68 سازمان تماس, منشی, Michael S. ریگان برای جلوگیری از ساحل اقیانوس اطلس خط لوله

واشنگتن – 68, محیط زیست, ایمان, عدالت, جامعه و گروه های بومی امروز به نام در کارولینای شمالی گروه محیط زیست و کیفیت (DEQ) وزیر Michael S. ریگان برای جلوگیری از ساحل اقیانوس اطلس خط لوله (ACP) که گروه تماس پوستر کودک برای محیط زیست نژادپرستی. در نامه ای که روز قبل از ریگان محیط زیست و عدالت هیئت مشورتی است که انتظار می رود به ارائه توصیه می شود اقدامات در ACP این گروه خواست ریگان به سرعت ورزش اقتدار خود را به لغو ACP را 401 آب صدور گواهینامه کیفیت در زیر آب تمیز عمل می کنند اشاره کرد تعهد می افتد در DEQ برای جلوگیری از این خط لوله است.

دانا Chavis ارشد, سوخت های فسیلی مبارز از دوستان زمین و بزرگتر از Lumbee ملت با صدور بیانیه زیر را در پاسخ:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

وزیر ریگان می تواند و باید لغو 401-آب مجوز برای ساحل اقیانوس اطلس خط لوله و در نهایت کشیدن پلاگین بر روی این نژادپرستانه آلاینده پروژه. مردم این کشور را تحمل نخواهد کرد یکی دیگر از سمی خط لوله است که سموم بدن را از زمین هوا و آب سیاه و قهوه ای و جوامع است. وزیر ریگان باید اجازه نمی دهد که آمریکایی های بومی و جوامع آفریقایی آمریکایی در کارولینای شمالی به قربانی برای سوخت های فسیلی صنعت سود.

لینک به نامه اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>