یک بزرگتر’ ژاک ویلسون, بازگشت به BYU تمرینات مشتاق به اصلاح خود شروع کارفرمایی موقعیت

پروو — پوشیدن لباس آبی سلطنتی, ماسک, BYU کارفرمایی ژاک ویلسون نشان داد تا به صورت داوطلبانه در تمرینات مدرسه فوتبال تمرین تسهیلات در اوایل این ماه به عنوان BYU آغاز شد استقبال از بازگشت ورزشکاران منتخب ورزشی.

ببخش هم تیمی های خود برای به رسمیت شناختن او نقاب و یا در غیر این صورت.

ویلسون ذکر شده در 6-پا-3 و 215 پوند در BYU بهار اردوگاه فهرستی است سنگین تر و قوی تر و بیشتر مخروط از همیشه قبل از. او گفت که او صرف مقدار زیادی از زمان در طول coronavirus همه گیر کار در قدرت خود را, ورزشی و مطبوع است.

جدید-نگاه ویلسون هم اکنون می توانید به راحتی غوطه دادن بسکتبال با دو دست یک ویدیو که ظاهر مارس 11 نشان داد.

“آره من ورزشکاری قطعا بهبود یافته” ویلسون گفت: Deseret News هفته گذشته است. “در دبیرستان, من به سختی می تواند به غوطه دادن — فقط یک کمی. من در حال حاضر به نقطه که در آن من می توانم آسیاب بادی غوطه دادن و غوطه دادن بدون در نظر گرفتن حتی یک قدم فقط ایستاده در زیر حلقه است.”

کافی است برای گفتن افزایش junior نشده تلف چند ماه گذشته lounging اطراف و انجام حداقل لخت برای جلب رضایت مربیان خود را در زوم جلسات. او را به طور کامل و سالم برای اولین بار در offseason پس از ورود در BYU در سال 2018 و او را مصمم به پیروزی کارفرمایی شروع کار است که مربیان باید گفت که باز پس از پشتیبان گیری Jaren سالن و بیلور رامنی به خوبی زمانی که آنها این فرصت را در پاییز گذشته.

“من عمودی (توانایی پریدن) و سرعت بهبود یافته است,” او گفت:. “من فکر می کنم این درست است که بلوغ و روند پیری و توسعه است که من را قادر به دریافت سریعتر و قوی تر است.”

در ماه آوریل و اوایل ماه مه Wilson صرف سه هفته tutored سابق BYU کارفرمایی جان بک و دیگران در 3DQB اردوگاه آموزشی برای quarterbacks در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا. از آن پس او برمی گرداند تقریبا هر آخر هفته برای آموزش بیشتر و اغلب ساخت 650 مایل رانندگی کردن در روز جمعه و بازگشت در روز یکشنبه به صرفه جویی در پول.

“ژاک بهتر است کارفرمایی امروز از او در سال گذشته در این زمان برای اطمینان از” بک گفت. “من می دانم که ژاک است که در موقعیت بسیار بهتری برای خود از آنجا که یکی از او است که با داشتن به آمدن صدمه و یا جراحی دو قرار داد در بسیاری از کار سخت; و او را بیشتر تجربه زیر کمربند خود را.”

که گفت:, بک سریع به اشاره است که او را دیده می شود بسیاری از کارفرمایی بهبود فوق العاده اما موفق به دیدن که کار سخت پرداخت در نظر بیشتر برنده فصل بعد.

“انتظارات یک چیزی روی حیله و تزویر,” Beck گفت. “بنابراین در اینجا چیزی است که من می گویم: Zach بازوی راست, در حال حاضر قویترین من آن را دیده اند. ژاک توانایی پرتاب از برخی از مواضع ما قرار داده و او را در طی این چند ماه بهبود یافته است زیادی. ژاک توانایی خود را به برخی از سخت آسان تر می اندازد و آنها را بیشتر به طور مداوم بسیار بهتر است.”

ویلسون گفت: در حالی که این بیماری همه گیر در زمان دور نزدیک به نیمی از BYU بهار, شیوه های خود بازی و از این فرصت برای ساخت و شیمی با هم تیمی های آن ممکن است یک برکت و رحمت در لباس مبدل برای توسعه خود را. او نیز مشغول به کار زیادی با دیو Stroshine از STROperformance در پلزنت گروو و متمرکز شده است در حال توسعه مهارت های است که اجازه داده اند NFL quarterbacks مانند Kyler موری Lamar جکسون و پاتریک Mahomes به موفقیت Stroshine گفت: Deseret News ماه گذشته.

“شخصا احساس می کنم خیلی بهتر از لحاظ جسمی از من همیشه” ویلسون گفت:.

در 3DQB او شده است قادر به مالش شانه با و یادگیری از NFL QBs مانند 49ers’ جیمی Garoppolo خرس’ میچ Trubisky به اظهارات’ مارکوس Mariota و کابوی ها’ Dak پرسکات. تسهیلات نیز مشغول به کار با تام بردی, Drew Brees جارد Goff, Matt Ryan, مت استافورد و دیگران.

