350 فیل مرده را در بوتسوانا در دو ماه گذشته

1 جولای (فردا) — بیش از 350 فیل کشته شده اند در بوتسوانا در دو ماه گذشته در آنچه که کارشناسان با عنوان “حفاظت از محیط زیست فاجعه است.”

Niall McCann از موسسه خیریه در پارک ملی امداد و نجات گفت: از همکاران خود را برای اولین بار کشف 169 مرده فیل ها در اوایل ممکن است در طول 3 ساعت پرواز بیش از دلتای اوکاوانگو در بوتسوانا در جنوب کشور آفریقایی است که به یک سوم از این قاره فیل جمعیت.

تبلیغات

“قادر به دیدن و تعداد آن در بسیاری از 3 ساعت در پرواز بود و فوق العاده. یک ماه بعد ما همکاران را یکی دیگر از پرواز و کشف 187 جدید لاشه آوردن مجموع به بیش از 350,” McCann گفت. “این کاملا بی سابقه ای از نظر تعداد فیل در حال مرگ در یک رویداد ربطی به خشکسالی است.”

سرپرست بوتسوانا بخش حیات وحش و پارک های ملی سیریل Taolo گفت: دولت تایید کرده است 280 مرگ و میر و ارسال نمونه برای تست اما گفت COVID-19 محدودیت هایی که تاخیر در این روند بنابراین علل مرگ و میر هستند هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

مسمومیت و یا ناشناخته پاتوژن محسوب می شوند به احتمال زیاد امکانات به عنوان دولت بدل شده سياه زخم و شکار غیر قانونی اشاره کرد tusks شده بود حذف شده است.

نر و ماده فیل ها در تمام سنین از دست داده اند و شاهدان گفته اند که برخی از آنها دیده می شود راه رفتن در محافل نشان می دهد ممکن است عصبی, اختلال, در حالی که دیگران به نظر می رسد ضعیف و لاغر نشان می دهد آینده بیشتر مرگ و میر.

“اگر شما نگاهی به لاشه برخی از آنها کاهش یافته است مستقیما بر روی چهره خود را نشان می دهد آنها کشته شده اند بسیار به سرعت. دیگران هستند و بدیهی است که مرگ آهسته تر مانند آنهایی هستند که سرگردان در اطراف. بنابراین آن را بسیار دشوار است برای گفتن آنچه که این سم است” McCann گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de