Karena دختر است در مورد رفتن را از طریق بلوغ — و او وحشت زده از آن است. “بسیاری از نگرانی های مرکز در دوره او” Karena می گوید. “او نگرانی در مورد ناتوان بودن با گرفتگی و او نگران است که با استفاده از تامپون خواهد صدمه دیده است.”

Karena است به تنهایی در وضعیت او. اکثر بچه ها و پدر و مادر خود را — برخی از نگرانی و دلهره وقتی که می آید به خرید و فروش با دوران بلوغ و چرخه قاعدگی است. بسیاری از تصورات غلط در مورد آنچه اتفاق می افتد و عوارض است که می تواند بوجود می آیند. نیز وجود دارد که اغلب تردید به بحث در مورد تغییرات در حال وقوع است.

“این می تواند یک چالش به صحبت کردن با دختران در مورد تغییرات در بدن خود می گوید:” دکتر سیندی Gellner, MD, یک متخصص اطفال با دانشگاه یوتا سلامت. “اگر شما صادقانه و باز در مورد آنچه در جریان است در آنها راحت تر خواهد بود با این نقطه عطف است.”

یک سوال بزرگ دختران درباره عادت ماهانه زمانی است که آن شروع خواهد شد. متاسفانه هیچ سحر و جادو تقویم با aspecific تاریخ. متوسط سن برای اولین دوره 12 است. اما بعضی از دختران ممکن است شروع به عنوان اوایل به عنوان 8 و یا به عنوان قدیمی به عنوان 16. “اگر کودک شما و بعد فورا رفت واز او دوره سن 16 سالگی شما نیاز به صحبت کردن با متخصص اطفال کودک خود را در مورد آن می گوید:” Gellner. “این می تواند نشانه ای از یک مشکل تیروئید یا سندرم تخمدان پلی کیستیک.”

وجود دارد پيش بينی کننده است که نشان می دهد زمانی که یک دختر ممکن است شروع دوره او. دوران بلوغ است که معمولا به خوبی در جریان زمان اولین قاعدگی. توسعه پستان به احتمال زیاد دو سال پیش آغاز شده و زهار شروع به رشد یک سال قبل. علاوه بر مشاهده علائم فیزیکی دختران می تواند با نگاه به سابقه خانوادگی به عنوان یک پیش بینی کننده. “بسیاری از دختران شروع دوره خود را در حدود همان سن که مادر خود و هر خواهران هم می گوید:” Gellner.

بسیاری از مدارس ارائه نوعی از آموزش و پرورش در مورد مکانیک اولیه از چرخه قاعدگی است. نیز وجود دارد بسیاری از کتاب های موجود و توضیح داد که چگونه هورمون باعث شروع تخمک گذاری, ضخیم شدن دیواره رحم و ریختن که پوشش اگر بارداری رخ نمی دهد. در حالی که حقایق وجود دارد که پیچیدگی های خاص ممکن است از دست رفته.

زنان جوان ممکن است تحت این تصور که یک دوره شروع می شود با عجله از خون است که می تواند لحظه های شرم آور. Gellner می گوید آنها نباید نگران باشید. “از زمانی که یک دختر بچه را به حمام بروید چون او را احساس می کنید چیزی را در لباس زیر خود را مانند او ادرار کمی و پیدا کردن وجود دارد این است که برخی از خون” او می گوید. “اگر آن را گاهی اوقات به نظر می رسد مانند بسیاری از خون آن است که معمولا تنها حدود دو تا پنج قاشق غذا خوری بیش از کل دوره است.”

فراتر از نگرانی در مورد آنچه که یک چرخه قاعدگی مستلزم هستند نگرانی در مورد چگونه به آن را مدیریت کند. در کتاب کلاسیک “شما وجود دارد و خدا آن را به من مارگارت” پد تنها گزینه در دسترس است. در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های از تامپون به قاعدگی فنجان به اصطلاح “دوره کردن.” همه قول می دهم به تحمل یک دوره احتیاط و کمک به زنان جوان برای جلوگیری از مخوف نشت. “من نگرانی در مورد چگونه دخترم را مدیریت منابع مانند لنت و تامپون می گوید:” Karena. “من خواهد بود تا برای او غم انگیز اگر او به بیرون درز طریق در مدرسه.”

شاتر

Gellner می گوید: پس از این دوره برای اولین بار دختران باید حمل اضافی پد یا تامپون را با آنها در همه زمان ها از چرخه خود را ممکن است به طور منظم برای برخی از زمان. وجود خواهد داشت بار که قاعدگی آغاز خواهد شد به طور غیر منتظره. اما در حالی که آنها باید برخی از نوع بهداشتی محصول چه آنها را انتخاب کنید به عنوان فردی به عنوان دختر. “من می تواند مورد استفاده توسط نوجوانان در صورتی که تمایل,” او می گوید. “وجود دارد تامپون برای نور و جریان برای نوجوانانی که کوچکتر هستند و احتمالا راحت تر است. آنها نباید احساس ناراحت کننده است اما اگر آنها تامپون ممکن است مناسب برای نوجوان خود را.”

شما می توانید بحث در مورد قاعدگی بدون پرداختن امکان گرفتگی های قاعدگی است. در گذشته زنان گفته شد درد شد همه در سر خود را, اما در حال حاضر کارشناسان پزشکی می دانم که انقباضات رحمی می شود. در حالی که گرفتگی به احتمال درد احتمالا نمی خواهد به عنوان بد به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود. “وقتی که می آید به گرفتگی من نگران دختر من ترس بزرگتر از آنها نیاز به می گوید:” Karena.

Gellner می گوید بهترین راه برای ارام کردن نگرانی در مورد گرفتگی است که اجازه نوجوان خود را می دانم که وجود دارد راه های آسان برای مراقبت از آنها. در اکثر موارد ایبوپروفن یا ناپروکسن می تواند مراقبت از درد. استفاده از پد گرما همچنین می توانید آرام گرفتگی. حتی در موارد شدید که در آن ممکن است گرفتگی نگه داشتن یک دختر از انجام فعالیت های روزمره می تواند توسط پزشک درمان شود.

“یک پزشک می تواند با تجویز قرص های ضد بارداری برای کمک به تنظیم هورمون ها که باعث گرفتگی,” او می گوید.

دختران نیز باید آگاه باشند آنها ممکن است درد در خارج از دوره خود را. Mittelschmerz درد رخ می دهد که در حدود زمان تخمک گذاری. آن را احساس می کند مانند یک سلاح سرد درد در یک طرف و آخرین نیست طولانی است. “این هیچ چیز به نگرانی در مورد می گوید:” Gellner.

بهترین راه برای مطمئن شوید که دختر خود را آماده برای او اولین دوره این است که به صحبت کردن با او در مورد آن. ممکن است ناراحت کننده اما باز خط ارتباطی را حفظ خواهد کرد تصورات غلط از تشکیل و حفظ و دختر خود را سالم. که چه Karena قصد دارد به انجام. “من می خواهم او را به می دانم که همه چیز را او می تواند” او می گوید. “دانش قدرت است.”

این یک روحیۀ تکرار Gellner. “به یاد داشته باشید کودک خود را به شما نیاز دارد در این زمان از, انتقال,” او می گوید. “آیا او احساس بی دست و پا تر از او در حال حاضر می کند. یادآوری او را از این زن زیبا او تبدیل شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su