350 عمل در سیاست آب و هوا پلت فرم از بایدن-ساندرز وظیفه نیروی

عذرخواهی بایدن-ساندرز وحدت نیروی کار خود را منتشر سیاست توصیه هایی برای دموکراتیک پلت فرم دیروز. توصیه های وسیع پوشش انرژی, حمل و نقل کشاورزی و استفاده از زمین, عدالت زیست محیطی و بومی حاکمیت و COVID بحران میان آن مسئله مناطق. توصیه نمی به اندازه کافی آدرس جدول زمانی و دیگر جزئیات پیاده سازی است که می تواند به معنای تفاوت بین پیشگامانه آب و هوا سیاست و کسب و کار به عنوان معمول است.

350 اقدام آمریکای شمالی مدیر تامارا Toles O’Laughlin به بیانیه زیر را در پاسخ:

“اثر انگشت از یک رشد چند نژادی و multigenerational آب و هوا و عدالت حرکت بیش از همه به این طرح است. ما با احتیاط خوش بینانه که شدید آب و هوا ترقی خواهان منصوب به این تیم از جمله Rep. Ocasio-کورتز و طلوع آفتاب, مدیر اجرایی, Varshini Prakash اند جنگیدند شامل سیاست در الگوی سبز معامله جدید است. بدون تداوم جنبش ما ما نمی دیدن چنین تمرکز روشن بر عدالت زیست محیطی و یا گنجاندن تیز سیاست ابزار مانند یک آب و هوا در آزمون برای همه فدرال-تایید و یا تامین زیرساخت و یا جدول زمانی برای decarbonization. این طرح شواهدی وجود دارد که ما را منتقل بحث آب و هوا در مسائل روزمره بقا و عدالت است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این پیشنهاد را نشانی پایان جدید سوخت های فسیلی اجاره در اراضی عمومی. ما باید نگرانی در مورد تداوم پوچ تکنوکرات و راه حل مانند کربن جذب و ترسیب که گسترش زندگی و کاهش حاشیه سود از سوخت های فسیلی شرکت های بزرگ. این نوع از نادرست راه حل های طراحی شده برای تغییر بار آب و هوا recovery بر روی مالیات دهندگان و مردم رنج می برند عواقب اثرات آب و هوا. چشم انداز از جهان که در آن ما خلاء کربن از آسمان است و نه سازگار با واقعیت های که در آن ما هر توانایی نگه داشتن سوخت های فسیلی در زمین است.

به عنوان بایدن جامد آب و هوا خود را دستور کار مبارزات انتخاباتی خواهد شد که توصیه های بسیاری به جلو و از. ما می خواهیم او را به انتخاب سیاست های آب و هوا است که واقعا قرار دادن جوامع ما قبل از منافع شرکت های بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>