350.org دارای وبینار در برچیدن سفید برتری تماس در جنبش آب و هوا به اولویت بندی نژادی عدالت و نشان می دهد تا به صورت سیاه و سفید زندگی

واشنگتن – به عنوان ده ها هزار نفر در سراسر کشور همچنان تقاضا برای عدالت برای جورج فلوید و زندگی در همه جا 350.org در حال انجام یک وبینار برای ما هواداران و پایه برای یادگیری بیشتر در مورد ما تعهد سازمانی به برچیدن سفید برتری. ما این کار را به عنوان حیاتی برای پیشبرد, چند نژادی حرکت برای آب و هوا دادگستری و ما می دانیم که هیچ فقط گذار به انرژی های تجدید پذیر اقتصاد بدون پرداختن سیستمیک استخراج آسیب و خشونت نسبت به جوامع سیاه. ما به عنوان خوانده شده بیانیه تقویت تعهد ما برای برچیدن سفید برتری در اینجا.

چه: عضویت 350.org’s وبینار به شنیدن از ما ما تیم همکاران و خط مقدم سازمان در مورد راه شما می توانید نشان می دهد در این لحظه. ما خواهد بود با گرفتن سیاسی تراز وسط قرار دارد در اطراف آنچه در آن به معنی مرکز نژادی و عدالت در کار ما برای جلوگیری از بحران آب و راه در از بین بردن سفید برتری و اقداماتی که حامیان ما می تواند به نشان می دهد تا به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.

زمان: امروز, دوشنبه, ژوئن 4th, در ساعت 8 بعد از ظهر EST / 5pm PST

RSVP لینک: bit.ly/dismantlewhitesupremacy

سخنرانان:

سخنران Bios:

Oluchi Omeoga است که یک مربی و یک مینه سوتا به دنیا آمد ترانس ایگبو سازمان که هنوز زندگی و سازماندهی در مینیاپولیس, مینه سوتا امروز. Oluchi است که یک شرکت سازنده و تیم هسته ای عضو از سند چشم انداز جمعی سیاه و سفید-رهبری سازمان محلی مشغول به کار در مینه سوتا است. قبل از تبدیل شدن به ملی, سازمان Oluchi شد همچنین co-founder/ عضو کمیته راهبری سیاه LGTBTQ+ مهاجر پروژه یا BLMP. BLMP متمرکز شده است روی آوردن بیشتر به حاشیه رانده شده مردمی با هم به سوی آزادی است.

لومومبا Akinwole-Bandele مدیر سابق سازماندهی جامعه در NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق. او یک پدر شوهر دیرین جامعه سازمان و مربی از مرکز بروکلین. به عنوان یک عضو و سازمان با Malcolm X جنبش مردمی آقای Akinwole-Bandele کمک به ایجاد کمپین برای مقابله با پلیس سوء استفاده و سوء رفتار. او همچنین شرکت دهکده جهانی مشهور, سیاه اوت هیپ هاپ پروژه. سیاه اوت افزایش آگاهی و حمایت از زندانیان سیاسی در ایالات متحده است. از سال 2002 تا 2007 لومومبا به عنوان یک مشاور و مدرس دانشگاه در Medgar Evers دانشگاه/CUNY. لومومبا کنونی Co-مدیر جنبش برای سیاه و سفید زندگی می کند.

سام اعطای مدیر اجرایی MN350. او شده است یک مادام العمر سازمان در اطراف تقاطع ها از اقتصادی و فرهنگی و زیست محیطی عدالت است. او, عدالت زیست محیطی کار می کنند که آیا در مینیاپولیس غرب آفریقا و یا در هر نقطه در جهان مراکز در ساختمان تجسم خواب انرژی از مردم به زندگی خود حقیقت نیروی امروز به کمک lifeforce به وظایف لازم متقابل آزادی است. او به رسمیت می شناسد پایان دادن به خشونت های پلیس و بی عدالتی آب و هوا به عنوان محکم همراه در محل کار برای پایان دادن به تمام اشکال ساختاری خشونت ecocide و نسل کشی است. او شده است یک تحول عدالت سازمان و مربی از اواسط 1980s.

دومینیک توماس فعال سازمان محقق و فمینیستی مستقر در هارلم نیویورک است. در موقعیت فعلی او به عنوان NY Mid-Atlantic منطقه ای سازمان 350.org بین المللی جنبش آب و هوا سازمان است. قبل از 350 او یک سازمان با پروژه جوانان (BYP100) نیویورک جایی که او سازمان یافته در اطراف مسکن بی عدالتی است. در موقعیت فعلی او مسئول برای ساخت یک چند نژادی پایه از سازمان دهندگان و فعالان تحت تاثیر تغییر آب و هوا. منافع او شامل استراتژیسازی از تقاطع ها از تغییر آب و هوا ساختاری سیستم از ظلم و ستم چنین محیطی نژادپرستی و به طور خاص در رابطه با سیاه جوامع است.

Cherrell قهوه ای است که رهبری سازمان در 350.org شده است و سازماندهی در برابر دولت تحریم خشونت برای بیش از یک دهه. او همچنین یک عدالت اجتماعی آموزش و اغلب صرف تابستان آموزش افراد جوان در مورد سازماندهی جامعه با Sadie نش رهبری پروژه. او را تحسین کرد از North Carolina, اما در حال حاضر تماس آتلانتا خانه. او دوست دارد همه چیز جنوبی – از جمله خوشگوار بلغور و OutKast و در آرزوی جهانی بدون زندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net