سالت لیک سیتی — یوتا جاز ساخته شده بزرگ منجر شود و پس از آن پشت سرگذاشته باز گشت تلاش دالاس ماوریکس در مسیر به یک 123-119 پیروزی دوشنبه شب در خطوط هوایی آمریکا ،

در اینجا سه takeaways که تعریف بازی:

• جاز آغاز شده داغ با به ثمر رساندن 32 امتیاز در سه ماهه اول و سپس رو حتی داغتر در 39 نقطه سه ماهه دوم به یک 71-50 حاصل کار دو تیم منجر شود. دالاس, بازی, بدون All-Star لوکا Doncic بسیج در نیمه دوم به جلو و در عرض پنج امتیاز در سه ماهه سوم و پس از آن دوباره در اواخر چهارمین اما یوتا را پایین نگه داشته زمانی که آن را به نیاز. رودی Gobert (اسلم) و داناون میچل (بلوز) در هر حال بزرگ سطل در دقیقه آخر به کمک یوتا امن سوم آن-باز هم پیروز شد.

• برای بازی دوم در یک ردیف ذخیره اردن Clarkson led جاز در به ثمر رساند. گارد که به ثمر رساند 30 در روز یکشنبه زنگ-ضرب و شتم برنده شدن در هوستون آمار 10 از 17 عکس و گل 25 امتیاز قبل از رسوب است. یوتا نیاز به کمک با توجه به نقطه شروع گارد مایک کانلی نشسته به استراحت زانو خود را. پشتیبان گارد نقطه امانوئل Mudiay به ثمر رساند و 12 امتیاز با سه ریباند و دو کمک کردن نیمکت پس از بازی نیست پس Feb. 1.

• Bojan Bogdanovic قهرمان از روز یکشنبه بازی ضربه سه 3-اشاره گر به ثمر رساند و 23 امتیاز در حالی که میچل همچنین اخراج در 23 بر 8 از 12 تیر اندازی. Gobert کمک 17 امتیاز — هدف قرار دادن تمام هفت تلاش در یک بازی که در آن جاز شلیک 59 درصد و بريدن در 16 ریباند. اجراهای خود کمک یوتا دزدکی حرکت کردن گذشته دالاس بود که افزایش توسط Tim Hardaway جونیور (33 امتیاز) و Kristaps Porzingis (28 امتیاز).

بعدی

روز شنبه در مقابل میامی 7 p. m.

جمعه, فوریه. 21 مقابل سن آنتونیو 7 p. m.

چهار شنبه, فوریه. 22 مقابل هوستون 7 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de