60 گروه محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد برای احیای سوپر آلاینده مافوق صوت هواپیما

واشنگتن – بیش از 60 آب و هوا و زیست محیطی جامعه و عمومی-گروه سلامت در سراسر کشور به نام برگ برنده دولت برای برداشت یک قانون پیشنهاد شده است که هموار کردن راه برای بازگشت تجاری مافوق صوت هواپیما سفر.

اداره هوانوردی فدرال قانون اجازه می دهد تجاری مافوق صوت هواپیما که ممنوع شده است برای تقریبا 50 سال به noisier در نشست و برخاست از جدید معمولی جت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای احیای این سوپر آلاینده هواپیما یک تهدید برای ما آب و هوا و هوایی که ما تنفس میکنیم” گفت: کلر Lakewood حقوقی مدیر در مرکز تنوع زیستی آب و هوا قانون موسسه. “سیاه بومی و دیگر مقدم جوامع در حال حاضر به طور نامتناسبی در معرض COVID-19 آلودگی هوا و بحران آب و هوا در حال حاضر خواهد بود به خصوص ویرانگر زمان برای بازگرداندن این شخص شکل از حمل و نقل.”

امروز نامه ای به FAA اشاره می کند که هواپیماهای مافوق صوت “شکست خورده نزدیک به دو دهه پیش به دلیل هواپیما آسمان بالا مصرف سوخت و عدم توانایی برای دیدار با مقررات زیست محیطی.” در این نامه می گوید که “ما محدود کربن بودجه محدود زمان برای عمل و نیاز فوری به بریده بریده گلخانه ای آلودگی ناشی از بخش حمل و نقل هوایی به طور کلی اجازه می دهد فوق العاده آلاینده هواپیما برای ورود به ایالات متحده, آسمان صاف خواهد بود جنون.”

آن پیش بینی شده است که مافوق صوت هواپیما خواهد سوزاند پنج تا هفت برابر بیشتر سوخت در هر مسافری از استاندارد هواپیما. در یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته شورای بین المللی حمل و نقل پاک به این نتیجه رسیدند که یک ناوگان جدید از هواپیماهای مافوق صوت را منتشر می کنند و 96 میلیون تن آلودگی کربن در هر سال است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“یک بار دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی پروا هل دادن یک برنامه ریزی رو به جلو است که به نفع شرکت های بزرگ در هزینه های ما هوای پاک و محیط زیست” گفت: Marcie Keever حقوقی مدیر در دوستان زمین. “به عنوان بحران آب و هوا بدتر ما باید متمرکز بر پاک کن انواع حمل و نقل, نمی احیای تکنولوژی کثیف مثل این سوپر آلاینده هواپیما.”

در این نامه نکات برجسته پژوهش بستن مافوق صوت هواپیما به سر و صدا و آلودگی هوا شامل یک طرح است که آنها را بیش بین المللی مافوق صوت محدودیت برای اکسیدهای نیتروژن 40 درصد است. قرار گرفتن در معرض اکسیدهای نیتروژن است مربوط به بیماری های تنفسی و حملات قلبی و سکته مغزی است. در این نامه همچنین اشاره می کند که یک سری از “مطالعات منتشر شده پس از شروع COVID-19 همه گیر داده اند که قرار گرفتن در معرض مقادیر بالاتر از آلودگی هوا و همچنین افزایش جمعیت پذیری به رمان coronavirus.”

جدید آلودگی قوانین پیشنهاد شده است به عنوان یک نتیجه از مفاد گنجانده شده در FAA با عبور نمود عمل 2018. که عمل مورد نیاز سازمان هوانوردی فدرال به آغاز فرایند تنظیم و صدور گواهینامه استاندارد است که به شما اجازه تجاری جت های مافوق صوت پرواز در آمریکا به حریم هوایی و در نظر گرفتن لغو نزدیک به 50 سال محرومیت غیر نظامی مافوق صوت پرواز ایالات متحده بیش از زمین است.

تجاری حمل و نقل هوایی در حال حاضر حساب برای 9 درصد از تمام ایالات متحده حمل و نقل تولید گازهای گلخانه ای CO2 و 2.4 درصد از تولید گازهای گلخانه ای CO2 در سراسر جهان است. این شماره است که انتظار می رود به رشد در دهه آینده اگر دولت ایجاد نمی کند طولانی سر رسیده و کاهش انتشار قوانین — و این که قبل از مقاطعه در افزایش آلودگی که همراه هواپیماهای مافوق صوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>