منچستر N. H. –

در مناظره ریاست جمهوری شب گذشته برای اولین بار پس از هرج و مرج از آیووا قفقاز هفت دموکراتیک نامزد sparred در مورد مسائل بهداشت و درمان, مسابقه, تجارت و بسیار به طور خلاصه در آب و هوا. در طول روز جمعه بحث آب و هوا ساخته شده محدود ظاهر در بحث نظامی صرف و تجارت است. Steyer ناگهان چرخد و گفتگو در اطراف ترور ایران سرلشگر سلیمانی به سیاست آب و هوا گفت: تغییر آب و هوا “را نمی توان حل شد با اسلحه و تانک و هواپیما.” ساندرز در زمان این موضوع بیشتر انتقاد بیش از حد نظامی صرف به پول است که می تواند مورد استفاده برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

محدود سوال در تغییر آب و هوا از مدیران بود به کارگردانی ساندرز در مورد تهمت را معامله تجارت با مکزیک و کانادا است. سوال کافی بود برای رسیدن به هر گونه نتیجه گیری در مورد پیامدهای این قرارداد و یا در عمق ارتباط به کاندیدان و آب و هوا برنامه عمل است.

خارج از محل بحث در منچستر, 350, نیوهمشایر, پیش بینی شکاف و پیش بینی آب و هوا مردم خواسته بر روی بحث ساختمان به عنوان بخشی از یک رالی.

350.org’s, شمال امریکا, مدیر تامارا Toles O’Laughlin ساخته شده این بیانیه به شرح زیر:

“نظر سنجی در آیووا انجمن به روشنی نشان داد که آب و هوا بود نگرانی اصلی برای رای دهندگان پس از مراقبت های بهداشتی دو موضوع عمیقا در هم تنیده و نشان دادن بسیار نیاز به مرکز مردم و سیاره است. در این مقطع مهم از مقدماتی ایجاد خود را نشان داد عدم اتصال به نسل آن بستگی دارد به عنوان بحران آب و هوا رو کمی توجه در بحث مرحله. ما تحت تاثیر قرار گرفته توسط مدیران فرصت از دست رفته به صراحت اتصال مسائل از مسابقه جنگ بی پایان و آینده دموکراسی ما به یک چیز است که تنظیم صحنه برای هر چیز دیگری—آب و هوا.

“در حالی که ما خوشحال برای دیدن نامزدها مانند ساندرز و Steyer هوشمندانه اتصال آب و هوا به مسائلی مانند هزینه های نظامی بحث کلی بود و بی ربط. ما خواهان آن است که باقی مانده دموکراتیک نامزد و رسانه های خبری جلوگیری siloing بحران آب و هوا و آن را intersectional پلت فرم آن را سزاوار است. ما ادامه خواهد داد به تقاضا است که مدیران از بحث ریاست جمهوری پرسیدن سوالات دشوار در آب و هوا است که حفاری به راه حل های جسورانه و جاه طلبی. ما مردم آمریکا سزاوار چیزی کمتر در آب و هوای دهه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im