پیزان — سه نفر از جمله دو نوجوانان دستگیر شده اند در ارتباط با حمله به یک سیاه روز دوم سنت مبلغ یک رویداد است که پلیس و دادستان باید به نام یک جنایت نفرت.

روز پنج شنبه در پیزان پلیس اعلام کرد که ناتان توماس, 19, از Nephi دستگیر شده بود همراه با یک دختر 17 ساله و پسر 16 ساله اش. اسامی نوجوانان منتشر نکرده بودند. توماس و 17 ساله بودند دستگیر و برای بررسی حمله کیفری و فساد است. 16 ساله بود دستگیر و برای بررسی تشدید حمله مانع عدالت کیفری و فساد با توجه به پلیس.

توماس رزرو شده بود به یوتا زندان شهرستان در شب چهارشنبه و نوجوانان به تخته سنگ دره بازداشتگاه.

این دستگیری ها را به تعداد افراد دستگیر شده در ارتباط با ژان. 28 حادثه به پنج. برادران سباستین فرانسیس غرب, 19 و ملاکی بای غرب, 20, از Payson قبلا دستگیر و هر دو متهم شده و در 4 دادگاه منطقه با حمله به یک سوم جرم درجه.

ملاکی بای غرب, 20, از پیزان چپ و سباستین فرانسیس غرب, 19, از پیزان. این جفت ارز بود به رزرو یوتا زندان شهرستان روز شنبه, فوریه. 13, 2020, برای بررسی حمله کیفری و فساد در ارتباط با حمله به یک مبلغ برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.
یوتا زندان شهرستان

همه اتهامات و بازداشت هستند که موضوع را به باند و جرم و جنایت نفرت پیشرفت به گفته مقامات.

در Jan. 28 دو از مبلغان کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران رفت و به اقامت در پیزان به یاد زمانی که آنها مواجه می شوند یک گروه از شش به هفت مردان را تهدید یکی از ساکنان در حیاط جلویی با توجه به شارژ اسناد مغرب.

“مظنون شدند و در تاریکی پیراهن و bandanas تحت پوشش نیمه پایین تر از خود مواجه است. یکی از مبلغان که در پاناما و پوست تیره اقدام به دخالت و خواسته مظنون به ترک” اتهامات دولت است.

این گروه در زمان سیاه تلفن زمانی که او اقدام به 911 تماس بگیرید و انداخت آن اتهامات دولت است. او به عنوان بازیابی آن گروه منتقل شده توجه خود را نسبت به مبلغ و به طور مداوم استفاده نژادی لکه دار کردن در حالی که شما او را با توجه به اتهامات.

نژادی لکه دار کردن مردان استفاده می شود چندین بار بود N-word, به گفته پلیس.

حداقل یک عضو از گروه گرایی بودند-به اهتزاز پنجه بوکس برای ارعاب مبلغ قبل از, گروه, پنجه های مشت او را در سر و لگد او را از اتهامات عنوان شده دولت است.

در حالی که مبارزه بر روی زمین با مبلغ این گروه بارها و بارها استفاده می شود در حالی که لکه دار کردن در حالی که اظهارات “این است که ما” شهر “این است که ما در چمن” “بازگشت به برده داری” و “رفتن به خانه شما احمق (نژادی لکه دار کردن),” اتهامات دولت است.

“مظنون نیست در هر نقطه ای هدف قرار دادن قربانی همراه است که قفقازی” به گفته پلیس استشهاد ظ در ارتباط با توماس’ رزرو.

مبلغ تحت درمان قرار گرفت در صحنه برای صدمات خود را توسط پیزان خدمه آتش اما آیا نیاز به حمل و نقل به یک بیمارستان است.

در روز پنج شنبه پلیس اعلام کرد که تحقیقات خود را ادامه داد پس از دستگیری غرب برادران پیشرو آنها به سایر بازداشت. دو نفر از دستگیر شدگان روز شنبه بستری برای حضور در این حادثه اما ادعا کرد که آنها عمل کرده در دفاع از خود با توجه به پلیس.

توماس متهم شده است تعدادی از بار پس از رسیدن به سن 18 سالگی با توجه به سوابق دادگاه عمدتا برای بزه فقره خرده فروشی سرقت و الکل مربوط به اتهامات عنوان شده علیه. با توجه به سوابق دادگاه توماس بود به جرم در اختیار داشتن الکل توسط یک جزئی و دیگر ترافیک اتهامات مرتبط با on Jan. 29 یک روز پس از حمله به این مبلغ. حکم صادر شده برای دستگیری او زمانی که او موفق به نشان می دهد تا برای صدور حکم در فوریه. 12 با توجه به سوابق دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im