5 کلید برای اطمینان از خانواده شما آماده برای هر گونه شرایط اضطراری

این ایده از آماده بودن برای یک فاجعه و یا اورژانس ممکن است صدا مانند چیزی است که شما متعصب پدر و مادر و یا حرف عمه همیشه موعظه در مورد. که در آن شما قرار است برای قرار دادن این مواد غذایی اضطراری کیت به هر حال ؟ متاسفانه توصیه های خود را نمی منسوخ شده و یا پارانوئید.

یوتا مقامات هشدار می دهند ساکنان اغلب به نگه داشتن ملزومات در دست است چرا که با وجود بهترین تلاش های هر کسی نمی تواند پیش بینی زمانی که بار سخت اتفاق خواهد افتاد. حتی چیزی به عنوان ساده به عنوان یک قطع برق می تواند اثرات ماندگار به خصوص اگر قطع نیست به سرعت قابل. یوتا مقامات لیستی از حوادث احتمالی است که همه ساکنان باید آماده برای.

نکته خوب این است که شما هنوز هم زمان برای اصلاح این حالت از آمادگی اضطراری. آن را ندارد به اتفاق می افتد همه در یک بار ، یک هدف برای رسیدن به یک گام بیشتر در این لیست هر ماه و به زودی شما قادر خواهید بود به بقیه آسان دانستن شما قادر خواهید بود برای زنده ماندن باید بدترین اتفاق می افتد.

در اینجا پنج روش کلیدی خانواده خود را باید آماده برای هر شرایط اضطراری است.

یک طرح

اولین چیزی که شما نیاز دارید این است که یک برنامه برای چه کاری انجام دهید در مواقع اضطراری است. این باید برنامه نوشته شده را نگه داشته و در به راحتی در دسترس است اما محل امن و هر کس در خانواده باید بدانید آنچه در آن وجود دارد. نظامی OneSource توسط وزارت دفاع امریکا توصیه می کند از جمله:

  • شماره تلفن های اضطراری (پلیس ، آتش نشانی, مدرسه, مراقبت از کودک, کار, کنترل سم و غیره)
  • تماس اضطراری (کسی که نمی زندگی در خانواده خود و یا محله در مواقع اضطراری است که بر کل جامعه)
  • راه فرار برای هر اتاق در خانه
  • جلسه اضطراری نقاط
  • پت طرح توجیهی
  • اسناد مهم

بخشی از طرح خود را نیز باید شامل بدانند چقدر پول خانواده خود را باید نجات برای پوشش سه ماه از هزینه ها و تنظیم یک هدف برای صرفه جویی به اندازه کافی به آن را پوشش میدهد.

جمع آوری اسناد و مدارک مهم

نگه داشتن خود را طرح و اسناد مهم در یک نسوز و ضد آب تخلیه جعبه و یا فقط یک کیسه پلاستیکی به آن را آسان به گرفتن. اسناد مهم باید شامل هر عضو خانواده تامین اجتماعی کارت و یا شماره یک کپی از هر فرد شناسنامه, گواهینامه رانندگی و گذرنامه ملک عناوین برای ماشین خود را و صفحه اصلی بانک و شماره حساب کارت اعتباری و بیمه درمانی و بیمه عمر اطلاعات حساب خود را در, و دیگر فایل های مهم پشتیبان بر روی یک دیسک سخت خارجی.

به یاد داشته باشید برای به روز رسانی برنامه های خود را و اسناد به صورت دوره ای به حساب های اضافی برای اعضای خانواده سنین از کودکان که در آن شما زندگی می کنند تغییرات در بیمه و یا اطلاعات پزشکی و دیگر نیازهای ویژه یا ملاحظات.

نگهداری مواد غذایی

در این رویداد یک فاجعه بزرگ و یا مشکل است که برگ شما قادر به ترک خانه و یا مواد غذایی قفسه های خالی از آن مهم است که یک منبع خوب از nonperishable غذا در خانه است که به شما اجازه می دهد تا زمانی که غذا در دسترس می شود دوباره.

