5 کسب و کار, 5 داستان است. می توانید آنها را بهبود می یابند از coronavirus?

سالت لیک سیتی — در حالی که رمان coronavirus همچنان به اخلال در زندگی و برنامه های سراسر کشور مالی شخصی اثرات در حال سقوط در سخت ترین کسانی که منابع درآمد شده است بسته با تاخیر و یا به طور کامل طرح میتوانست جهانی همه گیر.

این مردم هستند که اصلا لوکس از تنظیم به یک کار از صفحه اصلی برنامه که در حالی که کمی ناخوشایند هنوز هم آنها را فراهم می کند یک چک. به جای این مردمی در حال مشاهده منابع خود را از درآمد ناپدید می شوند سریع تر از کاغذ توالت کردن Costco قفسه.

در عین حال در میان تحولات پنج صاحبان کسب و کار کوچک به Deseret News صحبت با ذکر داشتن پشتیبانی قوی سیستم و بسیاری از ابراز تمایل به “بخشی از راه حل است.” برخی از آنها های کاغذ توالت با دوستان و برنامه ریزی به طبخ وعده های غذایی هم اگر خود را در فریزر شروع به در حال اجرا پایین در حالی که دیگران گفت: آنها در حال رسیدن به هر دو به دریافت حمایت از دیگران است.

هیچ کس عصبانی است یا تلخ — فقط نگران است.

در اینجا داستان های خود را.

Nikki Line, owner of Advanced Deep Clean, dries a door handle in an office in a new building in Farmington on Tuesday, March 17, 2020.
نیکی خط صاحب پیشرفته عمیق, تمیز, خشک یک دستگیره در یک اتاق در یک ساختمان جدید در فارمینگتون در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است.
اسکات G Winterton, Deseret News

پیشرفته عمیق تمیز

نیکی خط معمولا تمیز کردن شش روز در هفته. The 40-year-old نمک دریاچه ساکن و صاحب پیشرفته عمیق تمیز معتقد است تمیز کردن استعداد ها و جوک های خود را تنها با یک. اما او آن را دوست دارد که باعث می شود آن را آسان برای رفتن به کار هر روز.

آن بوده است مسلما سخت تر از چند هفته گذشته به او شده است اضافی اضافه کردن وظایف به روال عمیق تمیز کردن فرش و مواد ضد عفونی کننده در هر سطحی که ممکن است مردم را لمس کنید.

او همچنین آماده سازی به سهام تا در منابع — اما پس از آن همه چیز من “گیج کننده” و در حال حاضر وجود دارد هیچ چیز در قفسه.

او با تکیه بر رقیق سفید کننده و ضد باکتری و ضد عفونی کننده و تبدیل شده به ژنده پوش به جای حوله کاغذی مصرف آنها را به خانه به شستن هر روز.

او 10 مشتریان به طور منظم بسیاری از آنها yearslong نیست لغو نشده است, اما او عادی تبلیغات نیست در آوردن هر کسی که جدید است.

با این حال درآمد او برخی از انتقاد که او در تلاش برای سرمایه گذاری کردن ویروس.

او قلم آن را که دانستن این است که چگونه او کمک می کند تا ارائه برای خانواده اش که شامل شوهرش که درایو کامیون کمپرسی و 2½-year-old daughter.

“هنگامی که شما در براکت درآمد من من فراموش OK زمانی که مشغول به کار هستم,” او می گوید. “اگر من کار نمی کند و همه چیز در حال رفتن به جنوب واقعا سریع است.”

Ken Copeland, owner and CEO of Elizabeth’s Catering in Salt Lake City, poses for a photograph with his employees on Thursday, March 19, 2020.
کن Copeland, مالک و مدیر عامل الیزابت غذا در سالت لیک سیتی به شمار برای یک عکس با کارکنان خود در روز پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است.
Spenser انبوه Deseret News

الیزابت پذیرایی

کن Copeland تغذیه شده Utahns از سال 1998 در حال رشد الیزابت غذا برای رسیدگی به تقریبا 2500 حوادث یک سال — شرکت در دوره های آموزشی کسب و کار توابع و احزاب تعطیلات اما عمده تمرکز روزانه کارکنان وعده های غذایی — کمک به شرکت های خوراک خود را از مردم به ویژه کسانی که در بخش تکنولوژی.

اما با بسیاری از مردمی در حال حاضر کار از خانه در حال حاضر وجود دارد به سختی هر کسی چپ در دفاتر به خوراک.

