kids_men_ariz_video_57b5fbec53fc9.image.

سرزمین رایگان. گشت مرزی نظارت تصویری.

در میان venality ما ظالمانه در انتظار عفو سنگ که هواداران در حال ارائه قانع کننده ستایش مانند “ROGER سنگ رنده پاتریوت آمریکایی و باید یک فلز افتخار و خدمتکار یک سناتور” – ما به جای ارائه کوچک خبر خوب از آریزونا که در آن یک قاضی فدرال حکم کرد برای بازداشت مهاجران که به مدت طولانی استدلال شرایط در ایالات متحده اردوگاه های کار اجباری هستند بسیار سرد و کثیف و غیر انسانی به سر می برند. این هفته حکم توسط ایالات متحده در منطقه قاضی دیوید دفن که باعث می شود دائم زودتر دستورداد جهنمی امکانات “هستند presumptively تنبیهی و نقض قانون اساسی است.” سفارش به مناسبت پایان کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به ارمغان آورد توسط مهاجران در سال 2015 پس از یک هفته آزمایشی که دقیق ازدحام سرد ناکافی مواد غذایی و بهداشت و مراقبت های پزشکی و غیر قانونی بازداشت طولانی مدت برای مهاجران در توسان; یک ویدئو در دادگاه نشان داد یک مرد راه رفتن بر بدن برای رسیدن به یک حمام که در آن تمام اصطبل پر شد با خواب مردم. دفن حکومت مقامات مرزی باید شرایط فراهم است که “نیازهای اساسی بشر” خواب حداقل در تمیز کردن تشک با پتو نازک (و نه در دستشویی و حمام) مناسب و معقول غذا و مراقبت های پزشکی – تمام شرایط کارشناسان می گویند به مراتب شدیدتر از زندان هر چند پناهجویان مبادا ما را فراموش, هیچ جرمی مرتکب شده اند.
اخبار و گزارش شرح داده شده دفن را به عنوان “جانبداری با مهاجران.” داده آنها را در زمان پنج سال برای به دست آوردن یک پتو نازک و خوراکی و مواد غذایی بهتر به آن تماس بگیرید “جانبداری با بشریت” – یک عمل انقلابی امروز است. در این صورت ما در حال انجام وحشیگری دیگر قضات نیز خواستار کوچک رحمت: یکی در کالیفرنیا یافت می شود دولت در تحقیر برای اخراج پنج مهاجران جوان به دنبال حفاظت تحت یک برنامه برای کودکان مورد آزار قرار گرفته و یکی دیگر از مقامات حکومت باید دوباره بازداشت یک خط تلفن برای شکایات پس از punitively سکس دهنی, انگشت کردن آن را. هنوز بربریت همچنان ادامه دارد. “این تهمت را معاند پیام acrimony و بیگانگی را به وحشیانه زندگی” گفت: شوکه, Rep. جکی نیزه یکfter بازدید تگزاس تسهیلات. “این (است) نه من امریکا…این است که خود امریکا است.” و نه آن است که امریکا هزاران نفر از پناه جویان گله به اینجا در ایالت مین است. این هفته یک دوست از بوروندی تبدیل به یک شهروند ایالات متحده پس از سال نکبتی آپارتمان شپشو مشاغل نفس پشتکار; شوهر و چهار بچه ها به زودی انجام همان. تکان دهنده, شناور, چند رنگ, مراسم – بسیار شادی! – به ما یادآوری کرد: با وجود این زمان وحشت ما ارزش های اصلی تحمل و benificence و امید این کشور نشان دهنده به بسیاری زندگی می کنند. امریکا نه مرده ما متوجه دوباره – فقط ربوده شده و انتظار ما به اصلاح خود. حتی مهاجرت رسمی (ما می دانیم که ما می دانیم) گرم قلب است. آخرین کلمات به وجد و جمعیت: خوش آمدید صفحه اصلی.

kids_border_patrol_via_ap_1000.jpg

یک کودک می خزد در اطراف, در حال خواب بدن به حمام. گشت مرزی تصویری

kids_protests_spencer_platt_gettyimages-

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

Photo by Spencer Platt/گتی ایماژ

flags_6441056_20190614_naturalization094

از یک تابعیت مراسم سال گذشته است. Photo by Shawn پاتریک Ouellette/ستاد PH

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net