“این است که سرگرم کننده برای بیرون رفتن وجود دارد و همه آنها را ببینید,” Beck گفت. “من انداخت با Drew Brees یک زن و شوهر ماه سال گذشته است. آنها انجام بسیاری از نرم افزار بعد بچه ها در دانشگاه به عنوان به خوبی. جاستین هربرت (اورگان) اردن عشق (Utah State) و یعقوب Eason (واشنگتن) در خارج وجود دارد آموزش برای سال جاری پیش نویس است.”

بک گفت: گروه آموزش نزدیک به 20 NFL quarterbacks یک سال از جمله 10 تا 12 استارت و همچنین کالج و دبیرستان quarterbacks.

“ژاک خواهد بود در سال سوم خود را در این جرم که خواهد بود,” Beck گفت. “من پیش بینی برخی از چیزهای خوب اتفاق خواهد افتاد و دلیل آن نیز در سال سوم به صورت (جف) گرایمز و سال سوم برای هارون Roderick که انجام داده است یک کار بزرگ با ژاک.”

ویلسون که الگوهای بازی خود را پس از Mahomes, Aaron Rodgers و Brees گفت: این بهترین او تا به حال پرتاب در زندگی خود را. او گفت که او نه اجازه دهید تا در فیلم خود کار می کنند که به یک جزء اصلی در بهار و تابستان 2019 زمانی که او نمی تواند پرتاب به دلیل جراحی شانه در ژانویه 2019.

Quarterback Zach Wilson hands the ball off to running back Tyler Allgeier during BYU football practice in Provo on Friday, March 6, 2020.
کارفرمایی Wilson, Zach دست توپ را به در حال اجرا پشت تایلر Allgeier در طول BYU تمرین فوتبال در پروو در جمعه 6 مارس سال 2020 است.
Spenser انبوه Deseret News

“من فقط انجام کارهایی که افراد دیگر را انجام نمی,” او گفت:. “من احساس می کنم که بخش عظیمی از آن — تلاش برای پیدا کردن آن چیزهایی است که جدا من از هر کس دیگری.”

شروع کارفرمایی رقابت

ویلسون آغاز شده و نه بازی در سال 2019 و انداخت برای 2,382 متری و 11 touchdowns با نه interceptions. او پرتاب برای 3,690 متری و با عجله 388 طول زندگی حرفه ای او.

در عین حال هنوز هم وجود دارد یک کارفرمایی شروع دربی در پرووو. او گفت که او نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر.

“آره مهم نیست که چه وضعیت است که همه چیز را در یک رقابت مهم نیست که چه” او گفت:. “آینده من سال اول هیچ کس انتظار من به رقابت برای شروع کار. اما همه چیز اتفاق می افتد برای یک دلیل و مربیان در حال رفتن به می خواهم به بازی خود را به بهترین بازیکن. کرم همیشه افزایش می یابد به بالا, بنابراین من فکر می کنم بزرگترین تمرکز برای من نگران نباشید هر کسی جز خودم.”

ویلسون اذعان بازی خود را در هاوایی کاسه مخلوط شد — او انداخت برای 274 متری اما چرا یک بار و ره دو بار. سالن و رامنی رهبری در Cougars به برنده هنگامی که او را با یک انگشت شست شکسته.

“من در رقابت با خودم هر روز” ویلسون گفت:. “من حتی نمی نگرانی در مورد هر کس دیگری و یا آنچه که آنها انجام می دهند. من فقط تلاش برای بدست آوردن من بازی به پیشرفت و تمرکز بر آن را هر روز و تماشای فیلم و دیدن آنچه که من می توانید انجام دهید بهتر است.”

بک بود که درگیر در چندین کارفرمایی شروع مسابقات در BYU و در NFL گفت که او نمیفهمد مربیان می گویند رقابت باز است پس از “فصل نیست پایان راه آنها می خواستند” با بچه های دیگر انجام شده به خوبی در امداد.

“من فکر می کنم آن است که فقط بخشی از بازی بخشی از یک کارفرمایی در بخشی از این سنت وجود دارد,” Beck گفت. “در پایان روز فوتبال است که در مورد برنده شدن. و اگر یک تیم است نه برنده شدن باید به آنها بگو: بیایید آن را باز کنید و اجازه دهید تا ایجاد رقابت است.’

بک گفت: Wilson لبه در تجربه اما مربیان نمی تواند تخفیف لمس دیگر مانند رهبری و آن مرد می توانید هم تیمی های خود به این باور در او بیشتر است.

“بسیاری از اوقات که رقابت باز است برای ارسال پیام به این تیم که مربیان هستند و نه فقط توزیع آن را به کسی” او گفت:. “این هم یک راه برای متحد کردن تیم, چرا که اگر شما یک مرد است که در خارج وجود دارد انجام به خوبی در همه زمان ها آن را نشان می دهد و بچه ها را بگو آره, این مرد باید ما استارت.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de