4 کشته در استرالیا برای اولین بار در اواسط برخورد هوا در بیش از یک دهه

Feb. 19 (UPI) — چهار نفر کشته شدند در یک mid-air اثر برخورد دو هواپیمای کوچک در نزدیکی یک فرودگاه در جنوب شرقی استرالیا, مقامات گفت.

پلیس گفت که یک خلبان و مربی پرواز در هر هواپیما کشته در برخورد سهشنبه در نزدیکی منگالور فرودگاه در مرکزی, Victoria, 75 مایل در شمال ملبورن. قربانیان بودند بلافاصله شناسایی شده است.

مقامات گفت: تصادف رخ داده در شرایط ابری در ارتفاع 4000 پا. یک هواپیما بلافاصله سقوط کرد و فقط در خارج از فرودگاه و دیگر باقی مانده airborne برای چندین مایل قبل از رفتن به پایین در نزدیکی شهر اونل.

یک هواپیما و یک پیپر Seminole گرفته بود از منگالور فرودگاه دقیقه زودتر و به دست آوردن ارتفاع در زمان برخورد. دیگر یک Beechcraft سفر هوایی آماده شد به زمین در منگالور.

روز سه شنبه برای اولین بار بود اواسط برخورد هوا در استرالیا در بیش از یک دهه.

مقامات گفت: هر دو پرواز به نظر می رسد به انجام دانشجو آموزش تمرینات, اگر چه آن را بلافاصله شناخته شده اگر آنها با استفاده از ابزار و یا پرواز بصری در زمان تصادف.

استرالیا ایمنی حمل و نقل اداره فرستاده محققان از ملبورن کانبرا و بریزبین به محل سقوط و گفت: آنها به دنبال “عوامل انسانی ، بهره برداری و تعمیر و نگهداری” را به عنوان علل احتمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر