33% از خطاهای دارويی از سوی پرونده الکترونیک سلامت, سیستم, مطالعه می یابد

29 مه (بی بی سی) — بیمارستان پرونده سلامت الکترونیک سیستم دست به یک سوم از مواد مخدر خطرناک تعاملات و خطاهای دیگر در اداره دارو با توجه به یک مطالعه منتشر شده در جمعه توسط JAMA شبکه باز است.

در آزمون با استفاده از شبیه سازی پرونده پزشکی پرونده الکترونیکی سلامت یا EHR سیستم به طور مداوم موفق به شناسایی اشتباهات است که می تواند آسیب و یا کشتن بیماران محققان دریافتند — با وجود پیشرفت های تکنولوژیکی در دهه گذشته.

تبلیغات

“EHRs قرار است برای اطمینان از استفاده ایمن از داروها در بیمارستان اما آنها در حال انجام است که” مطالعه همکاری نویسنده دکتر David C. Classen پروفسور طب داخلی در دانشگاه یوتا بهداشت در بیانیه ای گفت:.

“در هر صنعت دیگر این درجه از خرابی نرم افزار نمی تواند تحمل,” او اضافه شده است.

پزشکان در ایالات متحده را حدود 1.25 میلیون خطاهای دارويی سالانه با توجه به موسسه پزشکی. این شامل دادن داروها در دوز اشتباه و یا اداره دو دارو با هم است که باعث عوارض جانبی مضر هنگامی که در ترکیب.

تا 9,000 آمریکایی ها می میرند هر سال از این اشتباهات موسسه پزشکی تخمین می زند.

برای اولین بار در دهه 1960 تر جایگزین نوشته شده سوابق پزشکی و دستی سیستم های بایگانی. تقریبا تمام بیمارستان ها — به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از کلینیک ها و شیوه های پزشکی — در ایالات متحده در حال حاضر از آنها استفاده کنید.

این سیستم های کامپیوتری طراحی شده به صدور هشدار به پزشکان اگر سفارشات خود را برای دارو می تواند منجر به واکنش های آلرژیک و عوارض جانبی دارو تعاملات دوز بیش از حد و یا دیگر برنامه به طور بالقوه اثرات مضر است.

مطالعات اخیر نشان می دهد که ایمنی دارو و کلی مشکلات ایمنی در بیمارستان همچنان به رخ می دهد در سرعت بالا با وجود این تقریبا در همه جا استفاده از EHRs توسط بیمارستان Classen و همکارانش اشاره کرد.

برای مطالعه محققان به ارزیابی نتایج حاصل از آزمایشات انجام شده توسط یک EHR ایمنی ابزار ارزشيابی به نام Leapfrog CPOE EHR آزمون که شبیه سازی واقعی مواد مخدر سفارشات که باید و به طور بالقوه می تواند آسیب برساند بیماران. تقریبا تمام حالات شدند بر اساس واقعی عوارض جانبی دارو اتفاقاتی که صدمه یا کشته بیماران در دنیای واقعی آنها گفت.

برای تست سیستم عملکرد حالات تغذیه می شدند به طور مستقیم به سیستم های EHR در 2,314 بیمارستان در سراسر ایالات متحده است. همه از تست انجام شد بین سال های 2009 و سال 2018 است.

محققان دریافتند که در سال 2009 سیستم های EHR به درستی هشدارهای صادر شده و یا هشدار در مورد پتانسیل دارو مشکلات 54 درصد از زمان.

توسط 2018 تر شناسایی حدود 66 درصد از این اشتباهات آنها مشاهده شده — بهبود, اما این سیستم هنوز هم در دیدار با اساسی ترین استانداردهای ایمنی کمتر از 70 درصد از زمان, محققان می گویند.

این بیمارستان در این مطالعه با استفاده از EHR ارزیابی ابزار به طور داوطلبانه به منظور بهبود ایمنی بیمار و مراقبت Classen گفت.

بسیاری از بیمارستان ها, اما آیا شرکت در چنین ارزیابی نشان می دهد که ایالات متحده در بیمارستان ها می تواند به مراتب بدتر از شیوه های ایمنی از این مطالعه نشان داد او اضافه شده است.

“شما هرگز در یک هواپیما به عنوان مثال اگر یک شرکت هواپیمایی می تواند تنها وعده آن را می تواند شما را به مقصد خود را با خیال راحت دو سوم از زمان” Classen گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im