Copeland, مدیر عامل شرکت/صاحب تخمین می زند که در چند هفته گذشته او را از دست داده و بین 150.000 دلار و $200,000 در درآمد.

این شرکت به تازگی راه اندازی یک سرویس تحویل با به صورت جداگانه بسته بندی شده غذای داغ و یا سرد برای یخچال سازی بنابراین کارکنان باید در سایت می تواند با شتاب آنها را در مبهوت بار اجتناب از تجمع در یک اتاق استراحت.

هدف اصلی او این است که برای جلوگیری از اخراج از 25 کارمند برنامه ریزی برای “نگاهی به آمار شخصا” به عنوان آنجا که ممکن است به جای آن بر خود مردم است. اما با وجود این شرکت های مالی احتیاط بیش از چند سال گذشته او هنوز نگران آن ممکن است به اندازه کافی به آنها را از طریق یک خشکسالی طولانی تر از 2 ماه.

“صنعت مهمان نوازی به عنوان یک کل در نظر گرفتن یک ضربه بزرگ است. “رسیدن به همسایگان خود را ببینید اگر شما می توانید آنها را کمک کند.”

کامرون Reeve با این نسخهها کار به عنوان یک DJ و نورپردازی متخصص خود را از طریق شرکت Reeverb سرگرمی. هر کار Reeve برنامه ریزی شده بود به تازگی لغو شد به عنوان یک نتیجه از دستورالعمل دولت برای جلوگیری از گروه های بزرگ برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.
حسن نیت ارائه میدهد کامرون Reeve

Reeverb سرگرمی

کامرون Reeve همیشه که وجود دارد ممکن است زمانی که او تا به حال به مرحله ای از عشق خود را از DJing به پیدا کردن شغل دیگری.

او فقط انتظار نداشتم که آن را به می آیند در شکل یک دولت دستور.

هنوز چهار ساعت پس از یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت اعلام کرد که حوادث دسته جمعی مورد نیاز خود را محدود به 100 نفر برای توقف گسترش این رمان coronavirus “همه چیز من تا به حال در این کتاب و همه چیز در این شرکت من مشغول به کار بود تا به حال در کتاب لغو شد,” او گفت:. “این بخشی است که من منفجر دور. من از داشتن بهترین سال تا کنون به داشتن مطلقا هیچ چیز.”

مردم شرمندگی به عنوان آنها لغو شد اما Reeve می تواند بشنود استرس در صدای خود را.

هیچ کس می خواست به انجام این کار, اما آنها نمی تواند آنهایی هجوم سفارشات.

به محض این که گرد و غبار حل و فصل Reeve, 28, شروع به فکر کردن در مورد چگونه به بهبود مهارت های خود را برای رویدادهای آینده پس از او دو روز را صرف یادگیری یک روشنایی جدید نرم افزار.

زمانی که شوک در نهایت به تن کردن او متوجه شدم که جوش فعلی او مجموعه ای از مهارت های که قرار بود برای قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده اش برای او تنها ارائه دهنده.

هنگامی که از ریو در زمان تماس از Deseret News پنج شنبه بعد از ظهر او را در ماشین خود رانندگی از جایی به جای دنبال کار در خرده فروشی و یا در فروشگاه های مواد غذایی. روز او در حال حاضر مشغول به کار در دو شیفت برای TW خدمات در Kroger/اسمیت انبار در لیتون در تلاش برای نگه دارید تا با عظیم تقاضا برای مواد غذایی است.

خانواده او از شش نفر از جمله چهار بچه در سنین 11 به 1 دارای پشتیبانی خوب و به دلیل Reeve آماده شده بود به برخی از کسب و کار اصلی خرید در بهار آنها را به برخی از پول به تکیه در میان است.

“من می دانم که من تنها کسی هستم که” او گفت:. “من فقط آرزو می کنم من می تواند کمک به هر کس دیگری. این جایی که من هستم در وضعیت من چون من اما برخی از دوستان من هستند.”

