5 پرسش و پاسخ قبل از دموکرات کارولینای جنوبی بحث امشب

هفت دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری صورت خاموش در سه شنبه شب در ایالت کارولینای جنوبی برای 10 دموکراتیک بحث است. پنج سوال پیش از این که فروم:

چگونه ساندرز رسیدگی شوند.

ایالت ورمونت برنی ساندرز برنده است چرا که پایگاه قوی باقی ماند تا با او به عنوان نامزدهای دیگر تقسیم باقی مانده رای. پیروزی خود را در نوادا به او روشن پیشتاز وضعیت و تنظیم کردن زنگ هشدار در میان کسانی که در حزب که او را به عنوان بیش از حد لیبرال به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز’ رقبای عمدتا روت آتش خود را در هر یک از دیگر و در هفته گذشته بحث در سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در طول اولین بار بر روی صحنه است. شده است وجود دارد فشار فوق العاده ای در هفته گذشته برای نامزدها شروع به پس از رفتن Sanders. آنها تهاجمی تر بوده است در بیخ و بن, اما آنها به دنبال از طریق در بحث مرحله و اگر پس چگونه خواهد ساندرز آن را اداره کند ؟

می کند بلومبرگ باقی می ماند یک هدف ؟

دیگر نامزدها در مناظره مرحله آخر هفته نوبت در زمان pummeling مایک بلومبرگ با درجات مختلفی از پرخاشگری است. بلومبرگ یک هدف وسوسه انگیز — های اخیر ورود در حزب دموکرات که پرش اوایل مسابقات که نامزدهای دیگر باید عرق برای یک سال به امید پاک کردن زمین در سه شنبه 3 مارس با بیش از 500 میلیون دلار او صرف شده در تبلیغات. اما هر زمان بلومبرگ می شود آمار لحظه ای است که ساندرز نمی کند.

بلومبرگ اصلی دشمن بوده است ماساچوست ایالت الیزابت وارن که سهام فضا در حزب جناح چپ با Sanders. در طول مبارزات انتخاباتی توقف در دنور او گفت: بلومبرگ است “خطرناکترین نامزد در این مرحله” و تیز خودداری از حمله Sanders. وارن انتقاد از بلومبرگ ثابت یک مزیت برای او جمع آوری اعانه اما او در پایان دور چهارم در نوادا قفقاز. او را وحشیانه او را دوباره و اگر چنین کند که غرق از دیگر نامزدها انتقاد از ساندرز?

می بایدن پرتاب پانچ?

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بوده است مورد علاقه را به نفع خود کارولینای جنوبی به دلیل قدرت خود را در میان رای دهندگان سیاه که می تواند تا دو سوم اولیه رای دهندگان. اما بایدن نا امید در هر یک از سه حالت اولیه مسابقات کم است در مبارزات انتخاباتی نقدی و در حال حاضر چهره سفت چالش در دولت از یک انرژی Sanders. بایدن به شدت نیاز به یک پیروزی. او همچنین ممکن است نیاز به آن مخلوط کنید.

بایدن شناخته شده است به دوست نداشتن حمله به همکار دموکرات و او را شخصا علاقه Sanders. در طول بحث هفته گذشته او موج در مبهم اشاره به ساندرز’ رای اسلحه و مهاجرت و سپس این سناتور ورمونت در آن دسته از مسائل در مبارزات قبل از حضور کمتری رای دهندگان. آیا بایدن هیچ آینده سیاسی بستگی دارد ممکن است توانایی های خود را به, فرو کردن عمیق و ضربه سخت است. او می تواند آن را انجام دهد ؟

می توانید دیگر میلیاردر تغییر پویا?

تام Steyer در مرحله سه شنبه شب. دیگر میلیاردر در مسابقه Steyer که زد یک صندوق است صرف نزدیک به یک چهارم از یک میلیارد دلار است اما به پایان رسید در نزدیکی زمین از هر مسابقه تا کنون. او نمی تواند حتی بحث مرحله در لاس وگاس.

اما کارولینای جنوبی می تواند بسیار متفاوت است. یک NBC News/Marist نظرسنجی از ایالت کارولینای جنوبی دوشنبه منتشر شد نشان داد او را با 15% پشتیبانی انتهایی تنها بایدن و ساندرز.

او خرج شده است به شدت در کارولینای جنوبی به امید ناراحت بایدن اما شروع به هدف ساندرز در بیخ و در حمله تبلیغات. او همچنین اجرای خشن تبلیغات علیه بلومبرگ. بسیاری از اهداف بنابراین زمان کمی. کسی که Steyer پس از?

چه در مورد دیگر دو نفر در صحنه ؟

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg شده است تشدید حملات خود را در Sanders. او فقط منتشر شد یک تبلیغ ضربه ورمونت سناتور “مدیکر برای همه” پیشنهاد.

در آخرین مناظره Buttigieg طرح به نظر می رسید پس از ساندرز و بلومبرگ اما او نگه داشته و کشیده شدن به درگیری با مینه سوتا بهداشت ، ctq. رقابت بین این دو را نشان می دهد تقسیم ماهیت این زمینه که کمک ساندرز برنده شوید.

هر دو Buttigieg و Klobuchar در صورت فشار به رها کردن مسابقه. آنها نمی توانند نقطه به نقطه متحده آنها می تواند پیروزی در سوپر شنبه به جز در سناتور مورد Klobuchar را در ایالت مینه سوتا است. اما هر دو آنها را بهتر از بایدن در آیووا و نیوهمشایر و احساس آنها به دست آورده ایم یک شات تمیز در نامزدی. چه آنها را که به گلوله بست ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de