توسط نیکلاس RICCARDI و خواهد WEISSERT

لاس وگاس — شش دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری ملاقات کرد در بحث مرحله در لاس وگاس بود اما تازه وارد سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ که بیشترین توجه و هیچ یک از آن مثبت است. در اینجا برخی از takeaways کلیدی از بحث است.

به 60 میلیارد دلار کیسه مشت زدن

بلومبرگ شد هدف از تمسخر, تمسخر و تحقیر. و که فقط در پنج دقیقه اول بحث است.

با همه نامزدها فلاش, حرارت, اندازه گیری ضرورت آنها احساس می کنید برای زنده ماندن در آنچه در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای تلخ نامزدی مبارزه با حملات متمرکز بلومبرگ واضح و روشن اندازه گیری او را درک قدرت است. او صرف بیش از 400 میلیون دلار تا کنون در تبلیغات است که به نوبه خود به او داده قوی در دولت و نظر سنجی های ملی.

سناتور. برنی ساندرز به یاد می آورد بلومبرگ حمایت از توقف-و-frisk پلیس هدف قرار دادن اقلیت. سناتور. الیزابت وارن به یاد می آورد که چگونه بلومبرگ به حال تمسخر زنان برای بودن “اسب رو” و “چربی” و او نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن. سناتور. ctq کنایه آمیز است که “من فکر نمی کنم شما نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می گویند من فکر می کنم ما نیاز به کسی غنی در کاخ سفید است.” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: بلومبرگ چشم پوشی نژادپرستانه پلیس شیوه و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا گفت: بلومبرگ در تلاش بود به “خرید کردن” حزب دموکرات است.

اما خود بزرگترین مبارزه آمد که وارن با چکش او را بیش از اتهامات تبعیض جنسی و بدرفتاری با زنان در شرکت خود را.

بلومبرگ اقدام به دفاع از خود را ضبط و منحرف کردن حمله به او را با تبدیل آنها را به حمله به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و او به طور موثر پرسش در مورد اینکه آیا آمریکایی ها را در آغوش سوسیالیستی مانند Sanders.

اما حساسیت به نور بود و خشن و حملات فرود آمد و با زور.

حتی اگر شما در حال به ارزش 60 میلیارد دلار آن سخت است برای پیروزی 5-در-1 مبارزه است.

نه دوران احساس خوب

برای هشت بحث, دموکرات ها تا حد زیادی tiptoed در اطراف اختلافات به جز desultory اختلافات در مورد مراقبت های بهداشتی سیاست. اما در یکشنبه شب هر کس آمد با تیز آرنج.

آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیگیری از دعوا. Buttigieg و Klobuchar tussled بیش از تجربه و مینه سوتا سناتور فراموش کردن نام مکزیک جمهور. Buttigieg و ساندرز استدلال در مورد ورمونت سناتور ليزينگ برنامه ها و عدم انتشار کامل پرونده پزشکی. وارن برخورد با Buttigieg و Klobuchar بیش از خود برنامه های مراقبت های بهداشتی. و هر کس انباشته شده بر روی بلومبرگ.

سابق شهردار نیویورک تنها نامزدی که واقعا نمی رفتن در این حمله غیر از ضربه تند وشدید زدن گاه به گاه در خود اعلام کرد سوسیالیستی Sanders.

در پایان که پویا ممکن است دوباره به نفع ساندرز که آگهی در پای صندوق های رای است و تماشای رقبای خود را صرف بیشتر انرژی خود را پاره یکدیگر را به جای هدف قرار دادن او را.

بازگشت وارن جنگنده

وارن رز به شهرت در منطقه ای در زمینه با مبارزه با روح تعریف شده است که اوایل ماه مبارزات انتخاباتی خود را. اما او ناامید کننده نمایش آن در آیووا و نیوهمشایر چپ او کمپین مبارزه.

روز چهارشنبه او تصمیم به بازگشت به مبارزه.

او ناودان بلومبرگ — که تعجب آور بود به عنوان او شده است یک آنتاگونیست از میلیاردرهای بازی در سیاست برای سال. اما وارن همچنین حمله Klobuchar گفته او طرح بهداشت فقط یک “پس از آن توجه داشته باشید.” او متهم Buttigieg بودن در بدهی های خود را, غنی, کمپین حامیان و داشتن یک طرح بهداشت بود که فقط یک “پاورپوینت” طراحی شده توسط مشاوران. او ناودان همکار لیبرال Sanders, او را متهم به هواداران خود زباله هر کسی با یک طرح.

