6A پسران بسکتبال قهرمانی: Fremont نمرات نهایی انتقام در ضرب و شتم دیویس 55-52

سالت لیک سیتی — بار سوم ثابت می شود جذابیت برای فرمونت در نظر گرفتن 55-52 برنده بیش دیویس برای 6A قهرمانی کشور.

بازنده به دارت رساندهاند دو بار در فصل به طور منظم Silverwolves خاصی برای آمدن و پیروزی نهایی وقتی آن اهمیت بسیاری است.

“این بزرگ است. اون خیلی به همه ما گفت:” فرمونت را Dallin سالن به عنوان او متوقف شد به صحبت با رسانه ها در میان جشن با تیم خود را. “این یک رویا به حقیقت می پیوندند با همه برادران من. من به یاد داشته باشید این کار را برای بقیه زندگی من است.”

مثل همیشه سالن شد و استثنایی در برد. مطمئن شوید که او 16 امتیاز به ثمر رساند بسیار کمتر از 38 او قرار داده تا در دور نیمه نهایی اما با توجه به جریان کلی بازی به ذکر او 11 کمک هال دوباره به سادگی در زمان چه بود او داده است.

البته این کمک قابل ملاحظه ای است که او را احاطه کرده بود قادر به تیمی.

را بیلور Harrop به عنوان فقط یک مثال است. با دارت گره زدن همه چیز در 51-51 دیر Harrop نه تنها آمار متهور سبد 1:53 باقی مانده اما به دنبال آن با سرقت و لیآپ برای قرار دادن تیم خود را تا 55-51 تنها با کمتر از یک دقیقه باقی مانده است.

Harrop به پایان رسید و با 12 امتیاز در بعد از ظهر با میچ استراتفورد اضافه کردن 11 که شامل سه 3-اشاره گر و Tige Voorhees سون در یکی دیگر از 10 که شامل یک 5-برای-5 تلاش از خط ناپاک.

“من حتی نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی” سالن گفت: از هم تیمی های خود. “آنها را باز کرد تا همه چیز برای من و من به آنها اعتماد. آنها آمار hugest عکس, و آنها در حال بزرگ زمان بازیکنان است.”

به عنوان هال 11 کمک به شدت نشان می دهد او تا به حال اعتماد به نفس در هم تیمی های خود را به پایان برساند با همان کسانی که هم تیمی های پاسخ و زمان دوباره.

در واقع در آن طول می کشد هر کس در بالای بازی خود را به توسط یک تیم مانند دیویس. دارت وارد شده به این مسابقات مورد علاقه و با همین دلیل خوب اثبات قادر به نبرد فرمونت در هر مرحله از راه در یک بازی است که نمی ترک خیلی حاشیه برای خطا. تیم مبارزه به عقب و جلو در سراسر نیمه اول با فرمونت درآمد 10-9 سرب از طریق سه ماهه اول و 27-25 سرب در نیمه.

سه ماهه سوم به دنبال همان دوره اگر چه Silverwolves آیا کشش منجر به 45-41 و سپس 47-41 کردن Harrop سبد ثانیه فقط به سه ماهه چهارم.

“به صداقت ما بازی نمی کند و در بهترین ما دو بازی اول در برابر (دیویس) اما اگر هر چیزی که به ما آتش به بیرون می آیند امروز,’ Harrop گفت. “ما تا به حال شدید اعتماد به نفس است که ما از رفتن به بیرون می آیند اینجا و برنده امروز و این دقیقا کاری است که ما انجام دادیم.”

البته دیویس نیست فقط دور و موفق شش راست اشاره به کراوات چیز در 47-47 با کمتر از چهار دقیقه باقی مانده.

“دیویس یک تیم بزرگ و خوبی پیدا میشه و ما می دانستیم که” هال گفت. “ما تا به حال به نبرد برای همه چیز و احترام زیادی برای آن دسته از بچه ها.”

دیویس منجر شد در بعد از ظهر توسط اسپنسر ورنون که رهبری همه گلزنان با 19 امتیاز و Trevan Leonhardt که اضافه شده 16 امتیاز.

همانطور که برای چه آن را در زمان برای رسیدن به قهرمانی به فریمانت بسکتبال مردان برنامه Silverwolves’ مربی کوری Melaney اعتبار دختران برنامه. در واقع دختران برنامه شده است در فرم بالا برای مدتی و در زمان خانه مسابقات قهرمانی کشور دو سال پیش.

“دختران ما خیلی خوب است که همه ما را امتحان کنید و انجام دهید فقط سعی کنید و برنده مانند آنها را صادقانه با شما” Melaney گفت. “آنها بالا بردن نوار و این باعث می شود ما بهتر است.”

که فرمونت می رود از اینجا است که هر کسی حدس می زنم اگر چه این تیم 10 سالمندان را به یاد داشته باشید روند و لحظه ای برای همیشه لطفا برای.

“این واقعا فقط یک احساس خاص,” Harrop گفت. “ما به دنبال به جلو به این روز و با اعتماد به نفس که ما می تواند از اینجا دریافت کنید. در حال حاضر آن را در اینجا, آن را فقط واقعا ویژه و چیزی است که من هرگز فراموش نکنید. همه ما به یاد داشته باشید این کار را برای بقیه زندگی ما است.”

Deseret News 5A تمام مسابقات تیم

MVP — Dallin سالن فریمانت

بیلور Harrop, Fremont,

اسپنسر ورنون Davis

Trevan Leonhardt Davis

اتان پاتر لیتون

کامرون Brimhall تنهاست اوج

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de