80 نمایندگان مجلس تقاضا تهمت خندق هر فکر از سرگیری ‘خطرناکی تحریک آمیز’ آزمایش های هسته ای

یک گروه از 80 دموکراتیک فدرال قانونگذاران در روز دوشنبه به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خود رها گزارش در نظر گرفتن بمب اتمی هسته ای, تست نامیدن آن را یک “افتضاح” و “خطرناکی تحریک آمیز” پیشنهاد است که می تواند منجر به یک مسابقه تسلیحاتی هسته ای.”

تقاضا آمد و در نامه ای به رئیس جمهور نیز ارسال شده به رئیس پنتاگون علامت Esper و وزیر انرژی دن Broulliette—رهبری سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.) و تشکر. بیل فاستر (D-بیمار است.).

این نامه می آید پس از واشنگتن پست گزارش داد در ماه گذشته که دولت تا به حال شناور در مه ایده انجام اولین آزمایش هسته ای, انفجار, از سال 1992 به عنوان یک نمایش قدرت به مسکو و پکن با یک مقام ارشد دولت رسمی خواستار ایده “بسیار یک مکالمه مداوم.”

“بازگشت به آزمایش هسته ای است که نه تنها از نظر علمی و فنی غیر ضروری بلکه خطرناکی تحریک آمیز” نوشت: قانونگذاران. “این امر سیگنال به جهان است که آمریکا دیگر اعتماد به نفس در ایمنی و امنیت و اثربخشی ما سلاح های هسته ای. این امر دلیلی میگیرد مهم متحدان علت دیگر کشورها به منظور توسعه و یا به دست آوردن سلاح های هسته ای و سریع دشمنان برای پاسخ نوع خطر هسته ای جدید مسابقه تسلیحاتی و بیشتر تضعیف جهانی منع گسترش رژیم است. هیچ یک از این تحولات را بهبود امریکا, امنیت ملی و یا تقویت موقعیت خود در جهان است.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای آزمایشی را در یک خط عبور هیچ کشوری فکر آمریکا هرگز صلیب دوباره و تهدید سلامت و ایمنی از همه مردم است.”
—بئاتریس Fihn, ICAN
امکان از سر گیری در تست نیز موضوع جداگانه نامه ارسالی دوشنبه به Esper و Broulliette از یک گروه از آمریکا.

در آن نامه, خانه, خدمات مسلح رئیس کمیته آدام اسمیت (D-شستشو.) همراه با مظنونان حمله به دانشگاه Jim Cooper (D-Tenn.), نیتا Lowey (D-n. y.), مارسی Kaptur (D-OH) و پیت Visclosky (د در) ابراز نگرانی که کنگره اطلاع از محتوای این جلسه که در آن ایده شناور. نمایندگان مجلس نیز آن را به نام “ژرف است که دولت با توجه به چیزی بسیار کوته بینانه و خطرناک که به طور مستقیم در تضاد با خود 2018 Nuclear Posture Review (NPR).”

این نامه ادامه می دهد:

این NPR که این دولت اغلب به نقل از به عنوان تعرض مصون باعث می شود روشن است که “ایالات متحده نمی خواهد سر هسته ای مواد منفجره تست مگر اینکه لازم است برای اطمینان از ایمنی و اثر بخشی از زرادخانه هسته ای ایالات متحده.” هیچ اطلاعات به پیشنهاد هسته ای مواد منفجره تست لازم است بر اساس این عوامل است. در واقع نهادهای مسئول ایمنی و اثربخشی نیروی بازدارنده هسته ای—وزارت انرژی ملی امنیت هسته ای دولت (NNSA) و آن سلاح های هسته ای آزمایشگاه ها را بدون شکست به صورت 24 سال و خبره به رئیس جمهور که ما سلاح های هسته ای ذخایر باقی می ماند امن و ایمن و قابل اعتماد بدون نیاز به تست.

[…]

به عنوان ملت که آزمایش بیشتر دستگاه های هسته ای بیش از هر ملت دیگر در ترکیب ایالات متحده مزایای بیشتر از یک آزمایش جهانی توقف. به همین دلیل تصویب Comprehensive Test Ban Treaty خواهد ملاحظه ای افزایش امنیت ملی ما. این تصور که از سرگیری آزمایش خواهد به نوعی فشار روسیه و چین به مذاکرات کنترل تسلیحات است بی اساس و ناآگاهانه. از سرگیری آزمایش خواهد باز کردن درب به صورت گسترده جهانی تست که تنها در خدمت به نفع دشمنان ما و آمریکایی ها کمتر امن است. دولت باید به جای تمرکز تلاش خود را در مولد کنترل تسلیحات مذاکرات از جمله گسترش شروع جدید پیمان به دنبال محدودیت در مقدمه ای جدید و غیر ضروری قابلیت های نظامی و در ادامه به قهرمان دیرینه جهانی مهلت قانونی برای تست.

