80+ قانونگذاران تقاضا تهمت لغو ‘بی رحمانه بی معنی’ طرح به نیروی بین المللی دانش آموزان از ما

بیش از 80 نفر از اعضای کنگره در اواخر روز پنجشنبه خواستار آن شد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بلافاصله برداشت یک “بی رحمانه بی معنی بیگانه” بخشنامه که نوار بین المللی دانشجویان از خود ویزا برای تحصیل در ایالات متحده آمریکا اگر خود را سقوط ترم منتقل شده است به طور کامل آنلاین با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

صادر شده در اوایل این هفته توسط اداره مهاجرت و گمرک اندازه گیری می تواند صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان که دانشگاه ها متوقف شد در کلاس های حضوری برای جلوگیری از گسترش coronavirus. تحت قانون جدید دانش آموزان در حال حاضر در خارج از کشور خواهد بود را رد ویزا برای ورود به آمریکا اگر خود دانشگاه در حال ارائه در کلاس های حضوری و دانش آموزان در حال حاضر در کشور مورد نیاز خواهد بود به ترک و یا اخراج روبرو هستند.

“بیش از 11 ، 000 دانش آموزان در سیاتل-منطقه تنهایی می تواند نهفته مغلوب ساختن پیشی جستن اداره جدیدترین بیگانه حمله کند. به عنوان کسی که در یک ویزای دانشجویی من مبارزه است.”
—تشکر. Pramila Jayapal

بخشنامه شد سریع ملاقات با چالش های قانونی از دانشگاه هاروارد موسسه تکنولوژی ماساچوست و ایالت کالیفرنیا است.

در خود نامه (pdf) سه شنبه مجلس سنا و قانونگذاران نگرانی که “یخ راهنمایی با انگیزه است نه با بهداشت عمومی ملاحظات بلکه با عناد نسبت به مهاجران با هدف وادار کردن مدارس برای بازگشایی حتی به عنوان Covid-19 موارد در حال افزایش هستند و تمایل به ایجاد یک توهم از حالت عادی طول این بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی.”

نامه ای امضا شد توسط ده ها تن از اعضای برجسته کنگره آمریکا از جمله در کنگره Pramila Jayapal (D-شستشو.), تشکر. Ayanna Pressley (D-جرم.), Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) دیابت برنی ساندرز (I-Vt.), و از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-جرم.).

قانونگذاران محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از آنچه آنها به عنوان تلاش برای “استفاده از غیر شهروندان به عنوان مهرههای سیاسی به منظور لحاظ مالی اجبار کالج ها و دانشگاه ها به بازگشایی دانشگاه ها در پاییز امسال با وجود آنچه که بهترین است برای سلامت عمومی است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“یخ را خودسرانه سیاست جدید غیر منطقی است و بیگانه و خطرات سلامت دانشجویان دانشکده و کارکنان” نمایندگان مجلس نوشت. “ما مصرانه از شما را به لغو این پیشنهاد سیاست و بلافاصله به همکاری مولد با موسسات آموزش عالی برای فعال کردن صاف شروع سال تحصیلی برای تمام دانش آموزان است.”

نامه آمد در میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos’ مهاجم با فشار به سر کلاس های حضوری در سراسر ایالات متحده در پاییز با وجود هشدارهای از معلمان و پدر و مادر و کارشناسان بهداشت عمومی است که انجام این کار بدون بتن ایمنی طرح در محل می تواند به خطر اندازد دانشجویان و استادان.

“اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بتسی DeVos ثابت کرده اند هر چیزی بیش از چهار سال گذشته این است که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد دانش آموزان” لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش و پرورش گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “آنها صفر اعتبار برای چگونه به بهترین حمایت از دانش آموزان و چگونه به دوباره باز کردن کلاس های درس با خیال راحت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>