7 مستقیم به birdies از رایان Ruffels برجسته Day 3 of Utah قهرمانی Utahn Fishburn گره خورده است برای 18

فارمینگتون — هنگامی که گلف بازان حرفه ای دریافت کردن داغ شروع می شود در دور خود فکر برای بسیاری از شکستن سحر و جادو تعداد 60 که انجام شده است کمتر از 20 بار در ترکیب در تاریخ PGA و Korn کشتی تور.

برای 22 سال استرالیا رایان Ruffels فکر پس از او birdied هفت سوراخ شنبه در Oakridge باشگاه های کشور بود و شاید حتی کمی بلند تر — مانند این که آیا او می تواند مرغک هر سوراخ و شلیک 18-تحت 53 چیزی است که هرگز انجام شده است در تاریخ گلف.

البته شانس بودند که بسیار بعید است اما Ruffels گفت: فکر کردم به طور خلاصه وارد ذهن خود را.

“شاید این به ذهن من کمی,” او گفت:. “شما هرگز را هفت در یک ردیف در هر نقطه اجازه دهید به تنهایی برای شروع روز خود را. من فکر کردم ‘خدای من چقدر این است برای رفتن?'”

رویای آمد به توقف screeching در زیر سوراخ هنگامی که درایو خود را پشت یک درخت که منجر به یک دیو اما او با یکی دیگر از مرغک در شماره 9. که سمت چپ او را با 7-تحت-par 29 در مقابل نه بدون اینکه یک پر.

اما Ruffels که یک Korn تور کشتی رکورد با هفت باز birdies آمد بازگشت به زمین در پشت و نه تنها یک مرغک را به پایان برساند با 8-تحت-par 63 که او را در یک کراوات برای مقام سوم در پشت و دور سوم co-رهبران پل هیلی دوم و کایل جونز که یک سکته مغزی پیش در 17-تحت-par 196.

پیوستن به Ruffels در 197 در شلوغ رهبران سه دیگر گلف بازان — Dawie van der Walt چندلر بلانشت و T. J. Vogel که برنده آمریکا لینک های عمومی, تازه کار در سال 2012 زمانی که برگزار شد در سرباز توخالی گلف در میدوی.

چهار گلف بازان ایستاده 14-تحت-par 199 در حالی که یکی دیگر از هفت گلف بازان در حال در در 13-تحت-par 200.

در ضمن هر یک از این سه یوتا گلف بازان هر ارسال شده جامد دور روز شنبه به رهبری اگدن پاتریک Fishburn که 6-تحت-par 65 نقل مکان کرد و او را به یک کراوات برای 18 در محل 201. دانیل Summerhays که به احتمال زیاد بازی خود را در فینال مسابقات به عنوان یک تور حرفه ای از کار اخراج 68 و سکته مغزی در 202 در 28 محل در حالی که سابق کارشناسی ارشد قهرمان Mike Weir خود را به ضرب گلوله مستقیم سوم 68 و در یک کراوات برای 45 در محل 204.

Fishburn که در رتبه 44 در Korn کشتی نقاط لیست ساخته شده به نوبه خود در 3-زیر 32 با birdies در 2, 5 و 7 و سپس گرم کردن در پشت با پرندگان در 12 و 15 و 16 و 17. اما او ناامید کننده دیو در آخر سوراخ برای 65 به رها کردن او از یک کراوات برای 11th محل.

Summerhays خوشحال بود در مورد همه چیز اما معمولا قوی قرار دادن او به عنوان از دست رفته پنج putts زیر 10 پا است که می تواند به طاقی او راست تا آنلاین. یکی از کسانی که در آمد نهایی سوراخ پس از هدف قرار دادن ظرف 10 فوت است.

ویر که آمد به هفته گفت: او برخی از بهترین گلف در چندین سال به عنوان او آماده برای رفتن بر روی قهرمانان اروپا تور امیدوار به حرکت می کند تا رهبران پس از یک جفت از 68s. او تا به حال یک roller-coaster جلو نه با دو bogeys سه birdies و چهار pars اما در پشت نه یک مرغک در 15 و 16 تا پایان با خود سوم 68.

32-در سال هیلی که دانشگاهی گلف در Georgia Tech, برنده در این سفر بازگشت در سال 2012 اما نه به حال موفقیت های زیادی را پس از. هنوز هم او احساس اعتماد به نفس در شانس خود را, به خصوص اگر تبدیل آب و هوا ترش به عنوان پیش بینی شده است یکشنبه با باد و باران.

“من امیدوارم که این کار من بازی در باد تمام وقت,” او گفت:. “سخت تر از این بهتر برای من. من راحت بازی در باد.”

جونز یک 26 ساله که بازی برای بیلور و صرف سال گذشته در تور PGA شد و در بازی نهایی با هیلی. اما دو اوایل bogeys کاهش یافته است او را رهبران و با چهار سوراخ به بازی چهار عکس پشت هیلی. اما او به پایان رسید قوی با birdies در فینال سه سوراخ برای گرفتن سهم منجر شود.

Van der Walt است 37 ساله آفریقای جنوبی که یک سال در تور PGA در سال 2016 و دارای دو Korn کشتی پیروزی های خود را به اعتبار. او ممکن است صادقانه ترین گلف باز تا کنون به عنوان او ثابت در پست خود در طول مصاحبه.

در حالی که او گفت: یک پیروزی به معنی “باور نکردنی و امنیت شغلی” او به عنوان شانس خود را.

“من به نوعی استفاده کردم به خفگی در روزهای یکشنبه گذشته دو یکشنبه, نیست, بسیار خوب,” او گفت:. “من نمی خواهید به بیش از حد انتظار. من نمی آیند از طریق زمانی که من نیاز به, بنابراین من انتظار ندارم تا فردا چون من آن را انجام نداده اند در مدتی.”

گروه اول می رود یکشنبه در 7:30 صبح با نهایی پایین teeing در ساعت 2 بعد از ظهر رعد و برق پیش بینی شده برای روز یکشنبه بعد از ظهر اما مسابقات مقامات تنها نقل مکان کرد و تا سه بار 20 دقیقه.

یوتا قهرمانی قهرمانی

پل هیلی دوم 196

کایل جونز 196

رایان Ruffels, 197

Dawie van der Walt, 197

T. J. Vogel, 197

چندلر Blanchet 197

مردم محلی

پاتریک Fishburn, 201

دانیل Summerhays و 202

Mike Weir, 204