350 عمل تایید برنی ساندرز و الیزابت وارن برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری

واشنگتن – 350 اقدام اعلام کرد امروز ما رسمی حمایت از سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن برای رئیس جمهور. هر دو گذشت 350 اقدام آب و هوا تست و نشان دهنده قابل تغییر سیاسی که کشور ما نیاز دارد.

زیر یک بیانیه از 350 اقدام, مدیر اجرایی, مارس Boeve:

“ما نمی توانیم صبر کنید تا 2030 یا حتی 2024. ما باید تقاضا اقدام جسورانه از نامزدهای سیاسی در حال حاضر. سناتور سندرز و وارن را در حرفه خود و این مسابقه مطرح شده در این سطح از بحث در حمایت از آب و هوا و عدالت است. این انتخابات صورت می گیرد در طول حیاتی نقطه عطف برای اقدام آب و هوا. ما نیاز به یک رئیس جمهور که به مبارزه در برابر صنعت سوخت فسیلی است که ایستاده در راه پیشرفت است. از جوامع رنگ رو مرگبار اثرات fracking در بیش از حد بسیاری از محله ها; برای اولین بار سازمان ملل جوامع ایستاده قوی در دفاع از آب خود را; و جوانان قابل توجه برای آینده ای بهتر همه ما شایسته یک رئیس جمهور است که درک مقیاس آب و هوای این بحران است.

“ما تایید هر دو برنی ساندرز و الیزابت وارن به عنوان آنها به لحاظ تاریخی قابل توجه و الهام بخش نامزد در حق خود و هم نوار را مطرح برای آب و هوا رهبری است.

“برنی یک جنگنده برای عدالت اقتصادی و ساخته شده است آن را سنگ بنای مبارزات انتخاباتی خود و همواره در کنار هم ایستاده بود با جنبش آب و هوا. الیزابت وارن مدل قوی فمینیستی رهبری عمیق تر سیاسی تغییر برای نسل بعدی – به عنوان کسی که بی وقفه صحبت می کند حقیقت را به قدرت و برخوردار عقل در برابر منافع در دموکراسی ما. از برگزاری سوخت های فسیلی صنعت پاسخگو برای به چالش کشیدن کسانی که در ساخت پول کثیف از بحران آب و هوا را به مطمئن شوید که ما را تمام سوخت های فسیلی در زمین ما معتقدیم هر دو سناتور صحبت می کنند به این نوع از رهبری ما باید در آب و هوای دهه.”

زیر یک بیانیه از 350 اقدام, شمال امریکا, مدیر, تامارا Toles O’ Laughlin:

“یک آینده قابل زندگی نیاز به یک تحول کل ما اقتصاد و فرهنگ است. تقاضا برای سوخت های فسیلی باید حلقه را در خیابان ها و در مسابقه برای بالاترین مقام در سفارش برای ما تاثیر معنی دار در آب و هوای دهه است. ما حمایت از هر دو سناتور به رسمیت می شناسد که پاسخگویی است که کمتر در مورد وابستگی نسبت در مورد راه حل های واقعی به بحران آب و هوا.

“ما خواهان ریاست جمهوری رهبری است که قصد دارد به شدت کاهش انتشار کربن بیش از نیمی از, برای دیدار با بحرانی آب و هوا اهداف است. ما از چشم انداز به سرعت در حال گذار ما منابع انرژی تا سال 2030 و در این روند ایجاد میلیون ها شغل جدید برای کارگران در انرژی های تجدید پذیر اقتصاد است. چشم انداز ما خواستار قدرت سیاسی که تغییر دهنده قدرت مردم قرار می دهد و ما را در جاه طلبانه ترین راه برای آب و هوا عدالت برای همه است.

“350 عمل تایید هر دو الیزابت وارن و برنی ساندرز که هر یک از گذشت آب و هوا ما تست و که ما انتظار داریم به ماندن پاسخگو به این تعهدات. ما ادامه خواهد داد به نگاه از نزدیک در روابط مالی و پایبندی به هیچ سوخت فسیلی پول تعهد ما به عنوان نونهالان برای ایجاد یک فضای سیاسی کشور است که پشتیبانی از جنبش آب و هوا.

“این کار برای جلوگیری از بحران آب و هوا را نمی توان ساده از این گفتگو در مورد نژادی عدالت است. این سیستمیک تجزیه و تحلیل باید به اطلاع همه از کار ما. نه نامزد مناسب است اما هر دو آنها ایستاده سر و گردن بالاتر از بقیه حال حاضر زمینه است. در تصمیم گیری ما, ما در حال بلند کردن اجسام تا مردم قدرت فمینیستی رهبری و گسترده و متنوع جنبش برای عدالت است که تحت تاثیر هر دو نامزد’ سیستم عامل و پایبندی به نیازهای کسانی که بیشتر تحت تاثیر سیستمیک ظلم و ستم و بی عدالتی است.

“ما انتظار داریم که به عنوان مقدماتی همچنان ما ایستادگی برای اطمینان از مترقی آب و هوا قهرمان است که در کاخ سفید در سال آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>