4 مورد علاقه ها پیش برای یوتا زنان دولت تازه گلف نیمه نهایی

MIDWAY — قبل از این هفته آغاز شده و اگر شما تا به حال برداشت چهار گلف بازان به نیمه نهایی از, یوتا, زنان تازه شما نمی تواند رفته اند اشتباه انتخاب تس بلر, Kelsey Chugg فضل Summerhays و Kerstin Fotu.

سه قهرمانان سابق و دیگر از دست رفته در سال گذشته نهایی و در حال حاضر یکی از برترین گلف بازان در این کشور است.

در حالی که فوق گلف بازان در واقع پیشرفته به مرحله نیمه نهایی پنج شنبه, هیچ کدام تا به حال هم آسان است و می تواند به راحتی حذف شده است با سختی مسابقات چهار شنبه.

بلر 2018 قهرمان که اسیر مدال افتخارات شنبه گرفته شد به فینال سوراخ سابق دبیرستان هم تیمی Carissa پیوند.

چهار بار قهرمان Chugg تا به حال به پیروزی در دو وقت اضافه مسابقات در برابر 16 ساله در, ضرب و شتم برلین در 21 سوراخ در صبح و ضربه Apelila Galeai در 20 حفره در بعد از ظهر.

سال گذشته runnerup, Summerhays به حال برای غلبه بر یک سوراخ در یک ساندویچ بین دو birdies توسط Timpview بالا گلف باز Sunbin Seo در بعد از ظهر او بازی را به نفع خود 2 و 1.

دفاع از قهرمان Fotu که به سختی از آن ساخته شده به بازی بازی پس از باز شدن دور 82 آمد از پشت در هر دو مسابقات روز شنبه برای پیشبرد دومی در برابر BYU هم تیمی نائومی Soifua.

به طوری که برگ های یک زن و شوهر از جذاب نیمه نهایی مسابقات برای اولین بار شامل 19 ساله بلر رفتن در برابر “veteran” Chugg 29 ساله و قهرمان سابق ایالات متحده زنان اواسط تازه و دوم اینکه یک مسابقه برگشت سال گذشته دولت Am نهایی که Fotu شکست Summerhays 1 در لوگان باشگاه کشور.

برندگان نیمه نهایی مسابقات دیدار خواهد کرد روز شنبه حدود ظهر در فینال.

Chugg که برنده دولت هستم عناوین در سال 2012, 2013, 2015 و 2017, حال سخت ترین روز بازی 41 سوراخ در برابر یک جفت up-and-coming گلف بازان. پس از رفتن را از 21 به ضرب و شتم در صبح او انتهایی Galeai رفتن به فینال سوراخ. اما او ضربه رویکرد شات از 108 متری به عرض 3 فوت و غرق مرغک زدن توپ به گسترش مطابقت دارد.

“من خیلی از این دختران جوان بازی 36 روز احتمالا” گفت: Chugg. “من فرسوده پس از اولین 18 و آویزان در آن وجود دارد. اما این واقعا یک روز سرگرم کننده. قادر به این کشش علیه این دختران جوان — من outdriven توسط لیلا 100 متری چند بار این دیوانه است.”

Galeai همه تحت تاثیر قرار با شگرف مهارت های رانندگی در تمام طول روز. او تقریبا سوار سبز در par-4 18 و اول حذفی سوراخ par-4, No. 1 سوراخ. سپس در par-4, شماره 2 سوراخ او سوار به خشن فقط فراتر از سبز.

در آن سوراخ Chugg آمار رویکرد او از fairway در عرض 4 فوت و پس از Galeai از دست رفته 12-پا مرغک سعی Chugg غرق او برنده توپ و اجازه دهید یک فریاد است.

Summerhays زندگی می کند که در آریزونا و یوتا در هر تابستان امیدوار است به معکوس سال گذشته نهایی دست دادن به Fotu. او cruised گذشته Launa ویلسون 6 و 5 در صبح و 4 تا در Seo, Seo birdied شماره 11 aced همتراز 3 12 و پس از آن ساخته شده مرغک در 13. این بازی به پایان رسید در 17 زمانی که Summerhays ساخته شده 7-بالا و پایین صفحه و بهینه سازی سایت خود را از دست رفته 6-بالا و پایین صفحه.

“من بسیار هیجان زده هستم — من نمی توانم صبر کنید برای تست بازی من در برابر او به دلیل این تغییر از سال گذشته” Summerhays گفت: از بازی با Fotu. “من کوتاه بازی رفت خیلی بهتر و من به دست آورده و برخی از راه دور — آن را باید واقعا یک بازی خوب است.”

بلر به حال کمی مشکل در صبح مطابقت دفع ایالتی سن خوزه گلف باز Jadan Gonzalez 7 و 6. در برابر پيوند او بینگهام بالا هم تیمی که بازی برای, ایندیانا, Tech در سال گذشته بلر از دست داده و سه در اوایل سوراخ شد و هنوز هم پس از 10 سوراخ. او از دست سوراخ 17 با یک دیو برای قرار دادن بازی بازگشت به, حتی, اما برنده در 18 هنگامی که او دو putted از 30 فوت و پیوند نمی تواند بالا و پایین از یک نقطه سخت حق سبز.

Fotu جنوبی را شکست داد یوتا گلف باز Chanikan Yongyuan 2 تا صبح و شکست دور از Soifua سابق دولت هستم فینالیست با یک کشش از چهار برنده مستقیم در سوراخ 11-14.

*****

دور اول نتایج

تس بلر def. Jadan Gonzalez 7 & 6

Carissa پیوند def. Taitum بک, 19 سوراخ

Kelsey Chugg def. برلین بلند, 21 سوراخ

لیلا Galeai def. لورا Gerner 1 تا

فضل Summerhays def. Launa ویلسون 6 & 5

Sunbin Seo def. Poy Prasurtwong 6 & 5

Kerstin Fotu def. Chanikan Yongyuan 2 تا

نائومی Soifua def. راشل Lillywhite 4 & 3

دور دوم نتایج

بلر def. پیوند 1 تا

Chugg def. Galeai, 20 سوراخ

Summerhays def. Seo 2 & 1

Fotu def. Soifua 3 & 2

پنج شنبه برنامه

نیمه نهایی

ساعت 8 صبح — بلر در مقابل Chugg

8:10 صبح — Summerhays مقابل Fotu

فینال

ظهر — بلر-Chugg برنده در مقابل Summerhays-Fotu برنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>