5 سال پیش دادگاه عالی قانونی ازدواج همجنسگرایان. اینجا جایی است که ایمان گروه در حال حاضر در جامعه حقوق

سالت لیک سیتی — حکم دیوان عالی کشور به پنج سال پیش در حمایت از ازدواج همجنسگرایان ارسال امواج شوک از طریق جوامع مذهبی. رهبران مذهبی که مخالف این تصمیم پیش بینی اجتماعی پوسیدگی پرونده های حقوقی علیه کلیساها و رشد ناتوانی در زندگی با توجه به اعتقادات خود.

پنج سال در بسیاری از ترس های خود نشده اند متوجه شدم. خانه عبادت هنوز مجاز به امتناع از میزبان مراسم ازدواج هم جنس و شبان حفظ حق محکوم فشار به گسترش تجاوز به حقوق عمومی ،

اما شبان حق داشتند به پیش بینی افزایش پرونده های حقوقی. اصطکاک بین تجاوز به حقوق و آزادی مذهبی حمایت کرده است قطعا افزایش پس از 2015 و این پرسش که چگونه به تعادل این دو قرار گرفته است و چندین بار در کنگره و قبل از دیوان عالی کشور است.

آخرین تحقیقات در دین و تجاوز به حقوق نشان می دهد که پس از ازدواج همجنسگرایان قانونی بسیاری از مردم با ایمان رشد کرده بیشتر علاقه مند به پیدا کردن یک راه برای محافظت از هر دو زوج و جوامع مذهبی. و این تنها راهی است که دیدگاه های مذهبی در مسائل مربوط به تکامل یافته اند.

مانند آمریکایی ها به طور کلی مردم با ایمان رشد کرده بیشتر حمایت از ازدواج همجنسگرایان پس از 2015. آن را در حال حاضر بیشتر رایج برای رهبران مذهبی به اصرار جماعت خود را برای درمان اعضای جامعه تجاوز با احترام.

علاوه بر این بررسی های صورت گرفته بیش از یک مدت زمان طولانی نشان می دهد که مردم از ایمان به احتمال زیاد امروز نسبت به گذشته به این باور کلیسای خود فکر می کند همجنسگرا فعالیت خوب است.

“درک مقبولیت ‘همجنسگرا رفتارهای’ کاملا تغییر کرده است” با توجه به تحقیقات جدید از Paul A. Djupe یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه دنیسون در Granville, Ohio.

در سال 2007 63 درصد از مسیحیان انجیلی فرض بر این است که خانه های خود را از عبادت منع همجنسگرا رفتارها. امروز فقط 34 درصد از پروتستان های انجیلی بر این باورند که این مورد است.

Djupe مشاهده شده مشابه شیفت در میان کاتولیک ها سیاه پروتستان و دیگر مردم با ایمان است. که تعجب آور است از آنجا شده اند وجود دارد چند قابل توجه کلیسا تغییر سیاست مربوط به تجاوز حقوق در سال های اخیر گفت: Deseret News در مصاحبه این هفته است.

بوده است وجود دارد سرهم بند در اطراف لبه های” از قوانین مذهبی اما بدون تغییرات عمده در تعالیم همجنسگرایی و ازدواج همجنسگرایان, او گفت:.

بزرگترین تحولات درگیر condemnations از همجنسگرا رفتار Djupe گفت. برای مثال United Methodist Church رای دادند و در سال گذشته به تصریح آن ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان و تجاوز هماهنگی.

نه ناشی از سیاست رسمی شیفت مردم فرض است که خود را به کلیسا تبدیل شده است پذیرش بیش از همجنسگرا فعالیت است که به احتمال زیاد مربوط به ایمان به رهبران رشد تردید به بحث در مورد موضوع Djupe گفت.

“از آنجا که (ازدواج) تبدیل به یک دکمه موضوع و افکار عمومی در مورد آن را به عنوان تغییر خیلی درگیری-مخالف روحانیت احتمالا ترک برخی از نظرات خود را در مورد آن ناگفته,” او گفت:.

Djupe ارائه می دهد برخی از داده ها به عقب این ادعا در یک قطعه است که منتشر خواهد شد به عنوان بخشی از یک آینده کتاب از دانشگاه میشیگان. او در بر داشت که سهم پروتستان های انجیلی که گفت: آنها شنیدن در مورد ازدواج همجنسگرایان از روحانیت اعضای کاهش یافت و 14 درصد از 2016 تا 2018 — از 38 درصد به 24 درصد.

برای بسیاری از نمازگزاران این امکان وجود دارد که آنها نمی دانند که کلیسا خود را مبنی بر تجاوز به حقوق تا زمانی که آنها عمدا به دنبال آن Djupe اضافه شده است.

“نکات ممکن است وجود داشته باشد … اما احتمالا نه در خط مقدم” از هفته پرستش خدمات Djupe گفت.

عدم گفتگو در مورد ازدواج همجنسگرایان در فضاهای مذهبی را ندارد تلاش های مداوم برای تعادل جامعه حقوق قانون با آزادی مذهبی حمایت هر آسان تر است.

