8 ایده و ترند جدید طراحی داخلی دفتر اداری [ مدرن و شیک ]

نورپردازی مناسب در طراحی داخلی لابی اهمیت بسیار زیادی در گیرایی و زیبایی لابی، به ویژه لابی هتل ها دارد زیرا اولین دیدگاه مهمانان را در پی خواهد داشت. با توجه به عوامل بالا به اهمیت داشتن یک طراحی داخلی خوب و مناسب برای دفتر کار خود از دو جنبه تبلیغاتی و ایجاد کیفیت و راندمان بالا در حرفه و فعالیت خود پی بردیم. بهتر است که بدانید، در کنار زیبایی و آرامش محیط نمی توان از اهمیت دکوراسیون و طراحی داخلی اداری در محیط های کسب و کار چشم پوشی کرد. معمولا مبلمان و یا میز و صندلی معمول ترین وسایلی هستند که در لابی بیشتر به چشم می آیند. برای نورپردازی لابی می توانید از چراغ های تزیینی و یا غیر تزیینی استفاده کنید. یک طرح کلاسیک از اتاق مدیریت بسیار بزرگ که همه کاری می توانید داخلش انجام دهید . شرکت ما با کارشناسانی کار آزموده و خبره، می تواند بهترین و شیک ترین فضای لابی را برای شما فراهم کنند. فضاهای اداری و دفاتر کار، جزو اصلی ترین و مهم ترین فضاهایی هستن که هر فرد در طول روز با آن ها سر و کار داره و ساعاتی نسبتا طولانی رودر این مکان ها می گذراند، بنابراین معماری و طراحی داخلی این فضاها بسیار اهمیت داره.

البته جلسات کوتاه نیز در این مکان برگزار می شود. سقف لابی تجاری همچون دیگر فضاها باید بازتابی از کارکرد بنا و البته با دیزاین مناسب باشد. فضای نگهبانی با توجه به تامین امنیت ساکنان و البته پاسخگویی به مراجعان بهتر است نزدیک به ورودی بنا تعبیه شود. لابی معمولا از قسمت هایی مانند نشیمن و نگهبانی تشکیل می شود که به عنوان یک فضای عمومی همه روزه محل عبور و مرور ساکنان و یا مراجعه کنندگان است. با توجه به قیمت بالای محصولات اروپایی و کیفیت پایین محصولات چینی و همچنین نیاز ارگانها و سازمانهای مختلف به محصولات با کارایی ، قیمت و خدمات پس از فروش مناسب شرکت ماداکتو اقدام به طراحی و تولید محصولات مورد نظر مشتریان محترم داخلی نمود و در این زمینه تولید انواع گیت کنترل تردد ، سیستم اکسس کنترل بیسیم ، سیستم قفل الکترونیکی آنلاین و دستگاه گشت و نگهبانی را تکمیل نموده است و هم اکنون آماده ارایه می باشند . از جمله تصویری که از شما و کارتان ارائه می دهد، احساسی که به مراجعان می دهد، تاثیری که بر روی کارایی استفاده از فضاها دارد و همچنین تاثیر مستقیم آن بر روی راندمان کاری اداره می باشد.

فضای اختصاصی نگهبان در دکوراسیون و طراحی لابی تجاری نیاز به میز و امکانات ارتباطی با مدیریت و واحد ها را دارد. برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت باید ابتدا اهداف خود را از طراحی دکوراسیون این اتاق تعیین کنید. ابتدا اتاق کوچک را مورد بررسی قرار می دهیم. امروزه دکوراسیون داخلی به سمت و سویی حرکت کرده که روز به روز طراحی هایی جدید را می بینیم. حال در ذهنتان تصور کنید که چه ترکیب رنگی هایی متناسب با فضا است. هر ترکیب با سفید، مناسب برای محیط هایی است که فروش در آن جا انجام می شود. فضای لابی فضایی عمومی است که در بدو ورود، ساکنین ساختمان از آن محل عبور می کنند. به منظور برقراری امنیت و آسایش برای ساکنان ساختمان این فضا طراحی شده است و افرادی به صورت شبانه روزی استخدام می شوند تا عبور و مرور افراد را کنترل کنند. گفتنی است نوع فردی که طراحی لابی را برای افراد صورت می دهند، نه تنها در هزینه بلکه در کیفیت هم تاثیرگذار می باشد. گاهی برخی افراد از مواد اولیه ارزان و بی کیفیت برای طراحی داخلی فضای اداری استفاده می کنند که نمی تواند پاسخگوی نیازها و استانداردهای ساختمان سازی باشد و حتی در مواردی ممکن است ایمنی ساختمان را نیز به خطر بیندازد.

اغلب لابی جهت ارتباط افراد با منشی و کسب اطلاعات اولیه و ارائه راهنمایی های ابتدایی به افراد، استراحت و مشورت افراد با یکدیگر طراحی می شود که می تواند تاثیر بسزایی بر رفتار و واکنش افراد داشته باشد. هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه در آوردنرنگ ها اثاثیه و سایر اشیا در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانهدکوراسیون داخلی دارای سبک و سیاق خاصی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های هر دوره دستخوش تغییر می شوند .معماری داخلی در واقع همان خلق فضاست . نکته اینجاست که بایستی متناسب با فضای کلی و فعالیتی که در آن فضا صورت می گیرد طراحی لابی را پیاده سازی کرد. طراحی مدرن لابی نیز از جمله طراحی های داخلی است که بایستی نکات ویژه ایی را در آن رعایت کرد تا هماهنگی در بین دکوراسیون و فضای داخلی شکل گیرد. طراحی داخلی لابی اداری به جهات گوناگونی از قبیل کسب اطلاعات و استراحت و انتظار می باشد بدین خاطر طراحی داخلی لابی اداری توسط متخصصان حرفه ای انجام می شود. این امر علاوه بر ایجاد امنیت در طراحی داخلی لابی، به ساکنین نیز این امکان را می دهد تا در صورت نیاز به اطلاعات و ارتباط با نگهبان به راحتی بتوانند این کار را انجام دهند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت دکوراسیون داخلی ساختمان اداری.

ایندکسر