60+ گروه تقاضا سنا تصویب ساندرز اصلاح اسلش “خارج از کنترل” پنتاگون بودجه توسط $74 میلیارد

بیش از 60 مترقی حمایت گروه به نمایندگی از میلیون ها نفر از کاربران در سراسر آمریکا در حال اعمال فشار سناتورها برای تصویب یک متمم به رهبری سناتور. برنی ساندرز که قطع پیشنهادی پنتاگون بودجه 10 درصد و هدایت $74 میلیارد دلار در پس انداز نسبت به بودجه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و شغل و مسکن در فقیر و غفلت جوامع است.

“ما نظامی گری بودجه خارج از کنترل” یک ائتلاف 61 گروه های حمایت در نامه ای نوشت (pdf) به سناتورها در روز دوشنبه. “در 2019 در ایالات متحده صرف پول بیشتر در نظامی ما نسبت به آینده نه کشور ترکیب شده است. وزارت دفاع بودجه گرفت که از دادگاه های فدرال, آموزش و پرورش, وزارت خارجه توسعه اقتصادی محلی بهداشت عمومی و حفاظت از محیط زیست همراه است و در عین حال پنتاگون ناتوان از عبور از یک پایه ممیزی.”

“میلیون ها نفر را از دست داده اند شغل خود را و دسترسی به بهداشت و درمان به عنوان رمان coronavirus همه گیر قوی هستند. لحظه کنونی باید ما را وادار به مقابله با این واقعیت است که برای بیش از حد طولانی ما سرمایه گذاری کرده اند و در اولویت است.”
—نامه

دفاع ملی مجوز عمل (☀) در حال حاضر تحت بررسی در مجلس سنا خواستار $740.5 میلیارد دلار بودجه نظامی سال مالی 2021. هفته گذشته ساندرز و سن. Ed Markey (D-جرم.) پرده برداری از اصلاح را کاهش دهد که این پیشنهاد مبلغ سرمایه گذاری با 10 درصد و استفاده از پس انداز به “ایجاد یک کمک هزینه فدرال برنامه به صندوق بهداشت و درمان مسکن و فرصت های آموزشی برای شهرستانها و شهرها دچار فقر و نرخ 25% یا بیشتر است.”

مظنونان حمله به دانشگاه باربارا لی (D-کالیفرنیا.) و علامت Pocan (D-Wis.) معرفی یک همراه متمم در خانه. لی نیز معرفی یک قطعنامه پیشنهاد تا 350 $میلیارد دلار کاهش به پنتاگون بودجه توسط بسته شدن پایگاه های نظامی ایالات متحده در خارج از کشور, پایان دادن به کمک های مالی برای ادامه جنگ و کاهش خدمات خصوصی پیمانکاری.

ائتلاف مترقی حمایت گروه—که شامل شهروند RootsAction, CodePink و پیروزی بدون جنگ—دوشنبه نوشت که “عقل سلیم مراحل” مانند “از بین بردن کار برکنار شده و غیر قابل استفاده در سیستم های سلاح های پایان جنگ و توقف اتکا گران پیمانکاران و رد های جدید سلاح های هسته ای و توسعه” خواهد “اجازه می دهد تا ما را به درستی تمرکز سرمایه گذاری های ما در ما فوری ترین و مبرم انسان نیاز دارد.”

“از نامطلوب اخیر تصاویر پلیس با سلاح های, جنگ در خیابان های ما یک استارک یادآوری چگونه نظامی گری و سفید برتری درایو نابجا و اولویت های هر دو در خانه و خارج از کشور” گروه نوشت. “در ضمن در سراسر کشور میلیونها نفر را از دست داده اند شغل خود را و دسترسی به بهداشت و درمان به عنوان رمان coronavirus همه گیر قوی هستند. لحظه کنونی باید ما را وادار به مقابله با این واقعیت است که برای بیش از حد طولانی ما سرمایه گذاری کرده اند در اشتباه اولویت های اشتباه و ابزار و راه حل های اشتباه.”

در مجازی “قرار دادن مردم بیش از پنتاگون” تاون هال پنج شنبه شب برخی از سازمان ها در پشت نامه پیوست مترقی قانونگذاران به بحث در مورد نیاز فوری به کاهش آمریکا پف کرده بودجه نظامی و سرمایه گذاری در کلید داخلی در اولویت است.

