62 درصد از نفت و گاز و معدن, شرکت های بزرگ, نمره, کسب و کار کوچک کمک مالی بودجه

MT. – تجزیه و تحلیل جدید توسط پاسخگو باشد.ما نشان می دهد که بیش از 62 درصد از ‘معدن’ شرکت های بزرگ که شامل نفت و گاز و فعالیت های مرتبط را دریافت کرده اند نزدیک به 4.5 میلیارد دلار در چک Protection Program (PPP) وجوه از طریق تهمت و دولت را اداره کسب و کار کوچک (SBA).

“PPP قرار بود برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن درهای خود را باز و کارکنان خود را در حقوق و دستمزد از طریق این بیماری همه گیر. در حالی که بیش از 100 ، 000 از کسانی که کسب و کارهای کوچک باید توقیف این برگ برنده دولت bailed بزرگ نفت و شرکت های آلاینده – که بسیاری از آنها به مدت طولانی پیگیری پرونده تخلفات زیست محیطی و یا بدتر و جبران مدیران اجرائی خود را میلیون ها دلار” گفت: Jayson اونیل پاسخگو باشد.ما سخنگو.

جدید SBP گزارش مصوبات زیر چک Protection Program (PPP) نشان داد $4,467,023,832 رفتن به 20,389 یا 62% از ‘معدن’ شرکتهای فعال در ایالات متحده از جمله نفت و گاز و فعالیت های مرتبط. تعداد خصوصی ‘معدن’ موسسات تخمین زده می شود 32,795 از سه ماهه 3rd 2019 با توجه به اداره آمار نیروی کار’ اخیرا داده های موجود است.

تعدادی از شرکت های بزرگ در این بخش است که تا به حال تایید شده برای تسکین بودجه در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک تقریبا دو برابر از سال گذشته از SBA گزارش. تجزیه و تحلیل قبلی با ارزشهای غربی پروژه پاسخگو باشد.ما پروژه نشان داد که 34 درصد از این بخش تا به حال نقد در برخی $3.9 میلیارد دلار از برنامه است.

یک عضو سابق شورای حکام فدرال رزرو اخیر نظر قطعه منتشر شده در نیویورک تایمز آشکارا سوال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار بر نجات بزرگ نفت و زغال سنگ و دیگر صنایع آلاینده. این قطعه به استناد یک نظرسنجی از بیش از 200 نشست وزیران دارایی مرکزی بانکداران و اقتصاددانان که به صراحت توصیه می شود سرمایه گذاری در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال انجام است مخالف دقیق توسط توزیع میلیاردها دلار به این شرکت های آلاینده از طریق نه تنها PPP وجوه بلکه اعتبار مالیاتی, حق امتیاز, کاهش, اجاره سیستم های تعلیق و به زودی وام های کم بهره از طریق فدرال رزرو. و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است اضافه کردن توهین به جراحت توسط جانشین دولت و قبایل حقوق برش مقررات و سوخت رسانی بدون کنترل منابع طبیعی توسعه است. قوانین معرفی شده توسط سنا و مجلس نمایندگان که منع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از نجات شرکت های بزرگ نفتی شده است تا کنون نادیده گرفته شده توسط رهبری در هر دو مجلس.

مداوم پیگیری پروژه پاسخگو باشد.ما در TrumpBailouts.org اسناد و مدارک میلیارد دلار شرکت ها و دیگر شرکت های بزرگ که با دریافت مالیات دهندگان کمک های تحت مراقبت در عمل و چه مزایا و دارایی های آنها در حال رفتن به COVID-19 بحران است که اکثر کسب و کارهای کوچک هرگز نمی تواند دسترسی داشته باشید.

قبلی بحث PPP دریافت شامل یک خارجی متعلق به استخراج اورانیوم از معدن شرکت با روابط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, نفت, شرکت های بزرگ که با صرف میلیون ها نفر در سهام buybacks یک ایندیانا مبتنی بر زغال سنگ شرکت با سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی خود را به عنوان لابی گر حداقل دو شرکت که بازار توانایی خود را به کشتی آمریکا تولید شغل در خارج از کشور, عمده لوکس هتل های زنجیره ای, یک مدل مد آژانس و حتی L. A. لیکرز.

اطلاعات بیشتر در مورد منافع خاص سوخت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخگو باشد.ما و دولت تلاش های مداوم برای حک کردن بیشتر بزرگ نفت و زغال سنگ در ایتالیا WesternValuesProject.org یک پاسخگو باشد.ما پروژه متمرکز در زمین های عمومی حفاظت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de