$3,278 ER بازدید متناسب با سرفه و تب در میان Covid-19 همه گیر برجسته شکست برای سود سیستم

A $3,278 لایحه که تیموتی ریگان پس از دریافت متناسب با سرفه و تب با درجه پایین فرستاده او را به دنور اورژانس در اوایل ماه آوریل—به عنوان تعدادی از تایید Covid-19 نفر در ایالات متحده همچنان به صعود به دست آورد ملی توجه رسانه ها دوشنبه به عنوان مثال چقدر ملت برای سود سیستم بهداشت و درمان هزینه شده است آمریکایی ها به خصوص در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ریگان و قیصر سلامت نیوز editor-in-chief الیزابت روزنتال به نظر می رسد در “فردا صبح” به بحث در مورد چهار شکل لایحه از دنور و سلامت این واقعیت است که ارائه دهنده بیمه UnitedHealthcare در ابتدا تنها تحت پوشش $1,042 ترک ریگان خانواده با $2,236 فتح کرد گرفته شد به پرداخت—حتی اگر یک قانون تصویب شده توسط کنگره نیاز به بیمه را به طور کامل پوشش Covid-19 تست و بسیاری از شرکت ها از جمله UnitedHealthcare نیز waiving درمان هزینه.

به عنوان بخش و یک گزارش از KHN توضیح داد UnitedHealthcare اولیه محدود پوشش ناشی از چه دنور سلامت کد ریگان را ER مراجعه کنید. اگر چه ریگان بود فرض مثبت برای Covid-19 پزشک او را دریافت نمی بینی گرد و خاک برای آزمایش ویروس; دنور بهداشت گفت: “فردا صبح” که آن را مطابق با دستورالعمل تست از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و ریگان آیا واجد شرایط نیست.

“به فرد گفت: آنها در ابتدا هیچ رضایت در تماس با بیمارستان و یا بیمه گر برای حل و فصل اختلاف خود را―اما آن چیزی که حق انجام” با توجه به KHN. در نهایت UnitedHealthcare بررسی این ادعا به درخواست KHN و به این نتیجه رسیدند که ریگان را ER سفر باید کدگذاری شده است که مربوط به Covid-19 و پوشش کامل تا “تمام هزینه های به اشتراک گذاری که برای بازدید شده است چشم پوشی” یک سخنگوی بیمه گر گفت.

با وجود شرکت های بیمه نهایی واژگونی در ریگان مورد “او قطعا نه به تنهایی” در حال ضربه با تعجب لوایح مرتبط با Covid-19 سابرینا Corlette یک استاد پژوهش در دانشگاه جورج تاون مرکز در بیمه سلامت, اصلاحات گفت: KHN. “غذای آماده در اینجا این است که هر دو ارائه دهنده و همچنین شرکت های بیمه هنوز هم بر روی یک منحنی یادگیری با توجه به این ویروس و نحوه قبض و پرداخت برای آن است.”

روزنتال تکرار است که ضریب اطمینان در “CBS This Morning” بخش آن اشاره کرد که خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون تصویب شده توسط کنگره در آوریل نیاز به بیمه برای پوشش تمام هزینه های تشخیص Covid-19 بدون تحمیل هر گونه هزینه های مورد نیاز از جمله deductibles copayments و بیمه اتکایی—و بسیاری از شرکت های بیمه خصوصی باید به طور داوطلبانه گسترش یافته است که سیاست های مربوط به درمان است.

“کنگره و بیمه را ساخته اند همه از این وعده به چشم پوشیدن از copays برای درمان و آزمایش اما ما در حال شنیدن است که همیشه واقعیت” روزنتال گفت: گسترده قبل از پرداختن به ریگان را ببینید. “پس چه اتفاقی می افتد این است که در مورد هیچ یک نوشت: “Covid-19′ در برنامه نویسی سمت راست به طوری که زمانی که بیمه گر در حال پردازش این لایحه نمی بینند Covid-19 کد به طوری که آنها فکر می کنم ” من فقط یک ER مراجعه کنید.'”

“در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از سرزنش به رفتن در اطراف در اینجا,” او اضافه شده است. “گاهی اوقات ما احساس مانند آن را عمدی و گاهی نظارت و اغلب آن سخت است می دانم چرا که یک شرکت بیمه می تواند در برخی از راه حق عقب براند و می گویند: “آه که فقط یک ER ارزیابی’; ‘او ندارد Covid’; یا ” هیچ Covid آزمون انجام می شود.'”

