایید ایالتی فلوریدا اعلام کرد دو presumptive, موارد, موجب, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به موضوع بهداشت عمومی اورژانس اجازه دولت سلامت افسر به “هر اقدام لازم را برای حفاظت از سلامت عمومی است.”

در میان دیگر اقدامات اجرایی به منظور منصوب Flordia وزارت بهداشت به عنوان نهاد هماهنگ دولت در پاسخ به عنوان به خوبی به عنوان آن را مستقیم به نظارت بر تمام افراد تحت بررسی به مدت حداقل 14 روز و برای استفاده در اختیار آن مربوط به قرنطینه و انزوا و دیگر مداخلات بهداشتی ،

این حکم اجرایی صادر شد پس از بزرگسالان اقامت Hillsborough County و بزرگسالان از گاو دریایی شهرستان شده بودند به عنوان presumptive موارد است که باید به تایید از طریق آزمایش توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد که عفونت از طریق توییتر حاکی از این دو نفر جدا شده و “مناسب برای مراقبت.”

این گروه در بیانیه ای گفت که در حالی که یک بیمار به تازگی از سفر به ایتالیا است که مبارزه با یک سرعت در حال رشد خوشه بیماری دیگر هیچ سفر تاریخچه به کشور به شدت ضربه توسط ویروس.

“فلوریدا وزارت بهداشت است که با همکاری نزدیک با بیمار خود ارتباط نزدیک و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای منزوی کردن و نظارت بر افرادی که ممکن است در معرض COVID-19 و پیاده سازی تست از هر کسی که ممکن است توسعه COVID-19 علائم” آن را گفت.

با وجود این دو presumptive موارد تهدید فوری به پایین باقی مانده آن را گفت.

در بیانیه ای فلوریدا جراح عمومی دکتر اسکات Rivkees گفت: دولت در حال کار با سی دی و پیشگیری محلی و ارائه دهندگان خدمات پزشکی برای اطمینان از بیماران دریافت درمان مناسب و که هر کسی که در تماس با آنها پروتکل های زیر برای محدود کردن و یا جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر.

“این سناریو است که ما آماده برای هر روز در بهداشت عمومی” او گفت:.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تایید دولت اول COVID-19 عفونت در یک بیمار که به تازگی به ایالات متحده بازگشت از coronavirus زده ایران.

کومو اعلام کرد بیمار یک زن در 30s تایید شد شما با COVID-19 در بیانیه ای توضیح بود نه در بیماری جدی شده است و در “کنترل اوضاع” پس از ورود به نیویورک.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای تعجب — این بود که انتظار می رود,” او گفت:. “به من گفت: از ابتدا این موضوع که اگر وجود خواهد داشت یک مورد مثبت از رمان coronavirus در نیویورک است.”

به طور کلی خطر ابتلا به نیویورک ساکنان کم است, او گفت:, گفتن, عمومی “وجود دارد هیچ دلیلی برای بی اضطراب است.”

پیش از این نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: آن بررسی دو فرد مشکوک به عفونت ویروس.

رود آیلند وزارت بهداشت اعلام کرد اواخر روز شنبه دولت دوم presumptive عفونت پس از اعلام اول آن در اوایل روز است.

در بیانیه این گروه گفت: دو فرض عفونت و سوم زن در حال حاضر در حال آزمایش این ویروس تا به حال سفر به ایتالیا, در اواسط ماه فوریه به عنوان بخشی از یک سفر اروپایی سازماندهی شده توسط سنت رافائل آکادمی خواهد بود که بسته باقی مانده از هفته است.

دولت اول resumptive مورد شناسایی شد به عنوان یک انسان در 40s خود را در حالی که دوم شد و گفت: به عنوان یک نوجوان. زن در حال آزمایش است یک عضو هیات دستاورد اول آکادمی در کرانستون.

“هر سه نفر رفت و در همان سفر به ایتالیا” گفت: دکتر نیکول الکساندر-اسکات. “این است که دقیقا به همین دلیل ما بودن خیلی تهاجمی در شناسایی مخاطبین حصول اطمینان از نظارت و آزمایش افرادی که علامتی هستند.”

در ضمن تأیید آمد و به عنوان سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, شهردار ران Nirenberg اعلام کرد CDC تا به حال به اشتباه منتشر شد یک بیمار که بعد از تایید مثبت برای ویروس.

بیمار شد و در میان صدها نفر از شهروندان آمریکایی که تخلیه شدند بر دولت-چارتر پرواز اوایل این ماه از ووهان, چین, کانون global outbreak.

این فرد ناشناس منتشر شد شنبه بعد از اینکه بدون علامت و جلسه تمام CDC”s معیارهای آزادی CDC گفت.

