5 سوال برای امشب بحث دموکراتیک مایک بلومبرگ 1

لاس وگاس — وجود یک بچه جدید در شهر برای نهم بحث دموکراتیک Mike Bloomberg خود بودجه میلیاردر نامزد انتخابات ریاست جمهوری. پنج سوال پیش از faceoff شنبه شب در لاس وگاس:

چگونه بلومبرگ پشته ؟

هیچ نامزد بالقوه برای upend مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری بیش از بلومبرگ سابق شهردار نیویورک و مالک میلیاردر مالی اطلاعات و اخبار امپراتوری.

او صرف بیش از 400 میلیون دلار در تبلیغات و افزایش یافته است در رای گیری ملی به عنوان یک نتیجه. که اجازه داده او را به یک مکان در بحث مرحله در لاس وگاس پس از دموکرات کمیته ملی کاهش یافته اضافی مورد نیاز برای رسیدن به تعداد معینی از اهدا کنندگان. پس از بلومبرگ می پذیرد, هیچ, کمک های مالی, انتخابات تنها راه او می تواند واجد شرایط.

او نشان داده است قدرت اساسا نامحدود, بودجه, اما او را به طور مستقیم درگیر با پنج رقیب دیگر که بحث یکی دیگر را برای ماه, برگزاری, سالن های شهر و پاسخ دادن به رای دهندگان ،

چگونه بلومبرگ مقابله با اجتناب ناپذیر حملات از رقبا و چگونه او می تواند فروش خود را در فرد به رای دهندگان ؟

که طول می کشد ترین ورودی?

دموکراتیک نژاد وارد فاز بحرانی که در آن ایالت ورمونت برنی ساندرز است که شکستن را به عنوان یک پیشتاز در حالی که متوسط بیشتر نامزدهای باریکه های رای دهندگان. اما ساندرز هنوز برای برنده شدن حتی 30 درصد آرا.

ساندرز به احتمال زیاد به یک هدف در بحث اما بلومبرگ به احتمال زیاد آزمایش حداقل به عنوان شور و نشاط. در آخرین بحث آن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg تازه خاموش قوی در آیووا که درو ترین آتش.

همچنین تماشای ارزش است که در میانه های دیگر از بلومبرگ آموزش آتش: در صعودی Sanders, تلاش برای بلانت خود را افزایش و یا رقبای خود را در خط امید برای پاک کردن یک مسیر ؟

که این بحث را KLOBUCHAR?

بحث قبل از مقدماتی نیوهمپشایر ثابت به تاسیسات به ایالت مینه سوتا ctq. او عملکرد قوی کمک استوک میلیون ها دلار در یک شب کمکهای مالی و چند روز بعد یک مقام سوم پایان به احتمال زیاد در هزینه Buttigieg که به پایان رسید دوم نزدیک به Sanders. او در حال حاضر می گوید او از این منابع به رقابتی از طریق سوپر سهشنبه, مارس 3.

وجود خواهد داشت یکی دیگر از ستاره برک آوت در شب چهارشنبه? با چهار نامزد مفتول در کویل پشت ساندرز’ نظرسنجی اعداد و بلومبرگ را میلیاردها وجود دارد مقدار زیادی از گرسنگی برای یک شب بزرگ. هر کسی می تواند دست گرفتن کانون توجه ؟

چگونه بایدن اداره مهاجرت?

در نوادا یک دولت نیرومند مهاجر و جمعیت آن تقریبا اجتناب ناپذیر است که از داوطلبان خواسته می شود در مورد این موضوع. آن بوده است به خصوص روی حیله و تزویر برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که بارها و بارها مواجه شده است توسط فعالان بیش از دولت اوباما اخراج رکورد.

اواخر هفته گذشته با ارسال نامهای به سرعت از اخراج در رئیس جمهور باراک اوباما برای اولین بار اصطلاح “یک اشتباه بزرگ” در مصاحبه با Univision لنگر خورخه راموس. اما این موضوع اندکی شنبه شب خواهد شد و دیگر نامزدها سعی کنید به شمع ، این امر می تواند یک حرکت مخاطره آمیز را به عنوان آنها را به طور ضمنی انتقاد اوباما که همچنان فوق العاده محبوب در میان رای دهندگان دموکرات.

می توانید وارن MAKE A COMEBACK?

ماساچوست ایالت الیزابت وارن کمپین دچار مشکل است. بر خلاف بایدن او هیچ آینده متحده که در آن او به احتمال زیاد به خوبی انجام دهد. (معاون سابق رئیس جمهور است که انتظار می رود را به نفع خود دولت بعدی South Carolina.) بر خلاف Klobuchar و Buttigieg او را در یک مسیر رو به بالا — او شده است عنوان در جهت های مختلف. و او فاقد رشد ملی رد پای ساندرز و بلومبرگ.

در نیوهمپشایر بحث وارن بود عجیب اندک است. مبارزات انتخاباتی خود را از تغییر سیاست خود wonk پیام از یک جنگنده برای طبقه متوسط است و در حال حاضر در تلاش برای فروش وارن به عنوان یکی کننده.

قرار می دهد که او در یک نقطه سخت در طول یک بخشی از مبارزات انتخاباتی که در آن او نیاز به شکستن. خوشبختانه برای او بلومبرگ باعث می شود یک هدف وسوسه انگیز — وارن فعالیت های سیاسی ناشی از نفرت در نقش پول در سیاست و از افراط در وال استریت. او می تواند با استفاده از او به عنوان یک کیسه مشت زدن به طناب?

وارن که متحدان تحت فشار قرار دادند برای بلومبرگ به پاسخ به رای دهندگان در بحث مرحله ممکن است telegraphed نیت خود را در یک صدای جیر جیر سهشنبه: “این شرم آور مایک بلومبرگ می توانید خرید راه خود را به این بحث است. اما حداقل در حال حاضر اصلی رای دهندگان کنجکاو در مورد چگونه هر نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید یک تظاهرات زندگی می کنند چگونه هر یک از ما را در یک egomaniac میلیاردر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر