50+ نژادی, عدالت, آزادی های مدنی کارگر و گروه های حمایت از انتشار بیانیه مشترک خواستار Whistleblower برای حمایت از کارگران خط مقدم

واشنگتن – امروز ممکن است روز 50+ نژادی, عدالت, آزادی های مدنی و کارگر سازمان های حمایتی انتشار یک بیانیه مشترک در محکومیت خاموش از خط مقدم کارگران دمیدن سوت در ناامن شیوه شرکت های بزرگ در طول COVID-19. بیانیه مشترک خواستار گسترش و بهبود اجرای حمایت های حقوقی برای کارگران خط مقدم که صحبت کردن و سازماندهی برای سالم و امن محل کار به عنوان یک ماده در سلامت عمومی است.

این بیانیه را تقویت و پشتیبانی از کارگران خواست برای سلامت محل کار و استانداردهای ایمنی در خط با مرکز کنترل بیماری دستورالعمل: اجرای شش پا از فاصله بین تمام افراد در تاسیسات تجهیزات حفاظت شخصی برای همه زمان برای شستن دست ها به طور موقت بسته و تمیز کردن در معرض امکانات اجازه می دهد تا برای قرنطینه مستقل و گزارش شفاف و پرداخت سیاست های مرخصی برای کمک به در معرض و بیمار کارگران به ماندن در خانه.

از آنجا که COVID 19 شیوع آمازون را اخراج شش تن از کارگران که صحبت کردن و سازماندهی شده برای این پایه استانداردهای. به جای پیاده سازی لازم است تدابیر فن آوری های غول پیکر خود را گسترش سیستم نظارت برای نظارت بر کارگران و انفعالات که خطرات تضعیف حقوق کارگران به اقدام مهم مسائل مربوط به سلامت.

در این بیانیه همچنین صحبت می کند به تناسب تعداد و سیاه و قهوه ای مردم مصرف زیاد خطرات به عنوان خط مقدم کارگران است. آن است فاحش که تمام کارگران انبار آمازون اخراج سیاه و سفید هستند. آمازون اقدامات callously اضافه کردن آسیب در زمانی که بسیاری از جوامع سیاه چهره بالاتر COVID-19 نرخ مرگ و در حال تحمل فشار اقتصادی و سلامت اثرات.

بحران کنونی به بالا ضرورت برای کارگران قادر به صحبت کردن بدون تلافی برای محافظت از خود جوامع و مردم است.

نقل قول:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“مردم از سراسر طیف سیاسی می تواند در این توافق: ضروری کارگران ما اولین خط دفاعی در برابر فساد و حرص و آز و شرایط خطرناک قرار داده است که بهداشت عمومی در خطر است. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما نیاز کارگران به احساس امنیت صحبت کردن در زمانی که آنها را ببینید کارفرمایان خود را درگیر در شیوه های است که می تواند منجر به از دست دادن زندگی گفت: Evan گریر معاون مبارزه برای آینده است. “این ضروری است که ما در سیاست قرار داده است در محل برای اطمینان حاصل شود تمام کارگران خط مقدم حفاظت شده و هر گونه تخطی از این حمایت ماشه خودکار بررسی است. این تنها راهی است که ما را متوقف شرکت های مانند آمازون از مقابله به مثل در برابر خبرچین و با استفاده از نظارت به سرکوب کارگران خود-سازماندهی. هر چیزی کمتر از یک تهدید برای ایمنی کارگران و عموم مردم.”

“سیاه و قهوه ای کارگران همواره ضروری برای اقتصاد کشور ما و بهداشت عمومی اما صدای خود را بیش از حد اغلب سکوت. در طول این بحران آمازون و دیگر کارفرمایان مایل به این کار ضروری’ حکم اعدام برای سیاه و سفید و قهوه ای کارگران خط مقدم” گفت: Myaisha هیز مدیر مبارزات انتخاباتی در MediaJustice. “این آشکار بی توجهی به ایمنی و رفاه سیاه و قهوه ای بدن است که کسب و کار به عنوان معمول برای آمازون که در حال حاضر سود حاصل از توده های نظارت بر-ای اداره جوامع خود را از طریق مشارکت با یخ و اجرای قانون محلی است. در روز اول ماه مه که در همبستگی با آمازون کارگران که قابل توجه سازماندهی و اقدام مستقیم در خطر ابتلا به شغل خود را به دلیل آنها را در درک آنچه که واقعا در معرض خطر: سلامت و ایمنی از جوامع خود”

“ما بهداشت عمومی و اجتماعی بودن نیاز است که کارگران باید قدرت را به صحبت کردن در این لحظات به تماس توجه به کارفرما شیوه های که ایجاد شرایط نا امن کار ساخته شده خطرناک تر با بحران کنونی و حاضر به کار در کشنده worksites گفت:” ربکا دیکسون, مدیر اجرایی ملی قانون استخدام پروژه. “ما نمی توانیم اجازه آمازون به مقابله به مثل در برابر خبرچین و سکوت نامتناسب سیاه Latinx و نیروی کار بومی است که در شرایط خطرناک است و با شجاعت اعلام کرد “ما نمی خواهد قبول این” دفاع از هر دو کارگر و بهداشت عمومی.”

