70+ گروه تقاضا تهمت بلافاصله پایان تحریمهای آمریکا علیه ایران و ونزوئلا و کوبا و دیگران در طول Covid-19 بحران

بیش از 70 گروه های جامعه مدنی به نمایندگی از بیش از 40 میلیون نفر به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه به موضوع فوری تحریم ها برای کشورهای متعدد از جمله ایران و سوریه و ونزوئلا و کوبا و کره شمالی—حداقل برای مدت زمان از coronavirus بحران که تهدید به کشتن هزاران نفر در سخت-آمار کشور است.

این “درخواست فوری” در آمد و در قالب یک نامه سرگشاده فرستاده شده توسط این گروه به مغلوب ساختن پیشی جستن, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin خواستار محدود کردن رژیم تحریم ها برای مدت زمان بیماری همه گیر. تحت عنوان “لغو تحریم ها, صرفه جویی در زندگی” این طرح با هدف حصول اطمینان از اقتصادی جنگ توسط ایالات متحده ادعا می کند زندگی به عنوان چند که ممکن است به عنوان سازمان ملل مبارزه با بحران بهداشت و درمان.

“انکار مردم دسترسی به نجات منابع در حال حاضر نشان دهنده یک خطر برای کل جهان” گفت: Daniel جاسپر آمریکا کمیته خدماتی دوستان یک امضا کنندگان این نامه است. “ایالات متحده باید تجدید نظر در رویکرد خود را به تحریم ها.”

با توجه به آزادی مطبوعات همراه با نامه:

این نامه قرار می دهد جلو یک چارچوب جهانی برای پادمان که شامل شش دسته خاص. این شامل کمک های که به طور مستقیم مربوط به محتوی و ارائه درمان برای COVID-19 (مانند تست کیت های شخصی, تجهیزات حفاظتی, پنکه, و غیره.). در این نامه همچنین خواستار تأمین کمک های مورد نیاز به آدرس همزمان چالش های تشدید بیماری همه گیر مانند فراهم کردن آب کافی تامین امنیت غذایی و فوری خدمات بهداشتی و درمانی برای بیماری های عفونی دیگر.

“تحریم کشتن مردم بی گناه یکسره درست مثل بمب گفت:” صلح اقدام ارشد سیاست مدیر پل Kawika مارتین. “از لحاظ تاریخی این نوع جنگ اقتصادی نتواند به طور مثبت تحت تاثیر رفتار دولت ها است. در طول این بحران همه گیر ایالات متحده نیاز به حذف تمام موانع مانند تحریم ها پس از کشورها می تواند به مقابله با COVID-19.”

در این نامه همچنین بر خطرات ناشی از “بیش از رعایت” در بخشی از شرکت ها و موسسات مالی بیش از حد محتاط در مواجهه با تحریم ها ، که می تواند منجر به درد و رنج و گفت: CodePink امریکا هماهنگ کننده کمپین Teri Mattson.

“بانک ها اغلب بلوک برای خرید این آیتم ها از ترس از در حال اجرا گرفتار تحریم ها در آنچه که به عنوان شناخته شده بیش از رعایت” گفت: Mattson. “بیش از رعایت یکی از راه های بسیاری است که غیرنظامیان بی گناه را تا پایان آزار بودن با تحریم های رژیم.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

روز پنجشنبه ملت‘s کن Klippenstein شواهد نشان از عواقب ناخواسته برای آمریکا حفظ رژیم تحریم ها.

با استناد به یک به بیرون درز طبقه بندی شده پنتاگون هوش توجیهی Klippenstein نشان داد که نظامی آمریکا نگران است که ایران و ناتوانی دولت در رسیدگی به این بیماری—به دلیل در بخشی به وحشیانه و ادامه تحریم های ایالات متحده—می تواند منجر به سربازان ایالات متحده بیمار شدن.

به عنوان Klippenstein گزارش داد:

این سند به تاریخ مارس 3, می گوید که قطر میزبان بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا در منطقه—”دارای بیشترین تعداد COVID-19 موارد با بیش از 800 را تایید کرد.”

[…]

اکثریت این موارد خلاصه می گوید مشتق از ایران واقع شده است که در سراسر خلیج فارس از قطر. در این سند هشدار می دهد که تحریم های ایالات متحده را “چپ ایران بیبهره از منابع مالی به کوه موثر بهداشت عمومی پاسخ” به همه گیر و “قادر به سفارش هواکش از خارج از کشور که بسیار مهم هستند برای درمان است.”

آسیب به ایران و مردم و اقتصاد از ادامه تحریم ها انتظار می رود برای ادامه به فاجعه بار منجر تشکر. Ilhan Omar (D-Minn.) به نظر که ظلم و تهمت و دولت هیچ بهانه ای.

“نگه داشتن تحریم ها در جای خود در ایران در یک همه گیر جهانی است, بی وجدان,” عمر گفت: ملت. “این تحریم ها تنها آسیب رساندن به غیر نظامیان بی گناه که تحمل فشار از این بحران در حالی که داشتن صفر در اثر رفتار دولت ایران. شهروندان قادر به دریافت نجات بخش پزشکی و منابع انسانی با توجه به ایالات متحده-تحریم قرار داده شده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de