Kaden Mattinson stands by his work truck in Lehi on Tuesday, March 17, 2020. Mattinson started a roadside assistance business five months ago and was doing well until about three weeks ago when the coronavirus began to spread.
Kaden Mattinson غرفه کار خود را کامیون در لحی در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. Mattinson آغاز کمک های کنار جاده ای کسب و کار پنج ماه پیش و به خوبی انجام شد تا حدود سه هفته پیش زمانی که coronavirus شروع به گسترش کرد.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

Mattinson های کنار جاده ای و بازیابی

داشتن شده است یک راننده برای کمک های کنار جاده ای شرکت برای چندین سال Kaden Mattinson, 32, متوجه شدم که در بازار برای کمک به مردم با لاستیک صاف lockouts و باتری های مرده محروم شد.

بنابراین او مجموعه خود و در ماه اکتبر آغاز شده Mattinson های کنار جاده ای و بازیابی.

پنج ماه بعد او در رشد کسب و کار خانوادگی به یک تیم از شش با دو شرکت خودرو پاسخ در هر نقطه از شمال به دریاچه نمک به سانتاکین به طور متوسط 8-12 تماس در روز.

پس از آن ویروس آمد و می ترسم همه Mattinson می گوید و مردم را به سفر.

و آنها خواستار متوقف.

هفته گذشته آنها در زمان حدود 10 تماس مجموع. هیچ کس است که او می گوید و اگر آن را نگه می دارد رفتن در این راه او را برای رفتن به مجبور به بستن کسب و کار.

اگر اتفاق می افتد که آنها از دست دادن شرکت ماشین و خود ماشین شخصی به عنوان آنها همه در اجاره.

“ما پس از از دست دادن همه چیز را می گوید:” Mattinson که حمایت از دو آنهایی که کمی در خانه در لحی و سه بچه با مادر خود در اسپرینگویل. “ما تکیه می کنند که درآمد برای همه چیز ما است. مواد غذایی, اجاره, همراه, همه آن.”

پشتیبان گیری برنامه ؟ کسانی که شغل همه در حال توقیف بیش از حد.

در عین حال حمایت خود را از گروه قوی است و هر روز او می گوید که آنها در حال گرفتن تماس از دوستان و خانواده که در حال پرسیدن که چگونه آنها انجام می دهند حتی از مردمی در موقعیت مشابه.

“همه از صدمه زدن به آن,” او می گوید.

Al Walkenhorst, who has owned Carol’s Pastry Shop for 72 years, works to make bear claws at his Sugar House shop on Friday, March 20, 2020. His shop is facing unprecedented drops in business due to COVID-19,
Al Walkenhorst که متعلق به کارول قنادی 72 سال با این نسخهها کار به پنجه خرس در خانه قند مغازه در جمعه 20 مارس سال 2020 است. خود فروشگاه بی سابقه ای مواجه قطره در کسب و کار با توجه به COVID-19.
اسکات G Winterton, Deseret News

کارول قنادی

Al Walkenhorst شده است ساخت eclairs 72 سال است و گردد به معنای واقعی کلمه صدها نفر از هزاران نفر از شیرینی در کارول قنادی در خانه قند.

“ما ساخته شده است کسب و کار ما در سفارشات” Walkenhorst گفت: پس از آن ذکر شده خاموش عروسی, پذیرش مراکز کلیسا توابع کسب و کار luncheons دانشگاه یوتا سمینارها و سالت لیک کانتی مقامات بازنشستگی احزاب به عنوان منابع آن سفارشات.

فقط در هفته گذشته به 92 سال بیکر برادر خود را باب و تعداد انگشت شماری کوچک از خانواده کارمندان تا به حال یک سفارش برای 40 ده کوکی ها برای یک پارک شهر پیست اسکی — اما پس از آن توسل به نام و لغو شد.

در واقع هر سه سفارشات بزرگ در هفته گذشته لغو شد.

در حال حاضر نانوایی که Walkenhorst آغاز شده به عنوان یک مرد جوان است که با تکیه بر پیاده روی و رانندگی-تا سفارشات برای چند کوکی ها و یا شاید یک نیم دوجین eclairs.

“این قراره کند با ما,” او می گوید: به سادگی حتی شاید کمی خوش بینانه.

در بیش از هفت دهه Walkenhorst گفت: او هرگز تجربه کاهش در کسب و کار مانند این است که نه کاملا مطمئن شوید که آنچه در آن معنی خواهد بود که برای خانواده فروشگاه.

“این رفتن به متفاوت خواهد بود,” او گفت:. “آنها می گویند آن را ممکن است آخرین چند ماه. همه ما ژوئن مراسم عروسی …” او مسیرهای پیاده روی کردن. “این می تواند متفاوت باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im