شروع با 72 ساعته کیت برای هر فرد در خانواده خود را و ساخت تا از وجود دارد. خرید چند قوطی مواد غذایی در فروشگاه مواد غذایی و هر زمان که شما بروید. زمانی که ممکن است نگاه به خرید مواد غذایی به اندازه کافی برای نگه داشتن خانواده خود را تغذیه برای تا زمانی که ممکن است. مواد غذایی ساخته شده و بسته بندی شده برای ذخیره سازی مواد غذایی باید یک عمر از آنجا که 20 سال زمانی که به درستی ذخیره می شود.

غذایی که بچه ها ارائه می دهد یک ماشین حساب آنلاین است که می تواند به برآورد چقدر مواد غذایی خانواده خود را باید برای یک سال بر اساس خانواده خود را اندازه و سن اعضای خانواده خود را.

ذخیره آب آشامیدنی

شروع ذخیره سازی آب می تواند به آسانی به عنوان گرفتن یک پک فوق العاده از بطری های آب پلاستیکی هنگامی که شما مواد غذایی. چون آب بطری های پلاستیکی هستند که امن ترین بسته بندی شما می خواهید برای جلوگیری از داشتن آب خود را در یک محل مانند یک گاراژ یا ریختن آن ممکن است در معرض مواد شیمیایی و دود و یا نوسان درجه حرارت. مانند مواد غذایی خود را, سازی, شما همچنین باید چرخه آن را به صورت دوره ای.

شاتر

ذخیره سازی آب به اندازه کافی برای یک خانواده بزرگ برای استفاده طولانی مدت نیاز به یک کمی بیشتر برنامه ریزی ، با توجه به آب آماده حداقل آب برای یک فرد تنها برای یک ماه 30 گالن (و یا در مورد یک گالن در روز). این اجازه نمی دهد بسیار فراتر از اساسی مصرف این (یعنی بدون حمام, توالت سیفون و غیره.). راحت تر مقدار برای بقا خواهد بود 90 گالن در هر فرد است.

برای ذخیره سازی مقادیر زیادی از آب شما نیاز به یک بشکه آب (یا چند). نگاه بشکه است که ساخته شده از FDA تایید شده درجه مواد غذایی مواد هستند BPA رایگان است و به راحتی در فضای خود را.

نصب آلارم و آشکارسازهای

در حالی که آمادگی اضطراری اغلب باعث می شود مردم فکر می کنم از غذا های سنتی سازی و 72 ساعته کیت آنها ممکن است فکر می کنم اساسی ترین آمادگی اضطراری: مطمئن شوید که خانه خود را مجهز به ویژگی های امنیتی و آتش و آلارم گاز CO2 و آشکارسازهای آتش خاموش. به یاد داشته باشید برای بررسی آلارم و آشکارسازهای دو بار در سال (برخی از مردم آن را انجام دهد زمانی که آنها خود را تغییر ساعتهای برای صرفه جویی در نور روز) و جایگزین کردن باتری به عنوان مورد نیاز است.

کپسول آتش نشانی می تواند بین 5 و 15 سال بسته به سبک و سازنده و البته این که آیا آن استفاده شده است. اما شما باید خود را بررسی کنید و نشانی را ارزیابی ماهانه به مطمئن شوید که آن را به درستی شارژ می شود.

وجود دارد خیلی بیشتر به آمادگی اضطراری از آنچه در اینجا تحت پوشش. در این سال آماده یوتا نمایشگاه یاد بگیرند که در مورد این کلید و همچنین به عنوان راهنمایی برای آمادگی اضطراری باغبانی, ژامبون, رادیو, اکتیو, تیرانداز, ایمنی, بالا بردن جوجه حیاط خلوت, اتمی, آمادگی, و بیشتر. نمایشگاه اجرا می شود مارس 13-14 در کوه امریکا مرکز نمایشگاه شنی در ایالت یوتا است.

اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه و نحوه دریافت بلیط در وب سایت خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>