60+ زیست محیطی عدالت طرفداران و موضوع گروه Coronavirus تماس به اقدام خواستار پایان دادن به “قربانی مناطق’

بیش از 60 مستقر در ایالات متحده طرفداران و سازمانها در روز سه شنبه منتشر شد نامه سرگشاده ای خواستار “فوری و پایدار در پاسخ به بی عدالتی باعث Covid-19 به آلوده کردن و کشتن یک تناسب تعداد افراد در معرض سیستمیک نژاد پرستی و محرومیت از حق تعیین سرنوشت در سراسر ایالات متحده است.”

“این بیماری همه گیر به شدت و ضرب تشدید طولانی و بی عدالتی به صورت سیاه و سفید و قهوه ای و مهاجر جوامع بومی, مردم, معلول, افرادی که زندانی هستند و یا بازداشت و کم دستمزد کارگران در سراسر بسیاری از بخش ها.”
—نامه
مشترک دعوت به عمل, عدالت زیست محیطی و بیماری همه گیر کوروناویروس خواستار پایان دادن به “قربانی مناطق” و هل برای “فعال” کردن سیاست های ملی برای خدمت به لحاظ تاریخی جوامع به حاشیه رانده شده است که در حال مبارزه با هم تنیده سلامت و بحران اقتصادی است.

“این بیماری همه گیر به شدت و ضرب تشدید طولانی و بی عدالتی به صورت سیاه و سفید و قهوه ای و مهاجر جوامع بومی, مردم, معلول, افرادی که زندانی هستند و یا بازداشت و دستمزد پایین کارگران در سراسر بسیاری از بخش” در این نامه می گوید.

“هر که مقابله با اثرات تجمعی از بهداشت عمومی و بحران اقتصادی در بالای محیط زیست و آب و هوا خطرات و دائمی دولت از تحریم خشونت” در این نامه همچنان ادامه دارد. “ما باید افشا و از بین بردن ساختار است که اجازه تداوم این ملت را قربانی مناطق و پیگیری محیط زیست و آب و هوا و عدالت و تعیین سرنوشت برای همه مردم.”

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد بیش از 2.96 میلیون Covid-19 مورد و بیش از 130,800 مرگ و میر ناشی از این بیماری در ایالات متحده است که بیشتر عفونت و مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب.

نامه ای جزئیات شرایط تاریخی در ایالات متحده آمریکا و جوامع رو به نرخ بالای عفونت و مرگ و میر:

مسکن تبعیض و تفکیک گرفتار شده اند, عدالت زیست محیطی جوامع برای نسل های سیستمیک منجر به اتلاف سرمایه در سلامت زیرساخت ها و منابع مزمن و فقر و محیط زیست نژادپرستی—از جمله drastic مستقیم در قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا و آب—و نابرابری در فرصت های شغلی. حبس بازداشت و نهادینه شدن طبیعت خود را انکار و تعیین سرنوشت خود را به کسانی محدود.

محروم و محیط زیست سبب شیوع جوامع در حال حاضر نیز تجربه نامتناسب Covid-19 عفونت و مرگ و میر. کسانی که قربانی به Covid-19 شامل نامتناسب تعداد از مردم بومی و جوامع رنگ خط مقدم و بهداشت و درمان کارگران, کارگران در کشتارگاه و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان farmworkers پرستاری صفحه اصلی ساکنان و کارکنان و افراد معلول در نهادی تنظیمات و کسانی که کار یا زندانی در زندان در زندان و بازداشتگاه.

این نامه اضافه می کند که “اتلاف سرمایه در, عدالت زیست محیطی جوامع کمک کرده به هوای آلوده و آب کمتری در بیمارستان ها و گزینه های غذایی سالم, مشاغل بدون پرداخت مرخصی استعلاجی و شلوغ در شرایط زندگی است که اجتماعی فاصله دشوار است. این عوامل—عدم دسترسی به هوای پاک و آب درمانی یا مرخصی با حقوق یا بی خطر و سالم مواد غذایی و حمل و نقل و مسکن و محل, در میان دیگران—علت نامتناسب اثرات شاهد آن هستیم.”

