94 بیشتر از مردان در جنوب دریاچه نمک پناهگاه تست مثبت برای COVID-19

سالت لیک سیتی — نزدیک به نیمی از مردان مورد آزمایش قرار در جنوب دریاچه نمک مردان پناهگاه بی خانمان تایید شد به COVID-19 مقامات روز جمعه گزارش داد.

پس از دو آزمایش مثبت هفته گذشته کل مرکز تبدیل به یک مرکز قرنطینه و اکثر کارکنان و مشتریان شد آزمایش ویروس, Salt Lake County مقامات در بیانیه ای گفت.

در حال حاضر با وجود اقدامات صورت گرفته 94 مردان آزمایش مثبت برای COVID-19 از 205 که مورد آزمایش قرار گرفتند در این مرکز است.

“کسانی که آزمایش مثبت منتقل شده به شهرستان انزوا تسهیلات جایی که آنها می تواند نظارت بر علائم و استراحت و بازیابی در حالی که از دریافت سه وعده غذا در روز. کسانی که آزمایش منفی ماندن در مردان مرکز منابع و دریافت نمایش درمانی دو بار در روز” مقامات گفت.

منابع مرکز دیگر پذیرش مشتریان جدید است.

“طبیعت congregant امکانات زندگی مانند یک بی خانمان مرکز منابع ایجاد چالش های منحصر به فرد در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس. اجتماعی فاصله یکی از موثر ترین روش ها برای کاهش گسترش COVID-19 اما این است که به خصوص به چالش کشیدن در یک ساختمان است که خانه 300 نفر” با توجه به این بیانیه.

“اقدامات احتیاطی گرفته شده در دیگر بی خانمان مراکز منابع نیز هست. ارائه دهندگان خدمات و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی همچنان به مانیتور و صفحه نمایش و تست به عنوان مناسب است.”

این داستان به روز خواهد شد در طول روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im