59 زندانی تست مثبت برای coronavirus در شیوع در واشنگتن زندان شهرستان

سالت لیک سیتی — نزدیک به 60 حدود 300 زندانی در واشنگتن زندان شهرستان باید آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در سطح ایالت.

زندان چندین آزمایش مردان پس از یک تعداد انگشت شماری در آن مصرف واحد شروع به نشان دادن علائم بیش از آخر هفته گفت: Jake Schultz رئیس و معاون در واشنگتن شهرستان کلانتر دفتر.

آن دسته از زندانیان آزمایش مثبت همراه با چند نفر دیگر برگزار می شود در همان منطقه است. هنوز هم بیشتر بود که به تازگی به دو بخش دیگر از زندان تایید شد به این ویروس شولتز گفت: همراه با دیگران آنها را به تماس با در زندان است.

“این نوع از چگونه اثر دومینو آغاز” شولتز گفت.

شولتز گفت: شیوع بیماری نشان دهنده افزایش نرخ این ویروس در جنوب غربی ایالت یوتا که در آن موارد بیش از سه برابر در ماه ژوئن به مجموع 1500 با توجه به یوتا وزارت بهداشت.

“اگر وجود دارد یک افزایش چشمگیر در جامعه وجود دارد بدیهی است که در معرض خطر بالاتر که یکی از این افراد در حال رفتن به در آورده به تسهیلات,” او گفت:. قبلا فقط یک زندانی آزمایش مثبت بود که در ماه مه شولتز گفت.

آیتالله سیستانی از یوتا و دیگران مطرح کرده اند و نگرانی که شلوغ زندان شرایط دعوت می کنیم می تواند یک deadly outbreak. یوتا دیوان عالی کشور در ماه مه رد یک پیشنهاد از آیتالله سیستانی و دیگر گروه ها برای تضمین آزادی بیشتر متهمان حاکم این گروه نمی شد به طور مستقیم تحت تاثیر این مشکلات اما دیگران که می تواند شکایت.

یوتا زندان و حبس سیستم هنوز گزارش هر گونه ویروس های مربوط به مرگ و میر.

در شهرستان واشنگتن حدود 10 از 59 زندانیان را تایید کرد به این ویروس نشان داد که علائم در آنها آزمایش با تعداد انگشت شماری بیشتر در حال توسعه و سرفه و تب یا علائم دیگر در روزهای بعد. آنها هستند که در قرنطینه برگزار می شود بدین معنی که مجاز به ترک منطقه مسکونی مگر اینکه مطلقا لازم است و در حال بررسی روزانه توسط پزشکی کارگران در برزخ Correctional Facility شولتز گفت.

یک زندانی تلقی خطر بالا در بیمارستان بستری شد بیش از آخر هفته برای مشکلات تنفسی بود اما منتشر شد در عرض یک ساعت یا دو در آورده و به زندان شولتز اضافه شده است. او گفت: کارکنان در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آن دیده می شود که بیشتر آسیب پذیر است.

یکی دیگر از 59 زندانیان باید آزمایش منفی اما نیز در قرنطینه به عنوان یک احتیاط شولتز گفت.

او با اشاره به زندان گرفته شده احتیاطی به منظور کاهش احتمال شیوع مانند تعلیق برنامه ها و فعالیت های تفریحی ارائه اضافی صابون بدون هیچ هزینه و افزایش تلاش ها برای ضد عفونی کردن اتاق.

و در حالی که آن را معمولا دارای حدود 150 بیشتر زندانیان زندان رزرو کمتری از مردم در سطح پایین جرائم حرکت به آزاد کردن اتاق در صورت شیوع. آن است که برگزاری متهمان در بزه موارد تنها زمانی که آنها به اتهام خشونت خانگی DUI و یا جرائم شولتز می گوید تلقی جدی به اندازه کافی به حکم حبس.

تا کنون در زندان آزمایش قرار گرفته است و حدود 2/3 از کل جمعیت بیش از 300. بیش از 90 آزمون هنوز در انتظار.

در مجموع 17 زندانیان زندان — با 14 قرار دارد در شهرستان برگزار — آزمایش مثبت و دو را بهبود, با توجه به داده ها از زندان ایالتی یوتا.

یک سخنگوی سالت لیک کانتی زندان نیز که مورد تأیید میان زندانیان و کارکنان نیست پاسخ به یک درخواست برای زمان شماره روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de