5 درس از Coronavirus در مورد نابرابری در امریکا

Coronavirus یک تهدید جهانی است, اما به همه گیر ناهموار تاثیر سراسر ایالات متحده آن را تشدید نابرابری های موجود و ایجاد چالش های جدید است.

من فکر می کنم این بحران می تواند به تدریس چند درس مهم در مورد نابرابری در امریکا: چگونه آن لطمه می زند, که, آن لطمه می زند و بیشتر به همین دلیل است که این مورد و چه می توانید درباره آن انجام می شود.

1. اقامت در خانه های لوکس

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خانه ماندن لوکس آنها نمی تواند استطاعت. آسایش و رفاه همه آمریکایی ها بستگی دارد مواد غذایی کارمندان تحویل رانندگان و کارگران کارخانه قرار دادن خود ایمنی دوم به طوری که آنها می تواند در کار باقی بماند.

در حالی که بالا وسط کلاس خود را با آنها کار می کنند, کار و طبقه متوسط آمریکایی ها افسار به شغل خود: 52 درصد از افراد تحصیل کرده از خانه کار می کنند در مقایسه با فقط 12 درصد از کارگران با درجه و 4 درصد از کسانی که بدون.

همان خط کاهش در سراسر مسابقه. سفید آمریکایی ها دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان آمریکایی های آفریقایی تبار یا Latinos به این گزینه به کار از راه دور.

Coronavirus برجسته فقط یک بعد از این به طور فزاینده قطبی بازار کار ایالات متحده ارائه می دهد که درجات مختلف از استقلال برای شانس چند و متزلزل اشتغال برای بقیه مشخص شده توسط low دستمزد کمی به هیچ مزایای عدم کنترل و امنیت و قراردادهای موقت.

2. ثروت تقسیم آمریکایی

در ایالات متحده و ثروت – که شامل پس انداز و سرمایه گذاری و چشم انداز وراثت – تقسیم نامساوی.

ثروتمندترین 20 درصد از آمریکایی ها باید 90 درصد از پای. فقیرترین 20% هستند ما 6000$در بدهی.

برای کسانی که آن ثروت به ارمغان می آورد نفوذ سیاسی اولویت درمان پزشکی و تاسیسات در زمان بحران. اما دهه راکد دستمزد باید تخلیه بسیاری دیگر از آمریکایی ها پس انداز.

نابرابری ثروت به معنی coronavirus ممکن است یک خطر برای برخی از, اما یک تهدید برای دیگران. به فدرال رزرو, گزارش 40 درصد از آمریکایی ها نمی تواند پوشش $400 اورژانس هزینه.

Coronavirus است که منجر به افزایش نرخ از دست دادن شغل در میان آمریکایی های فقیر. با توجه به تحقیقات جدید این ممکن است کشیدن 21 میلیون نفر زیر خط فقر و ترک آنها را قادر به تغذیه خانواده خود را.

Share of Wealth

3. مراقبت های بهداشتی مهم

پس از سال 1942 مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده شده است به اشتغال است. از دست دادن شغل خود را می تواند به معنای از دست دادن حق خود را به مراقبت های پزشکی.

یک سوم از آمریکایی ها بدون یک دبیرستان رشته ندارد بیمه بهداشت و درمان در مقایسه با فقط 5 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

عدم دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی و درمان اعتیاد بخشی از چرا کسانی که بدون مدرک دانشگاهی چهار بار به احتمال زیاد به مرگ یک مرگ “ناامیدی” با خودکشی ، اعتیاد به الکل و یا مواد مخدر.

در حالی که در انتظار مرگ نهایی تعداد از این بیماری همه گیر اپیدیولوژی گزارش که گذشته آنفلوآنزا و سل شیوع به خصوص صدمه دیده و کم درآمد جوامع که فاقد دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

در جوامع کم درآمد و نرخ موجود در شرایط بالاتر از بیمه ممکن است با تاخیر و یا خودداری کردن از مراقبت ها و خدمات پزشکی در حال حاضر کشیده نازک ممکن است قادر به ارائه درمان. این محله مانند Jackson Heights, و, تاج, ملکه, که حساب برای تقریبا سه برابر رای از موارد که در نزدیکی منهتن.

محرومیت اقتصادی منجر به افزایش مرگ و میر و تشدید نرخ انتقال انداختن همه اعضای جامعه است.

4. مردم به سرزنش قربانیان

رئیس جمهور مقصر coronavirus در چین و مهاجران است.

در ضمن جراح عمومی خواسته است تا جوامع از رنگ برای اجتناب از الکل و تنباکو و مواد مخدر, اگر نه برای خود و سپس برای محافظت از خود “abuela مامان بزرگ یا pop-pop.” (زمانی که مورد سوال بعد او گفت که اظهارات خود بودند نه تنها در جوامع رنگ.)

Scapegoats کمک به حفظ بسیاری از آمریکایی ها باور و اعتقاد در دنیایی که در آن افراد موفق خود را بالا بکشد با خود خندیدن و مردم فقیر در صورت مشکلات به دلیل تصمیم گیری های بد.

تحقیقات من نشان می دهد تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها بر این باورند که کار سخت است و همه می ایستد که بین شکست و موفقیت است.

روزانه تبعیض تجربه آسیایی, آمریکایی, گاهی اوقات خاص به عنوان مجرمان از این بیماری همه گیر است که یک یادآوری از “probational طبیعت” از مهاجران وجود دارد. در زمان عادی آنها صورت کلیشه اما در زمان بحران آنها مقصر هستند.

5. شکنندگی امید

سقوط اقتصاد یک بیداری بی ادب اما شکنندگی آن پنهان قدرت ایجاد تغییر و تحول.

Coronavirus را نشان میدهد جامعه شناختی حقیقت نظری دیدگاه اطلاع رسانی دهه پژوهش: نظم اجتماعی است آنچه که مردم آن را به.

هفته های گذشته این تغییرات تصور می شود غیر قابل تصور و یا غیرقابل تحمل اتفاق افتاده است یک شبه از محدود سفر هوایی به پرداخت مرخصی استعلاجی.

به نظر من بحران دعوت به قرار دادن یک مقدار جدید در مشاغل و خدمات — و به پل شکاف بین ارزش و جبران خسارت. چرا امروز “ضروری کارگران” برخی از بالاترین پرداخت در کشور ؟ خدمات که امروز مردم از دست این بیشتر ؟

آن را یک فرصت برای مجموعه جدید “نرمال” سبزتر مهربان و عادلانه تر ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de