اما پس از بیمار انتشار نتایج یک بعدی نمونه آزمایش “ضعیف مثبت” آن را گفت.

“زمان ترخيص بيمار تا به حال برخی از تماس با دیگران در حالی که برای خروج از انزوا و CDC و محلی بهداشت عمومی همکاران در حال پیگیری برای ردیابی ممکن است مواجهه و اطلاع آنها از توانایی های بالقوه خود را در معرض خطر کردند.”

Nirenberg گفت: CDC انتشار بیمار بود “غیر قابل قبول است.”

“ما را نگه CDC پاسخگو به ارائه شفافیت کامل برای,” او گفت:.

در اوایل روز شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید روش های غربالگری برای مسافران ورود به ایالات متحده از کشورهای با رشد خوشه COVID-19.

“علاوه بر غربالگری مسافران قبل از سوار شدن’ از خاص تعیین شده در معرض خطر کشورها و یا مناطق در داخل این کشورها آنها را نیز به نمایش در زمانی که آنها می رسند در امریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه اعلام کرده بود که coronavirus-آمار کشور از جمله ایتالیا و کره جنوبی ایران و مرکز coronavirus چین را افزایش غربالگری برای مسافران ترک برای ایالات متحده است.

کتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس با سی ان ان گفت دولت به دنبال گسترش محدودیت های بیشتر در صورت لزوم.

“در حال حاضر وجود دارد غربالگری برای کسانی که از آمدن به ایالات متحده برای کسانی که شده اند در چین در 14 روز گذشته میلر گفت:”. “این خواهد شد گسترش به ایتالیا و کره جنوبی. علاوه بر این ما در حال حاضر در خروج غربالگری از کره جنوبی و ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی به عنوان مورد نیاز است.”

پنس بود که منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته به سر ایالات متحده در پاسخ به این ویروس گفت: یکشنبه وجود دارد می تواند بیشتر مرگ و میر پس از واشنگتن تایید مرگ یک مرد در اواخر 50s در روز شنبه.

“برای بسیاری از افراد که قرارداد coronavirus آنها را بهبود می یابند. آنها را در مقابله با یک بیماری تنفسی ما آنها را درمان,” او گفت: با استناد به اطلاعات دریافتی از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci. “اما برای افرادی که شرایط دیگر که militate به سمت یک نتیجه بدتر از آن ما می تواند بیشتر. ما می تواند بیشتر غمگین اخبار. اما مردم آمریکا باید بدانند خطر برای آمریکا به طور متوسط پایین باقی مانده است.”

وجود دارد و 22 نفر تایید و presumptive موارد مثبت این ویروس در ایالات متحده از شنبه, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. وجود اضافی 47 مورد از مردم عودت به ایالات متحده از الماس شاهزاده کشتی کروز و ووهان چین.

از موارد افراد نمی عودت نه در حال فرد-به-فرد گسترش از جمله سه نفر را تایید کرد, به گفته CDC. برخی از این موارد در نظر گرفته “جامعه گسترش” به معنی آنها ندارد مربوط به سفر و یا سابقه قرار گرفتن در معرض خود را به دیگری شناخته شده بیمار با COVID-19. اولین مورد از این نوع تایید شد دوشنبه در کالیفرنیا است.

اواخر روز شنبه, ایلینوی وزارت بهداشت و طبخ شهرستان, وزارت بهداشت اعلام کرد که یکی ایلینوی بیمار آزمایش مثبت برای COVID-19 و در انزوا.

قبلا ایلینوی تا به حال دو مورد و هر دو بيمار ساخته شده و بهبودی کامل با توجه به وضعیت سلامت سازمان است.

پنس روز یکشنبه در پاسخ به نگرانی ها در مورد عدم تست کیت برای این ویروس گفت: 15,000 کیت منتشر شده است با برنامه ای برای ارسال بیش از سه بار بیشتر است.

“FDA تایید کرده است یک تست رژیم است که دولت و مقامات محلی را می توان با استفاده از” او گفت:. “و فراتر از آن است که ما در واقع در حال کار با یک تجاری ارائه دهنده جدید تست چارچوب به ارسال یکی دیگر از 50,000 کیت ،

در میان کمبود ماسک در سراسر کشور ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم Adams درخواست مردم برای جلوگیری از خرید آنها.

“به طور جدی از مردم — توقف خرید ماسک!,” او پست شده در توییتر در شب شنبه. “آنها موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

او گفت: فوری خطر سلامت در نظر گرفته شده است و پایین وجود دارد “مراحل ساده” برای سالم ماندن.

این جراح عمومی گفت: نشانه ها و علائم تب و سرفه و تنگی نفس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im