این بیماری همه گیر است که به عنوان یک فرصت برای رسیدگی به این بی عدالتی تاریخی در این نامه استدلال می کند—به طور خاص خواستار حمایت برابر در مقابل قانون و پایان تبعیض آمیز به تبعیض تحقق فدرال تعهدات به بومیان آمریکا, سازمان ملل, دسترسی عادلانه به زیرساخت های حیاتی محیط زیست و کار حمایت عدالت کیفری اصلاحات و بهداشت و درمان برای همه است.

“ساختارشکنی تاریخی و مداوم بی عدالتی این قدر نیاز به یک تغییر پارادایم در چگونگی رویکرد ما استفاده از زمین, آلودگی, بهداشت و درمان و مسکن” در این نامه می گوید. “آن نیاز به نه تنها توقف نامتناسب تخصیص بار است که تداوم بی عدالتی اما در واقع نیز معکوس; آن خواهد شد و نیاز عمدی re-تخصیص منافع به جوامع محروم و عمدی توزیع بار در یک عادلانه تر اساس به جوامع که در حال حاضر شانه کمتر بار.”

منجر امضا برای این نامه عبارتند از: امی لورا Cahn و یوهانس Epke از حفاظت قانون بنیاد; Marianne Engelman Lado از محیط زیست و عدالت درمانگاه در ورمونت دانشکده حقوق; Vernice میلر-تراویس از گروه شهری; Eric Jantz گیل ایوانز و داگ Meiklejohn جدید مکزیک حقوق محیط زیست Center; و کریستین Appah و ملیسا Iachan نیویورک وکلای منافع عمومی.

“چگونه بسیاری از بار ما شنیده کسانی که برای دفاع از عدالت زیست محیطی و حفاظت در برابر تقاضای یک “پارادایم شیفت” بیش از چهل سال گذشته?” میلر-تراویس پرسید, در بیانیه ای. “چگونه بسیاری از بار ما شنیده این همان جوامع و طرفداران درخواست آمریکا و سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان های دیگر به بررسی اثرات تجمعی از منابع مختلف آلودگی بمباران مکان های که در آن زندگی می کنند حضور در مدرسه و بازی؟”

“امروز syndemic زیست محیطی و نژادی و بی عدالتی و رمان coronavirus آورده اند به دراماتیک امداد است که قرار گرفتن در معرض ذرات آلاینده های هوا است که ساخت این همان جوامع کانون بیماری و نامتناسب نرخ مرگ و میر ناشی از Covid-19.”
—Vernice میلر-تراویس شهری گروه

“ما گفته ایم و بیش از بیش است که ما نمی تواند نفس بکشد و بیش از حد بسیاری از آنها در حال مرگ از نزدیکی و قرار گرفتن در معرض در نزدیکی منابع آلودگی” او ادامه داد. “برای اکثر ما گریه می کند و خواسته برای کاهش آلودگی رفت و توجهی نشد.”

“امروز syndemic زیست محیطی و نژادی و بی عدالتی و رمان coronavirus آورده اند به دراماتیک امداد است که قرار گرفتن در معرض ذرات آلاینده های هوا است که ساخت این همان جوامع کانون بیماری و نامتناسب نرخ مرگ و میر ناشی از Covid-19” میلر-تراویس اضافه شده است. “شاید زمانی که بسیاری در این جوامع در حال مرگ هستند به دلیلی ما در نهایت می توانید آنها را به کمک آنها به شدت به نیاز و شایسته.”

دیگر افراد و گروه های حمایت از فراخوان به اقدام شامل مصطفی سانتیاگو علی از فدراسیون ملی حیات وحش و تجدید حیات استراتژی آدرین Hollis از اتحادیه دانشمندان نگران لسلی G. زمینه باشگاه سیرا مرکز تنوع زیستی جنوبی مرکز زیست محیطی عدالت Earthjustice ملی, سیاه, عدالت زیست محیطی شبکه منابع طبیعی شورای دفاع, Rio Grande تفکیک و ما عمل می کنند و برای محیط زیست عدالت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de