یک تماس به دوختن: بیمارستان, پرستاران درخواست داوطلبان به دوختن تجهیزات حفاظتی و هزاران نفر پاسخ

سندی — استفانی مهربانتر دیدم همکار خود به دنبال یک الگو و تعجب با صدای بلند اگر آنها می تواند ماسک محافظ آنها نیاز دارید.

“من رفتم به دفتر من برنامه و لوازم” گفت: مهربانتر خبره دستیار پرستاری که مشغول به کار به عنوان یک خانه بهداشت و خانقاه کارگر تا 24 سال است. “او گفت:” ما در حال رفتن به را خود ما ماسک.’ و من گفت: “چگونه شما را به آنها را?’ او گفت: “من این الگو از CDC (مرکز کنترل و پیشگیری بیماری) در وب سایت خود را و آن را به یک لیست از مواد شما می توانید به استفاده از ماسک است.”

پزشکان در سراسر کشور از جمله دولت اپیدمیولوژی دکتر آنجلا دونن باید گفت برخی از مسائل با تست کسانی که فکر می کنند باید COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, این است که این کشور امکانات مراقبت های بهداشتی در حال خطرناکی پایین در تجهیزات حفاظت شخصی که آنها نیاز به محافظت از خود در هنگام اجرای آزمایش.

اثر موج دار شدن داشتن کافی نیست تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و یا در صورت سپر عظیم است. در حالی که دولت ملی می پرسد شرکت به سطح شیب دار بالا تولید فردی بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران گرفته اند به درخواست هر کسی که می تواند دوختن برای کمک به ایجاد لباس های محافظ آنها نیاز دارید.

مشیت بیمارستان راه اندازی شد “100 میلیون ماسک چالش” که می گوید وجود یک “کمبود شدید” و می پرسد برای هر یک از مالی کمک مالی و یا دوخت “درجه پزشکی ماسک” برای داوطلبان که در حال کار با بیمارستان که در آن پزشکی مواد عرضه شده است.

در نیویورک “Project Runway” ستاره Christian Siriano در پاسخ به یک فراخوان برای کمک از رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.

“اگر @NYGovCuomo می گوید: ما نیاز به ماسک های تیم من کمک خواهد کرد که برخی از” او هنوز توییتی. “من باید کامل دوخت تیم هنوز در کارکنان مشغول به کار از خانه است که می تواند کمک کند.”

پس از خصوصی ارز از طریق توییتر کومو اعلام کرد Siriano آغاز خواهد شد ساخت ماسک و پرسید: “چه کسی؟”

در آلاسکا نیکی کوربت یک پرستار و صاحب دوختن آره’ik تصمیم به قرار دادن اطلاعات و الگوهای در Facebook صفحه همراه با آدرس که در آن مردم می تواند ایمیل های خانگی ماسک محافظ و پوشش سر. او ساخته شده 50 در دو روز گذشته.

“ما فقط ساخت آنها و اهدای آنها به هر گونه مراقبت های بهداشتی کارگر است که می خواهد به آنها گفت:” کوربت که معمولا ارائه می دهد آموزش در مورد چگونه به چیزهایی مانند Kuspuks و کیسه های. “ما فقط در تلاش برای ایجاد به عنوان بسیاری از ما می تواند و هنگامی که ما اجرا از الاستیک ما را ماسک که کراوات. هنگامی که ما اجرا است که مواد ما را کلاه. منظورم این است که برخی از پرستاران با استفاده از bandanas بنابراین حداقل این بسته بندی کردن در اطراف و محافظت بهتر است.”

این ماسک محافظ اکثر پرسنل پزشکی با استفاده از یکبار مصرف هستند و آنها اغلب دور انداخته و پس از هر بار استفاده. بسیاری از ماسک ها که دوخته به معنای حفاظت از ماسک یکبار مصرف که می تواند به گسترش استفاده از ماسک تا یک هفته, مقامات گفت. در واشنگتن دولت مراقبت های بهداشتی شرکت بودند teaming تا با داوطلبان به دوختن ماسک ساخته شده از مواد پزشکی که حفاظت از خط مقدم پرسنل پزشکی, حتی اگر آنها ندارد یکبار مصرف ماسک محافظ در زیر آن.

در موآب و اشلی نورمن شنیده تماس از روستایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله موآب بیمارستان منطقه ای که خبر از یک الگو و جهت به هر کسی که مایل به کمک. ده ها تن از افراد و کسب و کار از جمله Canyonland پتو پاسخ داده شده تماس بگیرید.