خانه نمایندگان مجلس همچنین با اشاره به “far-reaching انسان و اثرات زیست محیطی” است که همراه با از سر آزمایش هسته ای.

“یک نیاز نگاه هیچ بیشتر از بهداشت عمومی و محیط زیست تلفات که قبلی هسته ای تست—هر دو ایالات متحده و توسط دیگران گرفته شده در اینجا در خانه و در سراسر جهان” نامه متحده است.

قانونگذاران به 22 ژوئن آخرین مهلت برای پاسخ به تعدادی از سوالات از جمله آنچه اختیارات قانونی تهمت خواهد استناد به انجام تست; آیا سازمان های اطلاعاتی تجزیه و تحلیل کرده اند به احتمال زیاد اثرات تست; و آنچه تغییر از وزارت انرژی ملی امنیت هسته ای دولت (NNSA) گواهی در ماه فوریه است که ملت ایران در ذخایر امن بود.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

امکان از سر آزمایش هسته ای در حال حاضر موجب نگرانی خارج از کاپیتول هیل.

سارا Z. Kutchesfahani نوشت جمعه در بولتن دانشمندان اتمی:

ایالات متحده از سرگیری آزمایش های هسته ای خواهد ارسال یک سیگنال بد به کشورهای دیگر و بی درنگ آنها را به آزمون و خود را ایجاد کنید سلاح های هسته ای. علاوه بر این تماشاگران بی گناه می تواند در معرض رادیواکتیو خرید اینترنتی از یک انفجار هسته ای است. دهها هزار نفر از مردم شده اند دچار سرطان تیروئید, سرطان, سقط جنین و نقص عضو شدید به عنوان یک نتیجه از گذشته آزمایش هسته ای در ایالات متحده به تنهایی.

Kutchesfahani همچنین با اشاره به هنرمند ژاپنی ایسائو هاشیموتو دراماتیک گذشت زمان و نقشه از 2,053 انفجار هسته ای صورت گرفت که بین سال های 1945 و 1998.

نیمی از کسانی که آزمون—1,030—بودند انجام شده توسط ایالات متحده Kutchesfahani نوشت: در مجموع “بیش از تعدادی از تست های انجام شده توسط دیگر هفت هسته ای تست کشورهای ترکیب شده است.”

مرکز کنترل تسلیحات و عدم اشاعه مدیر اجرایی سابق کنگره جان تیرنی (D-جرم.) همچنین به تازگی با انتقاد از دولت را پیشنهاد میکند که آن را “هیچ چیز کوتاه از وحشتناک” و “یک نشانه روشن از این دولت ادامه داد: تمایل به قرار دادن آمریکایی ها در معرض خطر” و به خصوص در مورد نور از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما در میان بدترین بحران بهداشت عمومی از عمر ما و این چیزی است که برگ برنده دولت در حال انجام با آن ؟” او گفت:. “زمانی که آمریکایی ها می گویند که آنها می خواهند و نیاز به آزمایش آنها صحبت کردن در مورد هسته ای مهربان است.”

“هسته ای brinkmanship یک بازی نیست; سلاح های هسته ای اسباب بازی نیست و آمریکایی ها که در نزدیکی زندگی می کنند و یا downwind از نوادا امنیت ملی سایت نیست آلت به لعنتی در سراسر رادیواکتیو شطرنج هیئت مدیره” اضافه شده Tierney.

این پیشنهاد نیز کشیده ملامت از جایزه صلح نوبل برنده کمپین بین المللی برای لغو سلاح های هسته ای (ICAN).

“مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای آزمایشی را در یک خط عبور هیچ کشوری فکر آمریکا هرگز صلیب دوباره و تهدید سلامت و امنیت همه مردم” گفت: ICAN, مدیر اجرایی, بئاتریس Fihn.

“تست سموم محیط, مواد غذایی و زندگی—آمریکایی ها هنوز هم در حال مرگ از اصلی سلاح های هسته ای شد. آن را نیز منفجر کردن هر گونه شانس اجتناب از خطرناک هسته ای جدید مسابقه تسلیحاتی. آن را تکمیل فرسایش جهانی اسلحه چارچوب کنترل و شیرجه رفتن ما را به یک جنگ سرد جدید. تنها یک راه حل چند جانبه می تواند به تقویت این معاهدات دو جانبه تهمت پاره کردن” گفت: Fihn.

“این TPNW است که راه حل” گفت: با اشاره به تاریخی 2017 معاهده منع سلاح های هسته ای که بان کی مون بمب.

ایالات متحده را امضا نکرده است که پیمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de