60 گروه به NRC: تعلیق ISP/WCS بالا-سطح رادیواکتیو زباله های مستقل مشترک المنافع کمپرسی اقدام تا Covid-19 اضطراری به پایان می رسد

اندروز تگزاس – ائتلاف 60 زیست محیطی و زیست محیطی عدالت گروه از 22 متحده نوشته است که کمیسیون تنظیم مقررات هسته ای آمریکا (NRC) در مورد ذخیره سازی موقت Partners, LLC (ISP) پیشنهاد تثبیت موقت تسهیلات ذخیره سازی (CISF) برای تابش سوخت هسته ای با هدف قرار دادن زباله متخصصان کنترل, LLC (WCS) در سایت اندروز County, Texas. این نامه را ببینید در اینجا.

ائتلاف نامه به NRC توصیه می کند:

همه قطعنامه سازمان بدینوسیله درخواست که کمیسیون به طور نامحدود تمدید برای مدت ملی COVID-19 همه گیر اورژانس در حال انجام دوره نظر عمومی برای پیش نویس بیانیه اثرات زیست محیطی (DEIS) برای ISP/WCS CISF پیشنهادی برای توسعه اندروز در شهرستان وست تگزاس. در رسمی فسخ اضطراری ملی که از طریق امن و موثر واکسن در دسترس همه مردم بدون در نظر گرفتن وضعیت اجتماعی و اقتصادی ما درخواست که نظر عمومی دوره پس از آن بود تمدید برای یک دوره 180 روز پس از همه گیر. ما بیشتر درخواست کنید که زمانی که فرد در نظر عمومی جلسات دوباره تبدیل به با خیال راحت ممکن است که NRC رفتار عمومی-در-فرد نظر عمومی جلسات در شش تگزاس مکان: سان آنتونیو و دالاس/فورت ورث, هوستون, El Paso, میدلند و اندروز. ما همچنین درخواست که در شخص نظر عمومی جلسات نیز برگزار می شود پس از همه گیر در بیش از یک دوجین از شهرستانها در سراسر کشور نهفته در دالان حمل و نقل در کشورهای خارج از تگزاس.

180 روز دوره نظر عمومی (به عنوان مخالف به NRC فعلی 120-بعد اظهار نظر عمومی دوره, در حال حاضر مجموعه ای برای پایان دادن به در 4 سپتامبر سال 2020) و نزدیک به دو دوجین نظر عمومی جلسات در بیش از یک دوجین متحده خواهد مطابقت وزارت انرژی (DOE) نظر عمومی اقدام در DEIS فاز از پیشنهاد یوکا کوه نوادا دائمی مخزن طرح هدفمند در شوشون غربی زمین است. این ISP/WCS CISF پیشنهاد این است که بیش از نیمی به عنوان بزرگ به عنوان درخت یوکای امریکایی طرح: 40,000 تن از تابش سوخت هسته ای در مقابل 70,000. اما از آنجا که CISF است که ظاهرا “موقت” محموله های صادراتی خواهد دو حمل و نقل خطرات و اثرات در نتیجه تطبیق آن از یوکا کمپرسی هدف قرار دادن شوشون غربی زمین است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ائتلاف حرف آمد و پس از آمریکا و نماینده لوید Doggett (TX-35) نوشت NRC همچنین خواستار اظهار نظر عمومی جلسات در سراسر Lone Star دولت به تعویق افتاد تا بعد از همه گیر اضطراری — در حال حاضر مواج در تگزاس — به پایان می رسد و دوره نظر عمومی برگزار می شود تا پس از این در جلسات حضوری تکمیل, از جمله در کنگره منطقه. به طور مشابه در کنگره ایالات متحده جیمی راسکین (MD-8) نوشته شده NRC اصرار از نظر دوره تمدید شود “در طول مدت بیماری همه گیر” و پایان آن “زودتر از شش ماه پس از این FEMA-اعلام شرایط اضطراری را تصویب کرده است.”

از 60 گروه در نامه, شش, از, TX: Energía Mía; و هسته ای جهان کمیته دالاس صلح و عدالت Center; عمومی شهروند (تگزاس منشی); صلح مزرعه; باشگاه سیرا (Lone Star فصل); و انرژی پایدار و توسعه اقتصادی (دانه) ائتلاف. اتحاد برای استراتژی های زیست محیطی (AFES) و تا حد زیادی هیسپانیک محیط زیست سازمان عدالت استوار است فقط پنج مایل از WCS سایت در سراسر کشور خط در ایونیس, New Mexico.

از این مکان شهروند تگزاس منشی, Sierra Club, Lone Star فصل و دانه ائتلاف رسما مداخله در برابر ISP/WCS CISF در NRC اتمی ایمنی و صدور مجوز هیئت مدیره اقدام. رز گاردنر, بنیانگذار AFES فراهم کرده است جایگاه قانونی به فراتر از هسته ای در آن قانونی مداخله در برابر WCS/ISP CISF به عنوان به خوبی.

تری تسلیم یک وکیل مستقر در تولیدو اوهایو نشان دهنده عمومی شهروند و دانه ائتلاف. خوب تیلور مستقر در Cedar Rapids, Iowa در خدمت به عنوان مشاور حقوقی برای باشگاه سیرا.

