یک کمپین بدون جوراب

نامزد نشسته در خانه اش در ساحل نیوپورت کالیفرنیا سفید 75 ساله در آبی پولو شرت و دمپایی در میز آشپزخانه. خشنود سبز بوش جوانه پشت سر او. او چهره یک دوربین نصب شده بر روی توده ای از کتاب های درسی آماده برای رسیدگی به این کنوانسیون. “من هرگز در زندگی من,” او می گوید بعد “فکر کردم من می خواهم که در یک مناظره ریاست جمهوری در حالی که با پوشیدن من دمپایی رو فرشی.”

حرکت صعودی از مبارزه در طول یک بیماری همه گیر به گفته قاضی جیم خاکستری است نه داشتن به بند پای خود را به wingtips یا oxfords. آن را بیشتر گاه به گاه بسیار شبیه چگونه او تصمیم گرفت برای اجرا آغاز خواهد شد. دو ماه بعد جیم blitzing به پایان برسد. که چیزی است که به ارمغان می آورد او را به آزادیخواه ملی کنوانسیون اینجا در صبحانه قطعه زمین پیش امده.

او با استفاده از به کالیفرنیا برتر قاضی دادگاه. او هنوز هم وساطت کند. او تنها پا در به اجرا زمانی که مرد او حمایت کاهش یافته است و کارکنان خود خواسته جیم را به جای او. او مبارزه کرد و قبل از اینکه به عنوان Gary Johnson همسر در حال اجرا در 2012. او همچنین می خواهم برای اجرا کنگره — به عنوان یک جمهوری خواه سنا و مجلس. اما این مسابقه نمی تواند متفاوت تر.

مانند مخالفان خود جیم در حال اجرا است کور. هیچ سابقه. هیچ دستی. و چالش های معمول و حتی پیچیده تر است. شروع با پول نقد. او میزبانی تنها یک فرد جمع آوری کمک. او سوار یک ماشین گلف از خانه خود را به یک پوشیده از چمن در نزدیکی منطقه نیوپورت خلیج راه اندازی یک زن و شوهر از اردوگاه صندلی تاشو و صحبت به یک اهدا کننده اتفاق افتاده است که در این منطقه در حالی که sipping شراب با کفش و بدون جوراب.

جیم خاکستری حق دارد خود را تنها در شخص اهدا کننده جلسه در طول مبارزات انتخاباتی خود را برای حزب آزادیخواه ریاست جمهوری نامزدی.
ست لوی

در سمت روشن از آن ارزان تر است به کمپین هنگامی که شما می توانید سفر. “رویداد از هفته” در وسط اولیه انتخابات درگیر پارکینگ خارج مک دونالد نورد پایین پنجره را و صحبت با دختر در قانون ، خارج از آن او می خواهم ترک خانه برای پیاده روی با همسر و سگ گلدن رتریور نام Nixie — پس از خواندن صبح خود را با کاغذ, اما جریان مبارزات انتخاباتی از طریق مختلف مرحله بندی پست ها در اطراف خانه خود را.

وجود دارد یک نقطه در آشپزخانه, جدول, به معنای بیرون کشیدن عزت و officialness. دیگر بر روی نیمکت خود را به راحتی. دیگر در مدفوع در مقابل پیانو و مجموعه هنر به معنای بیشتر گاه به گاه. هر چند که او استفاده می شود تنها یک بار مدفوع صدمه دیده خود را به عقب.

او ساعت پراکنده بودند در سراسر مناطق. خود مدیر کمپین کار می کرد 15 ساعت در روز برای دو هفته گذشته تلاش برای نگه داشتن بار خاموش جیم که آیا به اندازه کافی بحث به از دست دادن تعداد هشت یا نه او فکر می کند — بدون یک مخاطب است. کارکنان خود را مرتب مصاحبه ها و برنامه ریزی های مجازی حضور و تسهیل افتخار آزادیخواه بپرسید-من-چیزی جلسات با نمایندگان ایالت ها است که معمولا به روز است. “من شرط می بندم شما دلار به دونات” جیم می گوید: “که هیچ راه خواهد بایدن یا تهمت تا کنون ارائه خود را به AMA را بیش از این دوره از مبارزات انتخاباتی.”

در روز 2 کنوانسیون جیم تصریح کرد زمین او فکر در آمد از طریق در آخر بحث است. “اگر شما می خواهید کسی های مختلف اگر شما می خواهید کسی که طرح شما تنها قاضی جیم خاکستری,” او گفت:.

بازنده در هر دور از رای گیری کاهش یافته است از آینده و آرا در حال توزیع مجدد تا زمانی که یک نامزد برنده اکثریت. هنگامی که جیم به پایان رسید دور اول در مکان پنجم از شش او می دانست که آن را بیش از. بنابراین او به کار در یک سخنرانی امتیاز. “نمایندگان ساخته شده است یک اشتباه” او مشاهده بعدها “اما آنها به هر حال حق را.”

بنابراین او نشسته در آشپزخانه خود را آبی پولو گشوده و با آرامش تایید جو Jorgensen — که به پایان می رسد تا برنده نامزدی. او آمده با خشک آماده تماس برای وحدت.

اما آن شب در یک نشست مجازی با کارکنان در سراسر کشور چیزی قابل توجه اتفاق می افتد. برای یک بار قاضی جیم صحبت می کند بدون موانع. او با تشکر از آنها را. او اطمینان آنها تفاوت ایجاد کرده ایم. و صدای او را ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de