اما او از دادستانی رویکرد به بلومبرگ بیش از شرکت خود را درمان زنان که ایستاده بود.

هر چه اتفاق می افتد در روز شنبه و فراتر از آن وارن آورد مبارزه با voice.

نسل تقسیم

Buttigieg که به پایان رسید در بالا و دو در آیووا و نیوهمشایر با Sanders, محفوظ است برخی از شدیدترین انتقاد ساندرز یک مرد 40 سال بزرگتر خود.

او هشدار داد که دموکرات ها می تواند از خواب بیدار پس از بیش از یک دوجین متحده رای در روز سه شنبه در مارس 3 و تنها بلومبرگ و ساندرز چپ در انتخابات. او سپس کنایه آمیز است که حزب ممکن است بخواهید به معرفی “کسی است که در واقع یک دموکرات است.”

جمعیت داخل کازینو در لاس وگاس تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید chuckling و hooting زمانی که او در ادامه گفت: ساندرز “می خواهد برای سوزاندن این حزب پایین” و بلومبرگ “می خواهد به خرید این حزب است.”

ساندرز سناتور ورمونت و قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی در پاسخ گفت که Buttigieg انتخاباتی شده است بیش از حد متکی به “میلیاردر” بزرگ اهدا کنندگان لمس کردن یکی دیگر شدید ارز.

خود را به عقب و جلو ادامه داد: از طریق انتقاد از ساندرز هواداران که بارها متهم شده است از رفتار قلدری آنلاین. ساندرز گفت که او شخصا تا به حال چنین رفتاری را محکوم کرد. این باعث Buttigieg می گویند به اعتقاد او سناتور اما “آنچه در آن است در مورد مبارزات انتخاباتی خود را در خاص است که به نظر می رسد انگیزه این نوع رفتاری است؟”

در این شب Buttigieg تا به حال بیشتر در معرض خطر با ساندرز ایستاده در نوادا سنجی و جلوتر از مردی که اجرا شده است و حتی با او در دو مورد اول مسابقات.

اما ساندرز چیزی به احتمال زیاد به تضعیف جایگاه خود را به عنوان نامزد پیشرو است.

آیا KLOBENTUM ادامه دهید ؟

آخرین بحث شد موشک سوخت Klobuchar. او عملکرد قوی طاقی او را به مقام سوم برساند در نیوهمپشایر و بر روی نوادا است. اما ممکن است سخت را برای رعد و برق به اعتصاب دو بار.

مینه سوتا سناتور اغلب غرق در اکتان بالا مجادله شنبه یا پایین کشیده به گل. در یک نقطه او کشیده از او عرضه آماده انگلیسی دوبله و گفت: از ساندرز و بلومبرگ از آنها به عنوان استدلال بر سرمایه داری است که وجود دارد “بوکس مسابقه برگشت در وگاس در روز شنبه و این بچه ها باید پایین وجود دارد.”

مخرب ترین ارز بين Klobuchar و Buttigieg که درهم قبل از. در مورد خواسته او را شرم آور آبروریزی فراموش کردن نام مکزیک که رئیس جمهور او تا به حال به دفع کردن Buttigieg که ادعا آن را رد استدلال او این است که واشنگتن آماده است او را به رئیس جمهور بود. او همچنین به طور متناوب اوراق و تراز وسط قرار دارد با وارن.

“تماس شما هستند من گنگ است؟” Klobuchar خواسته Buttigieg incredulously. او افزود: “من آرزو می کنم همه به عنوان کامل به عنوان شما پیت.”

کمی بیش از یک هفته پیش در نیوهمشایر Klobuchar به وضوح ایستاده بود. این زمان بسیار سخت تر به عنوان هر کس مبارزه برای بقا است.

آیا بایدن احیای مبارزات انتخاباتی خود را?

نامزد دیگری نیاز به یک شب بزرگ به عقب برداشت که مبارزات انتخاباتی خود بود و تلاش شد بایدن.

برای بخش زیادی از بحث او میآوردند ، او پیوست و در حمله به بلومبرگ اما تا حد زیادی اجتناب برخی از testy مبادلات.

هنگامی که وارن گفت که بایدن بود “در جیب” از حزب جمهوریخواه میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا بایدن جنگیدند. او همچنین از تلاش برای بازگشت به خود “طبقه متوسط جو” بیوگرافی در مورد خانواده اش مالی مبارزات.

او ارائه نمی دهد رای دهندگان هر دلیل منطقی برای رای دادن به او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im