چنین ادعا می کند از شرکت های بیمه است که می تواند نتیجه در صورتحساب برای بیماران مبتلا به میلیون ها نفر از آمریکایی ها به تازگی شغل از دست داده و در نتیجه خود را به کارفرما ارائه بیمه درمانی با توجه به بحران بهداشت عمومی—آیا “فقط حق” گفت: روزنتال و اعتصاب خود را به عنوان “شکستن وعده داده است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Corlette با تاکید بر اهمیت بیمه پوشش coronavirus درمان در مصاحبه با KHN:

بیمه’ به حرکت می کند به صرف هزینه های مرتبط با Covid تست و مرتبط با درمان بسیار حیاتی است برای جلوگیری از شیوع—اما آن را فقط کار می کند اگر بیماران می توانند اعتماد آنها گیر نمی با یک لایحه بزرگ, او گفت:. “این یک قطعه مهم از بهداشت عمومی استراتژی به ضرب و شتم این بیماری” Corlette گفت.

به کمک با صورتحساب او گفت: بیماران می تواند درخواست خود را ارائه به توجه پزشکی خود را با جدول زمانی که آنها به دنبال مراقبت ممکن است Covid-19. اما بیمار مسئولیت برای اطمینان از ارائه دهندگان حق استفاده از صدور صورت حساب, کد, او گفت:. بیماران نیاز به دانستن آنها حق درخواست تجدید نظر در هزینه های خود را به بیمه گر. آنها همچنین می توانید دنبال کمک خود را از کارفرما مزایای وزارت و وزارت امور خارجه بیمه.

برخی از طرفداران و سیاستگذاران رفته اند و حتی بیشتر در پاسخ با مشکلات Covid-19 تست و درمان و صدور صورت حساب. دیرین تک پرداخت کننده طرفداران سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) و تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.) معرفی بهداشت و درمان اضطراری تضمین عمل (pdf) به استفاده از مدیکر برای پوشش همه را از جیب هزینه های سلامت برای همه در کشور در طول بیماری همه گیر.

که پیشنهاد یک جایگزین برای مراقبت های بهداشتی ارائه در 3 تریلیون سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری (قهرمانان) عمل معرفی شده توسط خانه دموکراتیک رهبری و تصویب پایین اتاق. ارائه موثر خواهد یارانه کبرا موجود برنامه ای است که اجازه می دهد تا گذاشته شده و furloughed کارگران به پرداخت به طور موقت اقامت خود به کارفرما-ارائه طرح توجیهی.

“کبرا یارانه سرپا نگه داشتن صنعت بیمه در حالی که ترک خانواده ها را در تلو تلو خوردن” پزشکان برای سلامت ملی برنامه رئیس جمهور دکتر آدم گفنی در بیانیه ای گفت در اوایل این ماه. “در دراز مدت ما نیاز مدیکر برای همه فراهم سلامت کامل حمایت آمریکایی ها. اما مراقبت های بهداشتی اضطراری تضمین عمل می تواند اطمینان از حفاظت برای خانواده های آمریکایی امروز است.”

نظرسنجی منتشر شده توسط تپه در اواخر ماه آوریل نشان داد که ایالات متحده حمایت عمومی برای تک پرداخت کننده سیستم بهداشت و درمان باقی مانده است قوی در طول دو سال گذشته. در میان رای دهندگان ثبت شده در سراسر طیف سیاسی 69 درصد گفت: آنها پشتیبانی ارائه مدیکر برای هر آمریکایی است. شکسته حزب سیاسی وابستگی 88 درصد از دموکرات ها و 68 درصد از مستقل و 46 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها پشتیبانی مدیکر برای همه است.

“این سیاست های مترقی محبوب شده اند برای مدت زمان طولانی” Felicia وانگ رئیس جمهور و مدیر عامل موسسه روزولت گفت: Hill.TV در آن زمان است. “من فکر می کنم Covid-19 آنها را بیشتر محبوب به عنوان آن روشن می شود که چقدر شکننده ما آمریکا اقتصاد سیاسی واقعا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im