رز گاردنر از اتحاد برای استراتژی های زیست محیطی (AFES) در ایونیس NM گفت: “NRC است و حتی هنوز راه اندازی جلسات در مکزیک و تگزاس برای عموم به اظهار نظر در مورد ISP/WCS DEIS و متاسفانه این اقدام در یک زمان می آید زمانی که کل کشور از جمله نیومکزیکو و تگزاس تحت استرس هستند و حتی در شرایط خطرناک است که اجازه نمی دهد برای مردم عادی و حتی رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا یک دکتر. NRC باید ایستادگی کردن و به تعویق انداختن این جلسات و همچنین گسترش دوره نظر. آسیب پذیر در جوامع ما خواهد بود در معرض خطر قرار داده اگر این جلسات برگزار شد در حال حاضر.”
گاردنر افزود: “من همچنین اعتراف کنم که من قادر به تمرکز بر روی خطرات مرتبط با ذخیره سازی در سطح بالا زباله های رادیو اکتیو فقط پنج مایل از خانه من حتی اگر که باید به یک نکته مهم به بحث در مورد عنوان این احتمالا می تواند تاثیر آتی از همه در این منطقه است. NRC باید به حساب آورد که این طبیعی نیست و این که به طور منظم در جوامع در حال مواجهه با شرایط غیر طبیعی در هر روز است که ما هرگز فکر نمی کردم ما باید برای مقابله با. زندگی در پچ نفت دشوار است به خصوص در حال حاضر به دلیل شغل از دست داده و شرکت ها در حال خروج از شهر در نرخ شگفت انگیز. من حتی نمی دانم که در آن ما خواهد شد در دو هفته به عنوان خطرناک مسری بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد بدتر شده که بهتر نشده است.”
کارن Hadden, مدیر اجرایی, از انرژی پایدار و توسعه اقتصادی (دانه) ائتلاف مستقر در Austin, TX گفت: “یک شرکت خصوصی به دنبال سود آزادسازی ملت مرگبارترین راکتور هسته ای زباله در غرب تگزاس عظیم زیست محیطی بی عدالتی است. این تاسیسات می تواند دریافت مجوز توسط NRC, یک سازمان است که نادیده گرفتن صدای هزاران نفر از اهالی تگزاس و مردم در سراسر کشور زندگی می کنند که در امتداد مسیرهای حمل و نقل. تا کنون این روند بوده شم. مستند نگرانی های ایمنی و بهداشت بودند پرتاب با شنیدن قضات است. این NRC باید شروع به گوش دادن و نگه داشتن واقعی جلسات عمومی در DEIS یک بار Covid-19 خطرات بیش از. بیش از 5.4 میلیون تگزاسی شده اند ارائه شده توسط شهرستان و شهرستان قطعنامه مخالفت با زباله های هسته ای میگردد.”
Hadden افزود: “این صداها باید تعداد و NRC باید متوقف رمنج عظیم مرگبار زباله از طریق پروژه های در یک زمان هنگامی که بسیاری از مردم در حال مبارزه فقط به نگه داشتن خانواده سالم و تغذیه است.”
هدر ندهید, میشیگان, et al. مشاور حقوقی تری تسلیم گفت: “NRC رسمی موقعیت که به طور بالقوه دهها هزار نفر از بسیار خطرناک رادیواکتیو زباله های حمل و نقل هستند و نه حتی ارزش بحث علمی و به شیوه ای دراماتیک است پرچم قرمز است. وجود صفر توجیهی عجله این بیمار در نظر گرفته شده گاو پول نقد به صدور مجوز است. این NRC باید مجاز به استفاده از این بیماری همه گیر به سیخ یک تصمیم در سایه”.
خوب تیلور, Sierra Club, Lone Star, فصل, مشاور حقوقی گفت: “DEIS برای این پروژه در برگیرندۀ بسیاری از مسائل و نیاز به مطالعه شدید و احتمالا کارشناس بررسی و نظرات که 120 روز است که به وضوح به اندازه کافی زمان برای ارسال دقیق و فنی بر اساس نظرات که NRC نیاز خواهد داشت. ISP/WCS و NRC می خواهید برای پیگیری سریع این روند برای جلوگیری از واقعی ورودی عمومی. ما نمی خواهد اجازه می دهد که به اتفاق می افتد.”
در آن نامه ای نقاط همراه عمده مسیرهای حمل و نقل که در آن ائتلاف خواستار NRC برای برگزاری نظر عمومی جلسات عبارتند از: Andrews, TX; آتلانتا; Boston, MA; شیکاگو, IL; Cleveland, OH; دالاس/فورت ورث TX; El Paso, TX; Detroit, MI; هوستون, TX; Kansas City, MO; Miami, FL; Midland TX; Minneapolis/St. Paul, MN; Nashville, TN; New York, NY/Newark, NJ; NE; Philadelphia, PA; Pittsburgh, PA; San Antonio, TX; San Luis Obispo, CA; St. Louis, MO; Salt Lake City, UT; و Tampa, FL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>