“این 10 درصد کاهش است برجسته شدنی و معقول” Rep. Pramila Jayapal (D-شستشو.), روسای کنگره مترقی جلسه گفت: در طول این رویداد. “اما آن را نمی تواند آسان… به عنوان ترقی خواهان آن است که کار ما را به دوباره تعریف و reimagine آنچه در آن است به قوی. قوی به معنی پایان دادن به جنگ های بی پایان و بازگشت به دیپلماسی قوی و ائتلاف بین المللی ساختمان است.”

جزئیات کامل نامه:

امضا سازمان به نمایندگی از ما میلیون ها نفر از کاربران در سراسر کشور ارسال به شما در حمایت از پیشنهاد اصلاح مجوز دفاع ملی عمل برای سال مالی 2021 که دوباره اختصاص 10 درصد از نفخ پنتاگون بودجه نسبت به شدت با کمبود بودجه روبرو نیازهای انسانی اولویت—که بسیاری از آنها مهم تر از همیشه به کشور ما همچنان به مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر. ما مصرانه از شما را به شرکت حامی متمم 1788 معرفی شده توسط سناتور سندرز و Markey و رای در حمایت باید آن رسیدن به طبقه سنا.

ما نظامی گری بودجه از کنترل خارج شده است. در 2019 در ایالات متحده صرف پول بیشتر در نظامی ما نسبت به آینده نه کشور ترکیب شده است. وزارت دفاع بودجه گرفت که از دادگاه های فدرال, آموزش و پرورش, وزارت خارجه توسعه اقتصادی محلی بهداشت عمومی و حفاظت از محیط زیست همراه است و در عین حال پنتاگون ناتوان از عبور از یک پایه حسابرسی.

تحليل تعیین کرده اند که ایالات متحده و جمعی امنیت نمی خواهد رنج می برند و در واقع امر بهبود برش صدها میلیارد دلار از فراری پنتاگون بودجه از طریق عقل سلیم مراحل از بین بردن کار برکنار شده و غیر قابل استفاده در سیستم های سلاح های پایان جنگ و توقف اتکا گران پیمانکاران و رد های جدید سلاح های هسته ای توسعه است. این سر رسیده و مراحل را به جای آن اجازه می دهد تا ما را به درستی تمرکز سرمایه گذاری های ما در ما فوری ترین و مبرم انسان نیاز دارد. نظرسنجی نشان می دهد که این یک ایده محبوب و رای دهندگان آمریکایی می خواهید برای دیدن پول تغییرمسیر از پنتاگون به سرمایه گذاری در امنیت انسانی است.

این نامطلوب اخیر تصاویر پلیس با سلاح های, جنگ در خیابان های ما یک استارک یادآوری چگونه نظامی گری و سفید برتری درایو نابجا و اولویت های هر دو در خانه و خارج از کشور. در ضمن در سراسر کشور میلیونها نفر را از دست داده اند شغل خود را و دسترسی به بهداشت و درمان به عنوان رمان coronavirus همه گیر قوی هستند. لحظه کنونی باید ما را وادار به مقابله با این واقعیت است که برای بیش از حد طولانی ما سرمایه گذاری کرده اند در اشتباه اولویت های اشتباه و ابزار و راه حل های اشتباه.

به عنوان یک نقطه مقایسه: در سال گذشته مراکز کنترل بیماری بودجه 7 میلیارد دلار فقط 7 درصد از ملی پلیس و بودجه و کمتر از 1 درصد از بودجه پنتاگون. این سه چهره به تنهایی به یک داستان غم انگیز در مورد آنچه که این کشور اولویت ها و ارزش ها.

ما دیگر باید تحمل کند بدون کنترل هزینه در سیستم های که سوخت خشونت و حرص و آز شرکت های بزرگ در هزینه نیازهای اساسی مردم ما است. این قانون یک گام مهم به سوی یک بودجه فدرال است که در واقع اميال سرمايه گذارانش همسو با ارزش های ما. ما قویا از شما می خواهیم به حمایت از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de