70+ گروه تقاضا نسبت ناروا منع Coronavirus احتکار بزرگ داروسازی

بیش از 70 سازمان در روز پنج شنبه خواستار آن شد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منع انحصار و یا قیمت درآوردن در همه واکسن و coronavirus درمان و به رد هر گونه تلاش توسط شرکت های خصوصی برای سود کردن بحران سلامت در حال حاضر roiling ایالات متحده و جهان است.

به عنوان دولت ارائه یارانه به شرکت های دارویی مانند شرکت سانوفی و Regeneron, باز نامه (pdf) از این گروه به رهبری عمومی شهروند گفت:این تهمت دولت باید نیاز همه COVID-19 قرارداد تضمین قیمت مناسب برای هر گونه درمان یا واکسن.

“اگر انحصار قیمت گذاری شرکت های دارویی مانع دسترسی در سراسر جهان آن را مانع پاسخ ما به آنچه که می تواند به نوبه خود به جهانی همه گیر.”
-70+ جامعه مدنی
“اجازه می دهد شرکت های به قیمت گول زدن و نگه داشتن انحصارات در درمان بیماری های دستگاه تنفسی است که از کشته شدن بیش از 3300 نفر تا کنون را قبر مفاهیم برای دولت آمریکا توانایی متوقف کردن گسترش COVID-19” این گروه گفت.

“ضروری نیاز به قیمت مناسب و دسترسی به آن فقط یک ماده از اجتناب از احتکار آن را یک ماده از بهداشت عمومی فوریت” آنها نوشت. “اگر انحصار قیمت گذاری شرکت های دارویی مانع دسترسی در سراسر جهان آن را مانع پاسخ ما به آنچه که می تواند به نوبه خود به جهانی همه گیر.”

“ما نیاز به پاک کردن و تعهدات شرکت در سراسر تمام بودجه سازمان ها و برای تمام انواع محصولات” گروه ها اضافه شده است. “به طور خاص ما در دولت خود را به نیاز به باز و غیر انحصاری مجوز. تمام تولید کنندگان که می تواند به تولید محصولات با کیفیت بالا و متعهد به قیمت مناسب باید مجاز به توسعه واکسن و درمان است.”

در این نامه نوشته شده بود روز بعد از دموکرات کنگره تحت فشار قرار دادند همکاران جمهوری خواه خود را شامل “قیمت عادلانه و معقول” استانداردهای فدرال قرارداد برای خرید درمان و واکسن برای COVID-19 شکست به نیروی جمهوری خواهان برای اعمال این استاندارد به بازار تجاری.

مالیات دهندگان این گروه گفت: در حال حاضر صرف نزدیک به 700 میلیون دلار در تحقیق و توسعه در مورد coronaviruses از جمله COVID-19 سارس و MERS از سال 2002.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

که مالیات دهندگان بودجه پژوهش “بوده است در تخمگذار زمینه را برای COVID-19 پاسخ به” گروه نوشت. “مالیات دهندگان نباید مجبور به پرداخت دو برابر شده است.”

“ما مردم رانده اند coronavirus تحقیق و توسعه—و نه شرکت های داروسازی گفت:” رابرت Weissman رئیس عمومی شهروند. “آمریکایی ها را قبول نمی کند نسبت ناروا دادن به شرکت های بزرگ داروسازی انحصارات و یا اجازه داروسازی شرکت های سودجوی یک پتانسیل همه گیر است که ادعا می کند زندگی روزانه است.”

عمومی شهروند منجر به تهیه پیش نویس نامه ای یک هفته پس از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر کنگره گفت او نمی تواند تضمین کند که یک دولت فدرال بودجه coronavirus واکسن یا درمان خواهد بود مقرون به صرفه برای همه آمریکایی ها است. آذر گفت: Rep. Jan Schakowsky (D-بیمار است.) که “ما نمی توانید کنترل کنید که قیمت و چون ما نیاز بخش خصوصی برای سرمایه گذاری است.”

آذر که منجر به مواد مخدر شرکت الی لیلی در طول یک دوره زمانی که آن دو برابر قیمت انسولین بعد از عقب نشینی در بیانیه ای. اما به عنوان شهروند و گروه های دیگر نوشت: “مبهم اطمینان کافی نیست.”

“ما مردم رانده اند coronavirus تحقیق و توسعه—و نه شرکت های داروسازی. آمریکایی ها را قبول نمی کند نسبت ناروا دادن به شرکت های بزرگ داروسازی انحصارات و یا اجازه داروسازی شرکت های سودجوی یک پتانسیل همه گیر است که ادعا می کند زندگی روزانه است.”
—رابرت Weissman, مکان عمومی, شهروند

در حالی که غیر معمول نیست در کل اقتصاددان Jeffrey Sachs نوشت: در یک op-ed در روز پنج شنبه است که اجازه می دهد صنعت داروسازی برای تنظیم قیمت درمان صرفه جویی در زندگی را “فاجعه در زمینه یک بیماری همه گیر.”

“هیچ, منشی, آذر, این امر می تواند مضحک به ترک چنین عملیات به خصوصی صنعت” ساکس نوشت. “آقای وزیر ما نباید اعطای حفاظت از حق ثبت اختراع برای یک واکسن جدید تولید شده به شدت با پول مردم برای مبارزه با جهانی اضطراری است.”

ساکس اضافه شده است که واکسن توسعه باید قرار داده شده در دست Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با تحویل و بودجه در کنترل دولت فدرال است.

“خصوصی صنعت می تواند خوش آمدید شریک اما باید تحت عمل روشن فدرال رهبری و با هیچ انحصار حقوق به واکسن” ساکس نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im