42 برندگان جایزه نوبل اصرار ترودو به عمل با ‘اخلاقی وضوح” و توقف آب و هوا-Wrecking تک مرزی معدن

در نامه ای سرگشاده به نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و معاون نخست وزیر Chrystia Freeland, 42 برندگان جایزه نوبل التماس دولت فدرال به “قانون اخلاقی وضوح مورد نیاز” برای مقابله با بحران جهانی آب و هوایی و جلوگیری از تک منابع پیشنهادی مرزی تار شن و ماسه معدن.

“اهمیت رهبری در چند سال آینده نمی توان انجام نگرفته” می خواند نامه منتشر شده جمعه در نگهبان‘s نظر بخش است. “دولت در حال عقب مانده scandalously پشت چه علم خواسته و چه در حال رشد و افراد قدرتمند-مجهز به جنبش می داند لازم است.”

“به اندازه کافی وجود دارد کربن تعبیه شده در در حال حاضر عامل نفت و گاز و coalfields و معادن ما را فراتر از 2°C اجازه دهید به تنهایی 1.5°C” در این نامه ادامه می دهد, مرجع کلیدی دما اهداف 2015 در پاریس آب و هوا خبر داد. “پیامدهای این حال روشن است: هیچ اتاق را برای گسترش سوخت های فسیلی بخش. وجود دارد هیچ جایی برای تک مرزی تار شن و ماسه معدن.”

با توجه به این نامه:

پروژه های است که قادر به سوخت های فسیلی رشد در این لحظه در زمان توهین به ما وضعیت آب و هوا اورژانس و صرف این واقعیت است که آنها حکم بحث در کانادا باید دیده می شود به عنوان یک رسوایی است. آنها کاملا ناسازگار خود را با دولت اخیر تعهد به net-zero انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050. و با روشن شدن تخلفات در سازمان ملل, حقوق چنین پروژه های پرواز در صورت از حرف و ادعا تلاش در جهت صلح و آشتی است.

پاسخ به بحران آب و هوا را تعریف و از بین بردن میراث در سال های آینده و شرایط برای بودن در سمت راست از سابقه روشن هستند: فوری برای پایان دادن به سوخت های فسیلی تامین مالی و گسترش همراه با بلند پروازانه و فقط انتقال دور از تولید نفت و گاز نسبت کربن صفر و قبل از اواسط قرن.

امضا برای نامه ای هستند که از سراسر جهان و دریافت جایزه نوبل در شیمی, اقتصاد, ادبیات, پزشکی, صلح و فیزیک قدمت آن به سال 1973. آنها عبارتند از کانادا نویسنده آلیس مونرو اهدا یک جایزه ادبیات در سال 2013 و زیست شناس کانادایی جک W. Szostak اهدا پزشکی جایزه در سال 2009.

شنهای روان پروژه برای اولین بار ارائه شده در سال 2011 بازمی گردد محیط زیست در کانادا و در سراسر جهان در برابر محافظه کاران در آلبرتا که در آن معدن می تواند ایجاد هزاران شغل در حالی که تولید در مورد 260,000 بشکه نفت در روز و چهار میلیون تن آب و هوا-گرمایش تولید گازهای گلخانه ای سالانه است. ترودو دولت است که انتظار می رود در وزن گاهی در این ماه است.

“تک هنوز نشده متعهد به ایجاد Frontier اگر آن را تصویب” بلومبرگ گزارش هفته گذشته است. “ونکوور-بر اساس شرکت در حال حاضر تمرکز بر پیشبرد پروژه از طریق روند قانونی و بیشتر تصمیم گیری خواهد شد بستگی دارد در نتیجه از این روند شرایط بازار و سایر ملاحظات گفت: Chris Stannell یک تک سخنگوی.”

اگر چه ترودو اغلب خود را به عنوان متعهد به پرداختن به بحران آب و لیبرال نخست وزیر و دولت او انتقاد شده است و برای تصمیم گیری است که در تضاد با دانشمندان هشدار که جهان باید به سرعت در حال حرکت به 100% انرژی های تجدید پذیر برای جلوگیری از فاجعه آب و هوا. یکی از این تصمیم بود ترودو دولت خرید ترانس کوه خط لوله و تاخیر در توسعه پروژه در سال 2018 که مردم بومی و آب و هوا فعالان همچنان به چالش در دادگاه.

در میان کسانی که مخالف مرزی معدن رهبران و اعضای انقراض شورش های بومی و اقلیمی خانه کوچک, رزمندگان و اتحادیه بریتیش کلمبیا سران هند, که به تظاهرات با هدف فشار به دولت کانادا برای جلوگیری از اعتراض پروژه.

“در نهایت این معدن خواهد بود بنابراین ویرانگر به آب و هوا و ما در آب و هوا بحران” انقراض شورش عضو سارا فلین گفت: CBC News در ماه ژانویه “بنابراین در کوتاه مدت مزایای استفاده از شغل و درآمد است که این معدن ارائه خواهد شد خواهد شد به مراتب هرحال آب و هوا ویرانی که تمام جهان را تجربه کنند.”

Grand رئیس استوارت فیلیپ اتحادیه B. C. هندی ستاد گفت: تورنتو استار در ماه گذشته که ترودو باید “قدم قدم” از انتقال به یک اقتصاد سبز است. فیلیپ به ذکر است که “وجود دارد تعهدات در طول انتخابات گذشته که ترودو دولت را تعیین کننده حرکت به سمت انرژی های تجدید پذیر و این یک فرصت است که به دنبال از طریق در آن وعده داده است.”

در یک op-ed برای نگهبان در اوایل این ماه نویسنده و فعال لایحه McKibben نوشت که “این اخلال را در راه های مختلف برای تماشای رهبران تظاهر به مراقبت — یک نوع gaslighting است که می تواند شما را کاهش می دهد به بی حس نیهیلیسم. ترودو برای همه فریبندگی خود را نمی توانید به آن هر دو راه: اگر شما نمی توانید خودتان را برای متوقف کردن یک نام تجاری جدید تار و ماسه, معدن, سپس شما یک آب و هوا و رهبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>