دره پتو صاحب Chyrrel مایر افتتاح ساختمان که دارای هپا فیلتر هوا است که اجازه می دهد مردم برای جمع آوری و با هم کار کنند در حالی که کاهش خطر ابتلا به کروناویروس با توجه به مقاله ای در این سو ، داوطلبان امید را بین 300 تا 500 دستگاه قابل شستشو دنده محافظ و الگوها را می توان در یافت canyonlandsquilts.com

“Moab بیمارستان منطقه ای مانند بسیاری از بیمارستان ها در سراسر کشور است که در مواجهه با انتقاد از کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای حفظ سلامت کارکنان مراقبت های امن به ویژه ماسک صورت و N95 ماسک” گفت: افسر ارشد پزشکی برای موآب منطقه ای و پزشکی, بیمارستان, دکتر, Dylan Cole در بیانیه هفته گذشته است. “ما زیر CDC بحران ارشاد به گسترش زمان منابع از طریق کاهش و استفاده مجدد از زمان ماسک و ماسک و حتی با استفاده از ماسک فراتر از معمولی خود را در تاریخ انقضا. در حال حاضر کارکنان در موآب بیمارستان منطقه ای اختصاص داده شده در یک ماسک در هر هفته است.”

است که برای کمک به بیرون رفت و در روز پنج شنبه و در بیانیه ای گفت: بسیاری از بیمارستان ها “در مواجهه با انتقاد از کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای حفظ سلامت کارکنان مراقبت های امن به ویژه ماسک صورت و N95 ماسک.”

او گفت: آنها پس CDC بحران ارشاد به گسترش زندگی خود را تامین جریان از جمله تلاش برای استفاده از ظروف یکبار مصرف پزشکی درجه ماسک به مدت یک هفته در یک زمان.

“یک درخواست ارسال شده به جامعه محلی ما همراه با الگو و دستورالعمل برای استفاده مجدد دست دوخته شده ماسک برای کارکنان برای استفاده به عنوان آخرین چاره” او در بیانیه ای گفت. “در حالی که وجود دارد این است که داده های کمی را نشان می دهد که پارچه ماسک های موثر در جلوگیری از بیماری های عفونی انتقال وضعیت کنونی در کشور ما چپ ما هیچ انتخاب است. ما عمیقا سپاسگزار سخاوت از جامعه ما و قابل توجه فوران پشتیبانی و داوطلبانه.”

وقتی که می آید به در خانه ماسک های مهربانتر کشف کردند که مواد مختلف ارائه سطوح مختلف از حفاظت از, اما هیچ چیز ارائه شده که حفاظت از فولاد ماسک آنها به طور معمول استفاده ارائه می دهد.

این مواد توصیه می شود شامل یک کیسه جارو برقی و ظرف و حوله و پنبه مواد. او گفت: آنها تصمیم گرفتند به تلاش برای ایجاد ماسک از “tight-knit ظرف بپاشید. آن را به نام یک حوله چای. و پس از آن من فقط حمایت آن را با پنبه به عنوان است که به آن کمی بیشتر حمایت می کند.”

“عادی فولاد ماسک 95 درصد موثر” مهربانتر گفت. “این شد مثل 86 درصد است.”

و این قابل شستشو هستند. آنها دستور داد تمام منابع مورد نیاز آنها و مهربانتر به خانه رفت به آزمایش با الگوی ارائه شده در سی دی را در سایت. او قصد دارد 50 — دو برای هر یک از همکاران خود را که برای کار با بیماران در خانه های خود.

“ما در ترانشه از همه گیر بنابراین ما نمی توانیم با خرید هر,” او گفت:. “اما حداقل این را به ما می دهد که کمی حمایت می کند.”

اما حتی کسانی که در سنگر متوسل به درخواست ماسک های خانگی از غریبه ها از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی.

مهربانتر گفت این احساس خوبی به انجام کاری فعال.

او شناخته شده برخی از بیماران برای سال, در حالی که دیگران تنها با آنها چند هفته. به طور معمول او را بسیار نگران خطرات بهداشتی برای خودش. اما با COVID-19 واقعیت تغییر کرده و او احساس می کند بیشتر در معرض.

“من به (بیمار) خانه و من نمی دانم که در آن اعضای خانواده خود بوده است,” او گفت:. “شاید آنها بوده ام در خارج از کشور ؟ شرکت ما شروع به پرسیدن این سوالات در طول اعتراف.”

او سپاسگزار برای هدایت CDC و او در حال حاضر کردیم از آزمون چند ماسک در رنگ های زیبا و مفید الگوهای.

“ما در حال آماده شدن برای بدترین سناریو” او گفت:. “ما حتی ممکن است به آنها نیاز دارید. … من نشده است بیش از حد نگران و در عین حال اما به عنوان شماره (موارد) خزش تا آن را گرفتن کمی در مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net