50 سال و 900K-به علاوه کالج, اعتبار, بعد, Utah State Board of Regents پیچد خدمات خود را

سالت لیک سیتی — عنوان Utah State Board of Regents تشکیل نهایی نشست برنامه ریزی رئیس هریس سیمونز در توصیف این روز به عنوان “تلخ و شیرین” و “تاریخی است.”

حکومت از یوتا از کالج ها و دانشگاه رفتن نیست دور. آن reimagined شده به عنوان یوتا هیئت عالی آموزش و پرورش 18-عضو هیئت مدیره است که به نظارت بر مکان های عمومی, درجه-اعطای کالج ها و دانشگاه ها و همچنین به عنوان دولت هشت دانشکده فنی. جدید هیئت مدیره در اولین جلسه که صبح روز چهارشنبه.

سیمونز’ پدر, Roy W. سیمونز بود در مراسم تحلیف board of regents در حالی که پسر خود را در خدمت نهایی هیئت مدیره یک پدر-و-پسر bookends از انواع.

“همه راست که انتهای آن (یک) طول فصل” هریس سیمونز گفت: به عنوان هیئت مدیره رای به موکول کردن برای نهایی است.

این Utah State Board of Regents ایجاد شد تحت قوه مقننه ایالت یوتا را یوتا قانون آموزش عالی از سال 1969 به “بهبود رفاه و آموزش و پرورش یوتا شهروندان است.”

Peter W. Billings, هیئت مراسم تحلیف رئیس اشاره کرد در هیئت مدیره اولین گزارش سالانه که آن دستاورد بزرگ بود و گرفتن یک ایالت از نظر دولت کالج ها و دانشگاه ها.

“ما در حال خدمت به عنوان نمایندگان یک نهاد خاص یا یک منطقه جغرافیایی خاص اما به عنوان شهروندان یوتا علاقه مند به رفاه کل سیستم” او نوشت.

یک قطعنامه به تازگی تایید شده توسط هیئت مدیره به چندین سیستم را برجسته.

آن آغاز شد و در پاییز سال 1969 خدمت مورد 48,000 دانش آموزان است.

شروع به هیئت نظارت نه موسسات عضو: دانشگاه یوتا Utah State University, برف, کالج, Weber State College, جنوب, Utah State College, دیکسی دین Junior, دانشکده, شرقی, utah, یوتا, دانشکده فنی در پروو و یوتا دانشکده فنی در دریاچه نمک.

در آن زمان جمعیت این ایالت بیش از 1 میلیون نفر است.

سریع به جلو به 2020 و جمعیت این ایالت بیش از 3.2 میلیون نفر است. بالاتر سیستم آموزش و پرورش شامل هشت موسسات عضو که شامل دو پژوهش دانشگاه یوتا و دانشگاه ایالتی یوتا; چهار منطقه ای دانشگاه وبر دانشگاه ایالتی جنوب یوتا دانشگاه یوتا دره دانشگاه و Dixie دانشگاه دولتی و دو جامع کالج, برف, کالج, Salt Lake, کالج. کالج شرقی یوتا در حال حاضر تحت Utah State University چتر.

با سقوط 2018, یوتا, سیستم آموزش عالی و دانشگاه تا به حال یک ترکیب یافته ثبت نام 189,093 دانش آموزان است.

به عنوان ثبت نام به طور پیوسته افزایش یافته بیش از پنج دهه گذشته یوتا, عمومی, کالج و دانشگاه ها و نیز تبدیل شدن به طور فزاینده ای متنوع است.

در پاییز سال 1998 تنها 6.4 درصد از دانش آموزان در یوتا از کالج ها و دانشگاه ها دانش آموزان از رنگ. که صعود به 20 درصد تا سال 2018 است.

تعداد دانش آموزان اسپانیایی ثبت نام در یوتا از کالج ها و دانشگاه های صعود نزدیک به 600% بین پاییز 1998 و سقوط 2018 از 3,140 کشتی به 21,900.

برای همین دوره تعدادی از دانش آموزان افزایش یافته و از 655 به 2,614 نزدیک به 300% افزایش در حالی که تعداد دانش آموزان سفید افزایش 48 درصد و آسیایی و جزایر اقیانوس آرام دانشجویان افزایش 148%. آمریکایی هندی و بومی آلاسکا دانش آموزان افزایش 28 درصد بیش از همان 20 سال طول.

در 1969-70, یوتا را در کالج ها و دانشگاه ها موسسات اعطا ترکیب 8,566 تهیه گواهی ها و مدارک تحصیلی. مقايسه دانشگاه یوتا کلاس 2020 شامل 8,628 فارغ التحصیلان.

بین 1969-70 و 2017-18 علمی سال دولت کالج ها و دانشگاه ها تعلق می گیرد 901,743 گواهینامه ها و مدارک تحصیلی.

عضویت در هیئت رجنت در طول سال تکامل یافته است.

دانشجویان باید به عنوان رجنت برای بیش از 40 سال است. دانشجو رجنت کامل حق رای و شرکت در انتخابات ریاست جمهوری جستجوها و خدمت یک سال است.

دانشجو السلطنه Scott L. وایات رفت و تبدیل به یک مجلس دولت یک county وکیل و در حال حاضر رئيس جمهور از جنوب یوتا دانشگاه.

به عنوان چمن جنگ و مسائل دیگر ظاهر شده اند در طول سال, دولت نمایندگان مجلس با تصویب لوایح به اضافه کردن اعضای یوتا دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش به هیئت رجنت و رجنت به دولت, مدرسه, مدیره, اما هیچ کدام به رای گیری اعضای. که تلاش کوتاه بود.

