5 طنز ویدئوها که به توصیف زندگی در طول یک بیماری همه گیر

سالت لیک سیتی — این در حال حاضر بیش از سه ماه پس از یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت اعلام وضعیت اضطراری در ایالت یوتا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در اوایل ماه مارس.

بیش از سه ماه گذشته رهبران دولت باید تشویق Utahns به حد گردهمایی های اجتماعی, ترک خانه ندرت حفظ فاصله اجتماعی و سایش پوشش صورت در میان توصیه های دیگر به سرعت گسترش COVID-19 به عنوان بخشی از یوتا سلامت سیستم هدایت در coronavirus.utah.gov.

بیشتر از دولت است که در حال حاضر در کم خطر (زرد) فاز با سالت لیک سیتی در حد متوسط در معرض خطر (نارنجی) فاز و کین شهرستان در نرمال (سبز) فاز یوتا سلامت سیستم هدایت.

در اینجا پنج طنز ویدئوها که به توصیف زندگی در طول یک بیماری همه گیر:


‘برخی چیزها هرگز تغییر (حتی در طول یک بیماری همه گیر)’

یوتا JK! استودیو تقلید “برخی چیزها هرگز تغییر” از “یخ زده 2,” آواز در مورد چگونه coronavirus زیادی تغییر کرده است اما برخی از چیزهایی که ماندن همان.


‘Coronavirus: موسیقی’

جانسون فایل های دیگر یوتا مبتنی بر کمدی کانال سازگار خطوط از چندین موزیکال مناسب زندگی در طول coronavirus بیماری همه گیر.


‘دست, شستن دست’

افسانه ای Neil Diamond آواز می خواند آهنگ معروف او “Sweet Caroline,” “با شعر به روز شده برای ایمنی در طول Covid-19 همه گیر” با توجه به ویدیو یوتیوب توضیحات.


‘Stayin’ درون’

The Bee Gees’ “Stayin’ Alive” می شود “Stayin’ در داخل” با کلمات جدید در مورد زندگی در قرنطینه.


‘دوستان’ theme song

این Rembrandts’ “i’ll Be There for You” نیز شناخته شده به عنوان “دوستان” تم آهنگ های جدید متن ترانه برای کسانی که بار زمانی که “آن را مانند شما همیشه در گیر شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im