گذشته از آواز خواندن در کلیسا, تاد Tilghman هرگز انجام شده قبل از او امتحان برای “صدای.”

در حال حاضر 41 ساله کشیش از می سی سی پی تاج گذاری شده است نشان می دهد 2020 برنده درآمد 100.000 دلار و یک قرارداد ضبط.

Tilghman — که خود را یار دبیرستان و هشت بچه ها ساخته شده نشان می دهد تاریخ خود را با پیروزی که قدیمی ترین خواننده را به نفع خود تمام فصل 18 با توجه به واشنگتن پست.

خود را برای استماع “صدا” برای اولین بار بود یکی به هوا در طول فصل برتر در ماه فوریه است. Tilghman را گوشخراش و عملکرد Bob Seger را “ما رو امشب” تا به حال چهار قضات مبارزه با بیش از او.

در تلاش برای برنده شدن Tilghman بیش از John Legend گفت: او عاشق “شادی و روح” خواننده نمایش داده و نشان داد که پدر بزرگ او یک کشیش. نیک جوناس گفت: پدر او یک کشیش و حتی شروع به خواندن Phillips, Craig و دین پرستش آهنگ در نقطه ای. و Clarkson, که گفت که او آواز خواندن در کلیسا گفت Tilghman صدای او به یاد او از کریس استاپلتون و Kenny Rogers.

اما در نهایت Tilghman رفت و با Blake Shelton.

“من عاشق صدای خود را. من عاشق شور و شوق. من عاشق این محدوده است. … من عاشق هاپ” شلتون گفت: در طول استماع, تماس Tilghman را ستایش رقص “مقدس هاپ.”

کشیش در ادامه به تحت تاثیر قرار دادن نشان می دهد قضات آواز راه خود را از طریق جنگ Knockouts به و نشان می دهد زنده فرود در پنج.

Tilghman پیروزی علائم هفتمین پیروزی برای شلتون شده است که یک مربی در این نمایش از ابتدا. خواننده باقی مانده در تیم بلیک برای کل فصل.

هنگامی که یک شبه آرا شمارش Toneisha هریس و رعد و برق Artis گرد کردن به بالا 3. Tilghman پیروزی نمی آمد به عنوان بیش از حد از تعجب — طلا دربی, یک پیش بینی از واقعیت مسابقات اشاره کرد که Tilghman اصلی آهنگ “راه طولانی خانه” آمار No. 1 در iTunes top 100. او دو نفره با شلتون “اقتدار آهنگ” در شماره 42. این ساخته شده Tilghman نشان می دهد حزب سوسیالیست با توجه به طلا دربی.

اما سه شنبه شب آخر رسمی ساخته شده.

Tilghman را احاطه کرده بود و بچه ها زمانی که “صدای” میزبان Carson Daly اعلام کرد او برنده است.

“من آرزو می کنم من می دانستم که چگونه به می گویند با تشکر از شما. و من آرزو می کنم خانواده می دانستند که من چقدر احترام و تحسین دوستان جدید من و هنرمندان همکار/شرکت کنندگان در @NBCTheVoice,” Tilghman در توییتر نوشت صبح روز چهارشنبه. “من نمی دانم چه مدت آن شما را من به روند اما من مطمئن هستم #سپاسگزار برای هر لحظه.”

“شما نوع از این راز نگهداری پایین وجود دارد در النهار می سی سی پی. هیچ کس نمی دانست این باور نکردنی ستاره بود کمین در یک کلیسا وجود دارد” شلتون گفت Tilghman در طول آخر. “تاد واقعا چه این نشان می دهد همه چیز در مورد. او هرگز سنگ در خارج از کلیسا قبل از. او زندگی می کند در یک شهر کوچک است. او هشت بچه ها. جهان باید در مورد این هنرمندان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net