55 درصد در آمریکا با حساب های پس انداز بهداشت و درمان نیست کمک در سال گذشته, مطالعه می یابد

17 جولای (فردا) — یک سوم آمریکایی ها نمی باید یک حساب پس انداز سلامت و بیش از نیمی از کسانی که فراموش نکرده و کمک به آن در بیش از یک سال و با توجه به تجزیه و تحلیل منتشر شده جمعه توسط JAMA شبکه باز است.

نزدیک به یک سوم از افراد ثبت نام شده در بالا معافیت طرح بهداشت گزارش شده است که آنها نمی تواند استطاعت کمک به یک حساب پس انداز سلامت محققان گفتند.

تبلیغات

“سلامت حساب پس انداز می تواند ابزار مهمی برای کمک به بالا معافیت بهداشت طرح ثبت نام استطاعت نیاز به مراقبت های بهداشتی” مطالعه همکاری نویسنده دکتر Jeffrey T. Kullgren گفت آپی.

“به عنوان تعدادی از آمریکایی ها در بالا معافیت از طرح های بهداشتی و هزینه های بهداشت و درمان در ادامه به افزایش نتايج ما نشان می دهد که چند … با استفاده از حساب های پس انداز بهداشت و درمان برای صرفه جویی در خدمات بهداشتی, با وجود چالش های عمده آنها اغلب در تأمین نیاز به خدمات بهداشتی و درمانی گفت:” Kullgren استادیار طب داخلی و مدیریت سلامت و سیاست در دانشگاه میشیگان.

سلامت حساب پس انداز و یا HSAs بودند ایجاد شده برای افراد تحت پوشش بالا-معافیت بیمه سلامت قصد دارد به عنوان بخشی از داروهای تجویزی مدیکر بهبود و نوسازی قانون در سال 2003 به گفته وزارت خزانه داری ایالات متحده.

HSAs اجازه می دهد تا مصرف کنندگان با مهم کردن از جیب هزینه ها به کنار بودجه برای هزینه پزشکی با پول موضوع را به مالیات بر درآمد فدرال.

برخی از 22 میلیون آمریکایی به یک HSA و مانده این حساب در مجموع بیش از 60 میلیارد دلار با توجه به امریکا در طرح بیمه سلامت یک گروه لابی گری و انجمن تجارت برای بیمه بهداشت و درمان ارائه دهندگان.

برای تحقیقات خود Kullgren و همکارانش مورد بررسی بیش از 1600 بزرگسالان آمریکایی ثبت نام در بالا معافیت طرح های بیمه خود را در استفاده از HSAs.

آنها دریافتند 33% گفت: آنها HSA, از جمله بیش از 70 درصد از کسانی که به دست آمده بیمه خود را از طریق مقرون به صرفه مراقبت از قانون بیمه درمانی تبادل محققان گفتند.

کمی بیش از 36 درصد از پاسخ دهندگان از طریق بیمه کارفرمایان که ارائه شده تنها یک بیمه درمانی گزینه گزارش داشتن HSA به گفته محققان.

به طور کلی 55 درصد از پاسخ دهندگان با یک HSA نشان داد که آنها تا به حال ساخته نشده یک سهم به حساب خود در 12 ماه قبل از سروی محققان گفتند.

در میان بالا معافیت بهداشت طرح ثبت نام با HSA کسانی که با حداقل مدرک کارشناسی ارشد — 46% – و یا که در گزارش داشتن سطح بالایی از “بیمه سواد” — 47% — کمتر احتمال دارد به هیچ HSA سهم آنها گفت.

در میان کسانی که با HSA 37 درصد گفت: آنها تا به حال “در نظر گرفته شده” کمک در حالی که 32 درصد گفت: آنها نمی تواند به استطاعت به گفته محققان.

“این مهم است برای کارفرمایان برنامه های بهداشتی و سیستم های سلامت برای کشف راه های جدید برای کمک به مطلب بالا معافیت بهداشت طرح ثبت نام را و کمک به HSAs,” Kullgren گفت.

“پول در HSAs یک استراتژی مهم برای کمک به [مردم] غلبه بر چالش های خود را بالا deductibles [به خصوص] افراد با شرایط مزمن.”

Kullgren و همکارانش بپرسید نه پاسخ دهندگان که در حال کمک به یک HSA در مورد چگونه آنها استفاده می شود پول است.

یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در مارس 2019 با مزایای کارکنان موسسه تحقیقات اما نشان داد که مردم با $3,000 یا بیشتر در HSAs در ابتدای سال در سال 2016 شد به احتمال زیاد به دیدار خود مراقبت های اولیه پزشکان و متخصصان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>