“در حالی که بسیاری از ما به در خانه بمانند و منتظر همه گیر هزاران نفر از دستمزد پایین آمازون کارگران در حال نشان دادن تا هر روز و خطر جان خود را برای حفظ جف بزوس’ ناامن امکانات در حال اجرا گفت:” ساندرا Fulton, دولت, مدیر روابط به صورت رایگان را فشار دهید. “تعداد زیادی از این کارگران خط مقدم هستند, اعضای بزرگ سیاه و قهوه ای جوامع شده است که سخت ترین ضربه COVID-19. آمازون باید بیشتر برای محافظت از کارگران آن از رنگ و تشخیص و پاداش های روزانه خود را قربانی. به جای آن شلیک آنها را برای ورزش خود را از نظر قانونی محافظت حقوق برای سازماندهی و اعتراض به شرایط کاری ایمن و سالم.”

“سیاه و سفید, قهوه ای, مسلمان, کارگران مهاجر در حال حاضر به شدت surveilled در محله خود و در خانه های خود. آمازون surveilling ضروری کارگران و اخراج خبرچین که در حال آوردن به نور وحشتناک بهداشت عمومی شرایط در داخل آمازون انبار در وسط مرگبار COVID-19 همه گیر است بد است—اما تعجب آور است. آمازون در حال حاضر یک رهبر در تأمین نظارت و خشونت دولتی به آنها ارائه تکنولوژی ICE بازداشت-اخراج ماشین آلات و همکاری با ادارات پلیس طریق خود را مفت دوربین حلقه” گفت: Lau باریوس مدیر کمپین در MPower را تغییر دهید. “آمازون کارگران در حال سازماندهی و مصرف بی سابقه ای اقدام مستقیم به تقاضای حداقل شرایط ایمنی زیرا آنها درک و مراقبت در مورد سلامت جوامع ما—نه ثروتمندترین مرد جهان را به پایین خط. این ممکن است بعد از آن ضروری است که ما در کنار آمازون کارگران است. کارگر سلامت بهداشت جامعه—و آن را کاملا یک نژادی عدالت موضوع است.”

امضای سازمان عبارتند از: دسترسی در حال حاضر اقدام مرکز در مسابقه و اقتصاد AI در حال حاضر جایگزین ریشه آتنا ائتلاف سیاه, داد, فقط برای, مهاجرت, مرکز حفظ حریم خصوصی و فناوری در جورج تاون قانون, رنگ, تغییر, جامعه, عدالت, بورس, قانون اساسی اتحاد دفاع از حقوق & مخالفت تقاضا پیشرفت آموزش و پرورش, صندوق الا بیکر مرکز مبارزه برای آینده مطبوعات آزاد و آزادی مطبوعات و بنیاد جهانی پروژه اقدام, دولت, پاسخگویی, پروژه, Instituto de, آموزش و پرورش, محبوب del Sur de California, فقط آتی قانون شکستن خط رسانه ها را جاده نیوجرسی را در راه نیویورک, رسانه, بسیج, پروژه MediaJustice, MPower, تغییر, مسلمان, طرفداران ملی قانون استخدام پروژه (NELP), ملی, مهاجرت, مرکز قانون جدید امریکا, مرکز آموزش و نیروی کار جدید در امریکا باز انستیتو تکنولوژی نیویورک جوامع برای تغییر دره اوهایو محیط زیست ائتلاف باز کردن بازارهای موسسه Open MIC (باز رسانه ای و اطلاعات شرکت های ابتکار) مشارکت برای خانواده های شاغل, مردم خواستار اقدام مردم برای آمریکا راه PeoplesHub, سانسور پروژه, پروژه بر دولت نظارت عمومی شهروند RootsAction.org RYSE مرکز امن و عدالت و فن آوری نظارت نظارت پروژه (توقف). این Awood مرکز آزادی های مدنی دفاع مرکز Tully مرکز به صورت رایگان سخنرانی های آمریکا برای رابطه, ایران ما, رویای کارگر انبار, مرکز منابع Whistleblower & منبع حفاظت از برنامه در ExposeFacts, Woodhull آزادی بنیاد XLab.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im