60,000 قوی جمعه آینده تظاهرات در هامبورگ آلمان دهید سوال: در جایی که شما در ایالات متحده?’

مستقر در ایالات متحده, جوانان, آب و هوا فعالان روز جمعه جلب توجه به آب و هوا اعتراض در هامبورگ آلمان که در آن سازمان گفت: حدود 60 ، 000 مردم صورت گرفت و امیدوار بود که آمریکایی ها با الهام از همتایان اروپایی خود را.

در میان کسانی که در روزهای جمعه برای آینده اکشن در شمال شهر مدرسه بود اعتصاب برای آب و هوا بنیانگذار گرتا Thunberg از سوئد است.

روزهای جمعه برای آینده سازمان اسکندریه Villaseñor از شهر نیویورک مشترک Thunberg را توییت, نشان دادن جمعیت عظیم و پرسید: “کجا هستند شما در ایالات متحده آمریکا?”

“ایالات متحده نیاز به این نوع از اعداد به طور منظم” گفت: جروم فاستر دوم دبیرستان ارشد و جمعه ها برای آینده سازمان در واشنگتن ،

“آنچه در آن است رفتن به آمریکا برای ظهور تا مثل این ؟” تعجب Durham, N. C. شعبه انقراض شورش. “ما در یک فاجعه آب و هوا و مردم در سراسر جهان به خصوص در جنوب جهانی روبرو هستند و این فشار در حال حاضر! ژانویه 2020 شد گرمترین پس ما ثبت درجه حرارت.”

Thunberg که در 79 هفته روزهای جمعه برای اقدامات آینده اشاره در اظهارات او به هامبورگ جمعیت که در هفته اقدامات را در سطح جهان گسترش.

“برای تقریبا یک و نیم سال جوان شده اند قابل توجه از سراسر جهان,” او گفت:.

“جهان است که عدم اطمینان به ما آینده. و من صادقانه درک نمی کنم که چگونه مردم در قدرت می تواند همچنان مانند در حال حاضر. چگونه آنها می توانند فرزندان خود را در چشم در حالی که آنها در حال سرقت آینده خود را؟”

“ما مواجه با یک بحران وجودی” گفت: Thunberg “اما ما باید نگه دارید هل دادن.”

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در حالی که هامبورگ مارس جلب توجه برای آن اندازه دوشنبه, دیگر, جوانان, رهبری, آب و هوا اقدامات صورت گرفت در جوامع در سراسر جهان است که بسیاری از مستند در رسانه های اجتماعی:

Villaseñor در جمعه توییت های آب و عمل او پیشگام در نیویورک تأکید او استقامت در تقاضا به صورت فوری و اقدام جسورانه برای مقابله با بحران محیط زیست.

“آن را سرد ما خسته هستید و ما متوقف نمی,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>