4 لحظاتی از سه شنبه که مستقیما از تلویزیون نشان می دهد

سه شنبه آمده است و رفته و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای باز کردن در مورد چگونه آن را تغییر شکل 2020 ریاست جمهوری برای حزب دموکرات است.

ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن شدند برندگان بزرگ در این شب هر دو از آنها درآمد چند متحده است.

بایدن در زمان آلاباما, آرکانزاس, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, اوکلاهما, تنسی و ویرجینیا است. متحده مانند مین و تگزاس بودند نگرانی بایدن در اواخر شب با توجه به نیویورک تایمز.

ساندرز snagged کلرادو, یوتا, ورمونت و کالیفرنیا.

شب تا به حال بسیاری از لحظات ایم که به شرح زیر برشمرد. بیشتر takeaways خواهد شد تا پاپ در ساعات آینده. اما این باید به شما یک ایده چگونه شنبه بود و یک تلویزیون کامل درام سیاسی junkies.

جو بایدن زیادی ساخته شده باز گشت.

  • این جای سوال است که صاحب نظران و رسانه های منتقدان در نظر گرفته بایدن انتخاباتی به مرده در آب پس از یک مبارزه طولانی و بدون حرکت بسیار. اما به نظر می رسد بایدن پیدا کرده است جای پای خود را و شروع به ساخت باز گشت. او متصلب تعدادی از کشورهای شنبه شب نشان می دهد که پیروزی خود را در کارولینای جنوبی نبود یک اتفاق است. این مورد کلاسیک از یک جنگجو محوری در لحظات پایانی. در حال حاضر سوال این خواهد بود که تا چه حد او می تواند خود را اجرا کنید.

وجود دارد کاملا یک پیچ و تاب و در ماساچوست است.

  • ماساچوست به نظر می رسید مانند آن می ناب در مترقی ، پس از همه ساندرز را تحسین کرد از نزدیک ورمونت و وارن یکی از دولت آغاز شد. اما آن بایدن به دست آورده که این پیروزی ناراحت کننده نظم در دولت است. کاملا انعطاف پذیری برای بایدن به ایالت بیانیه ای در مورد که تا چه حد خود برسد می توانید بروید.

Oh my درام در تگزاس است.

  • تگزاس یکی از دراماتیک تر مناطق از شب. در اواخر روز شنبه و اوایل جمعه تگزاس منعکس عقب و جلو بین ساندرز و بایدن. یک لحظه ساندرز led لحظه بعد بایدن رهبری. و در یک نقطه آنها حتی گره خورده است. بدون کم کردن سرعت برای دو نامزد.

Tulsi Gabbard ساخته شده در اواخر فصل باز گشت.

  • Gabbard است مانند یک تلویزیون نشان می دهد شخصیت که ناپدید شد, آویزان در اطراف در پس زمینه است و در حال حاضر ساخته شده است یکی دیگر ظاهر در کانون توجه است. او به دست آورده یک نماینده در ساموآ آمریکا است که ممکن است کسب یک نقطه در آینده بحث دموکراتیک (هر چند که مشخص نیست که آیا یا نه که اتفاق خواهد افتاد با توجه به واشنگتن آزما). این صدا ممکن است تعجب آور به فکر Gabbard می تواند باز گشت. اما بود که به خوبی به عنوان یک نمایش به عنوان او می تواند امید به او داده کم رای گیری شماره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>