33 درصد از نجات یافتگان از سرطان همکاران به دام افتاده در مشاغل برای بیمه سلامت

مارس 23 (UPI) — تا به یکی از سه آمریکایی مبتلا به سرطان ماندن در کار — به رغم اثرات بالقوه بر سلامت خود را — فقط به حفظ سلامت خود را تحت پوشش بیمه تجزیه و تحلیل جدید پیدا کرده است.

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه توسط JAMA انکولوژی محققان گزارش می دهند که فقط کمتر از 20 درصد از نجات یافتگان از سرطان و نزدیک به 11 درصد از همسران یا شرکای نجات یافتگان از سرطان باقی مانده با یک کارفرما به اطمینان حاصل شود که آنها را نگه داشته و منافع خود را — یک وضعیت است که لقب “کار قفل.”

“داشتن بیمه درمانی وابسته به اشتغال می تواند منجر به شرایطی که در آن مردم با بیماری های جدی مانند سرطان ممکن است دوره های گیر کرده در یک کار فقط برای حفظ سلامت پوشش بیمه,” مطالعه همکاری نویسنده دکتر Erin E. کنت استادیار بهداشت, سیاست و مدیریت در Gillings مدرسه جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه کارولینای شمالی-چپل هیل گفت آپی.

“ما نیاز به تحقیقات بیشتری برای درک چگونگی این تاثیر می گذارد نجات یافتگان از سرطان در طول زمان,” او اضافه شده است.

مفهوم کار قفل است و تا حدودی منحصر به فرد به ایالات متحده که در آن پوشش بیمه سلامت برای سن کار افراد به طور گسترده ای کارفرما بر اساس. به منظور ارزیابی تاثیر آن در نجات یافتگان از سرطان در سراسر کشور کنت و همکاران او مورد بررسی بیش از 1300 نفر که تا به حال بهبود و یا در بهبودی و تقریبا 1600 همکاران و همسران از بازماندگان.

در میان پاسخ دهندگان بودند که بازماندگان خود بیش از 55 درصد از “سن کار” — و یا بین 18 تا 64 سال سن — در حالی که 43 درصد از پاسخ دهندگان که شرکای شد/همسران از بازماندگان آن جا را به این گروه سنی است. در همه فقط کمتر از یک سوم از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گزارش کار قفل یا خود و یا شرکای خود/زن و شوهر است.

به طور کلی 33 درصد از پاسخ دهندگان گزارش کار قفل یا خود و یا همسر یا شریک زندگی. در میان تمام پاسخ دهندگان زنان بودند بیشتر احتمال دارد به تجربه کار قفل از مردان — 36 درصد در مقابل 28 درصد است.

علاوه بر این نجات یافتگان از سرطان با سه یا بیشتر از سه شرکت morbidities یا دیگر مشکلات سلامتی بیشتر احتمال دارد به گزارش همسر یا شریک زندگی کار قفل از کسانی که با هیچ co-morbidities — 14 درصد در مقابل 6 درصد است.

“کار قفل شایع است و ممکن است آسیب رفاه و حرفه ای مسیر برای نجات یافتگان از سرطان و همسران یا شرکای” کنت گفت. “ما همچنین نیاز به در نظر گرفتن کار قفل به عنوان یک نتیجه نامطلوب است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی, کارفرمایان, طرفداران بیمار و سیاست گذاران را تشخیص و کار برای جلوگیری از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im