بسیاری از مردم با ایمان باقی می ماند به شدت مخالف گسترش حمایت های حقوقی برای اعضای جامعه تجاوز. و بسیاری از فعالان حقوق همجنسگرایان همچنان متقاعد شده است که رهبران مذهبی ندارد و منافع خود را در قلب.

“اغلب مردم در برابر یکدیگر بازمی گردد هرگز در همان اتاق گفت:” رابین Fretwell ویلسون یک متخصص آزادی مذهبی در قانون به Deseret News در سال گذشته است.

ارتباطات شکست خط خارج تلاش برای حل و فصل بسیاری از درگیری های حقوقی که بر خاست تا در پی ازدواج همجنسگرایان قانونی است.

برای مثال هنوز مشخص نیست که آیا صاحبان کسب و کار کوچک که در مخالفت با ازدواج همجنسگرایان به دلایل مذهبی باید مورد نیاز برای خدمت به جامعه مشتریان با وجود این واقعیت است که دادگاه عالی شنیده می شود در مورد این موضوع در سال 2017.

در این مورد شاهکار یک فروشگاه آب نبات v. کلرادو حقوق مدنی کمیسیون قضات بر اساس تصمیم خود را در مقامات دولتی’ درک بدرفتاری کریستین بیکر به جای اقدامات بیکر خود را. این 7-2 حاکم آدرس نیست که آیا مردم با ایمان که خود عروسی مرتبط با کسب و کار باید یک راست به نوبه خود دو هم جنس به دور است.

“این تصمیم باید سرد راحتی برای هر کسی که در این استدلال به صورت گسترده تر معافیت” از تجاوز nondiscrimination قوانین گفت: James Esseks که هدایت آیتالله سیستانی را همجنسگرایان و HIV پروژه در زمان.

بیش از چند سال گذشته برخی از مردم با ایمان تبدیل شده اند بیشتر احتمال دارد به سمت مذهبی با صاحبان کسب و کار در خدمات اختلافات با توجه به تحقیقات انجام شده توسط PRRI واشنگتن-بر اساس نظر سنجی شرکت.

در سال 2016 62 درصد از سفید اصلی پروتستان 61 درصد از سفید کاتولیک 52 درصد از اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران و 72 درصد از یهودیان مخالف اجازه می دهد صاحبان کسب و کار به رد خدمات به زوج های همجنسگرا. توسط 2019 کسانی که آمار و ارقام به حال کاهش یافته و به 54 درصد, 56% 43% و 65% بود.

بیش از مدت زمان مشابه مذهبی حمایت برای تجاوز nondiscrimination حمایت شده است سازگار است.

در 2019, اکثریت از همه مهم ایمان گروه از جمله 61 درصد از سفید انجیلی پروتستان 74 درصد از سفید اصلی پروتستان 72 درصد از پروتستان 74 درصد از سفید کاتولیک و 70% از روز دوم پرستاران مورد علاقه قوانین حمایت از اعضای جامعه تجاوز از تبعیض در مسکن استخدام و اماکن عمومی محل اقامت PRRI گزارش شده است.

برخی از رهبران مذهبی و جامعه طرفداران حقوق نگاهی به این دو مجموعه از بررسی نتایج و دیدن یک فرصت است. در طول پنج سال گذشته متنوع ائتلافی از سازمان ها کار کرده اند با هم به سادگی قانونی که گسترش برای حمایت از مردم با ایمان که در مخالفت با ازدواج همجنسگرایان و اعضای جامعه همجنسگرا در همان زمان.

“ما می خواهیم به انجام کار درست توسط همجنسگرایان ولی ما فکر می کنیم شما را به انجام کار درست با آزادی مذهبی هم گفت:” استنلی کارلسون-Thies بنیانگذار و مدیر ارشد از نهادی آزادی مذهبی داد به Deseret News در ماه دسامبر 2019 پس از میوه ائتلاف کار انصاف برای همه, قانون معرفی شده در کنگره است.

دادگاه عالی به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن این رویکرد به گی و مذهبی حقوق. در دادگاه اخیر حاکم در حمایت از حقوق همجنسگرایان منتشر شده در اوایل این ماه از قضات با تاکید بر حمایت مداوم خود را برای مردم با ایمان است.

“ما در حال … عمیقا با حفظ وعده ورزش از دین مندرج در قانون اساسی ما” عدالت نیل Gorsuch نوشت: در نظر اکثریت که گفت که ممنوعیت تبعیض جنسی در محل کار را پوشش می دهد گرایش جنسی و هویت جنسیتی مبتنی بر تبعیض است.

در حال حاضر-قاضی بازنشسته آنتونی کندی گفت: چیزی شبیه زمانی که در توضیح حکم دادگاه به نفع ازدواج همجنسگرایان در سال 2015. او استدلال کرد که برای حمایت از تجاوز به حقوق نیاز دیده نمی شود به عنوان حمله به آزادی مذهبی.

“بسیاری از کسانی که خیال ازدواج همجنسگرایان به اشتباه در رسیدن به این نتیجه گیری بر اساس شایسته و محترم مذهبی و یا فلسفی و محوطه و نه آنها و نه اعتقادات خود هستند تحقیر در اینجا” کندی نوشت: در نظر اکثریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de