حدود 20 سال پیش که حکومت از یوتا درجه-اعطای موسسات و کالج های فنی ترکیب شد تحت Utah State Board of Regents تنها با یک نایب السلطنه به نمایندگی از همه از دولت tech کالج ها.

ترتیب به هم ریخت و پس از چند سال بیش از نگرانی در مورد ماموریت خزش که کالج های فنی نمی شد به اندازه کافی نشان داده و طولانی برنامه فرآیندهای تصویب کرده بود گرفتار کالج های فنی توانایی برای دیدار با صنعت خواسته است.

در اوایل این سال یوتا قانونگذاران تصویب SB111 که ایجاد یوتا هیئت آموزش عالی حاکم بر دو دانشکده فنی و درجه-اعطای دانشگاهها.

ترکیب سیستم کار خواهد کرد در زیر یک سقف در دروازه که در آن یوتا سیستم آموزش عالی بوده است که مقر آن برای سال های بسیاری است.

این Utah State Board of Regents و یوتا دانشکده فنی هیئت امنا باید با هم ادغام شدند یوتا هیئت عالی آموزش و پرورش و یکی از هیئت مدیره جدید را برای اولین بار مسئولیت خواهد بود به استخدام یک کمیسر.

هیئت مدیره اولویت های تکامل یافته در طول سال بیش از حد. در سال های اخیر هیئت مدیره توسعه داده است تعدادی از طرح ها و برنامه هایی برای بهبود کالج, دسترسی, قیمت و دانشکده سلامت روان دانشجويان.

دفتر کمیساریای عالی آموزش و پرورش قرار می گیرد کالج دسترسی به مشاوران در 34 ایالت یوتا مدارس برای 2019-20 و قصد دارد در نهایت باید یکی در هر یوتا دبیرستان.

در سال 2017 رجنت تصویب کار گروه توصیه هایی برای افزایش دانشجويان دسترسی به خدمات بهداشت روانی جامعه از طریق مشارکت استفاده از تکنولوژی مانند SafeUT برنامه گوشی های هوشمند و گسترش ظرفیت تحصیلات تکمیلی برنامه هایی برای افزایش تعداد و تنوع از متخصصان سلامت روانی در ایالت یوتا است.

در سال گذشته قوه مقننه ایالت یوتا گذشت HB260 که ایجاد دسترسی یوتا وعده برنامه بورس تحصیلی است که باید مبتنی بر دانش.

لایحه حمایت تشکر. Derrin اونز R-چشمه سبز را پوشش می دهد تا به دو سال از شهریه و هزینه از دانش آموزان واجد شرایط که شامل بازگشت بزرگسالان در کالج های دولتی, دانشگاه ها و کالج های فنی. ایالات متحده و SLCC باید پس از معرفی جدید و گسترش بر اساس نیاز برنامه. WSU نیز باید مبتنی بر برنامه است که یوتا وعده بورس شد الگو.

این نیز ارائه می دهد رجنت و قرن جدید بورسیه که پاداش دقیق دوره مصرف و دستیابی در مدرسه بالا است.

گذشته از تغییرات در ماموریت ها و ابتکارات عضویت در هیئت رجنت بیش از پنج دهه گذشته شامل “ده ها تن از نفوذ و انجام اعضای جامعه و دانش آموزان” با توجه به قطعنامه تصویب شده توسط رجنت در آخر جلسه در ماه مه.

اعضای آن شامل مدیران موفق, رهبران مذهبی, وکیل مدافع رهبران جامعه و برخی از قانونگذاران سابق.

برخی از رجنت و کمیسیون یوتا سیستم آموزش عالی در رفته به خدمت در بالاترین سطوح دولت.

سابق یوتا رژیم صهیونیستی است. مایک لیویت خدمت در هیئت مدیره قبل از در حال اجرا برای فرماندار در سال 1992. او یکی از تنها دو ایالت یوتا فرمانداران انتخاب شده به سه نظر.

در سال 2003 Leavitt شد 10 مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست معرفی شده توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است. سال بعد Leavitt نامزد دریافت جایزه بود توسط بوش به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی و به تائید مجلس سنا در ژانویه 2005.

سابق السلطنه Thomas Wright یک جمهوری خواه نامزد فرمانداری در سال 2020 است.

T. H. بل یوتا دوم کمیسر عالی آموزش و پرورش خدمت در دولت ریچارد نیکسون رئیس جمهور و رئیس جمهور جرالد فورد به عنوان کشور عضو کمیسیون آموزش قبل از ایجاد یک کابینه سیستم. او بعدها به عنوان وزیر آموزش و پرورش تحت ریاست جمهوری رونالد ریگان.

در حالی که چهره ها و طرح های تغییر کرده در طول سال رسالت اصلی هیئت رجنت همان باقی مانده است که پس از آن رئیس Kenneth G. Anderton مشاهده شده در هیئت مدیره سالگرد 25th. Anderton گذشت در سال 2015.

“امروز رجنت حمل آموزشی مشعل رله به ما رجنت گذشته و ساخت و ساز در بخش قابل توجهی از دستاوردهای قبل از تابلوهای ما مصمم به دیدار با چالش های موجود و انجام شارژ از کسانی که به ما سپرده با ارائه آموزش در سطح جهانی به ایالت یوتا برای دانشجویان دانشگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de